Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

On chyba właśnie jest na wakacjach... W dodatku takich, za które kroi dodatkowe ruble, na waciki akurat będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja Copy jest jedną z najgorszych. Jaki cudem Argentyna, która nie gra nic (nawet gówna) jest w półfinale?

Jeśli Brazylia albo Urugwaj tego nie wygrają to będzie absurd po prostu. 

 

Widać, że albo wszyscy zjechani po 50+ meczu w sezonie albo mają to tak w tyłku, że tryb wakacyjny już teraz odpalili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia też gra gówno, Urugwaj to pownien wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gryzoń odesłał Urugwaj do domu. Szkoda ale z meczu na mecz dostosowywali się do poziomu turnieju, który porywający nie jest.

W półfinałach Bra-Arg i Chi-Per.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Barcelonie chyba nie są pamiętliwi. Podobno ojciec Neymara przyjeżdża negocjować powrót. 

Ciekawe czy przy okazji wycofa pozew przeciwko klubowi... :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś doczekał półfinału? Ja przed chwilą widziałem bramki i jakieś dwie skromne sytuacje. Po bramkach straconych przez Argentynę, widać, że ta ekipa to totalny szrot. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, okoni napisał:

Ktoś doczekał finału? Ja przed chwilą widziałem bramki i jakieś dwie skromne sytuacje. Po bramkach straconych przez Argentynę, widać, że ta ekipa to totalny szrot. 

 

Meczu nie widziałem, ale podobno pastuch z Ekwadoru oszukał drużynę króla Ameryki Płd i nie podyktował dla nich dwóch karnych....

Gdyby podyktował to byłby remis, a gdyby podyktował trzy karne to może nawet Argentyna by wygrała :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Argentyna wyjątkowo lepiej grała niż Brazylia... i przegrała :vxoAZzf:
Cudem wyszli z grupy, potem się trafiła głodująca Wenezuela i już na Brazylię to musiałby chyba sam papież cud wymodlić. Spięli się, najlepszy mecz na Copa zagrali a i tak odpadli - chyba los odebrał za tego farta wcześniej.
Jeden karny to może jeszcze - na Aguero, drugiego nie widziałem. Są słabi, bez planu a obrona i bramka to same no-name prawie, więc z czym do ludzi.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atletico kupiło 19latka z Benfiki za 126mln.....  :notbad:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Brożka nie chcieli? :pazura:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

A Brożka nie chcieli? :pazura:

Czekają aż jego talent eksploduje. Chłopak ma jeszcze czas :smart:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, neuro napisał:

Fernanda Colombo 1ac88baa224664a7a08841d65b175f88.jpge80049d39d234f0d46c3a889c9de6827.jpg

Pierwszy dobry post w temacie od wieków. Maszyna! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu oficjalne potwierdzenie, ze Lampard trenerem Chelsea :) duzo siurkow w klubie jest i licze na to, ze da im troche pograc.


jaki troll :Gmoch:

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co tu taka stypa?
Przecież dzisiaj P O T Ę Ż N A polska piłka wraca do europejskich pucharów :antonio:
Raczej marne szanse na rekord odpadania, bo Legia ma kasztanów niezłych, ale z drugiej strony... Dudelange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko śmieszkuje, więc dopóki nie ma z czego to się nie wypowiadam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@The_Siemekno cóż można powiedzieć. Wszyscy się stresują. Wszystko się może zdarzyć.   Zwłaszcza Piast ma trudnego rywala. W końcu drużyna Dzieci z Bullerbyn  jest bardzo dobrze zorganizowana. Ich napastnik ma w CV La Masje...:smart:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Canal+ uruchamia nowe kanały tylko dla Ekstraklasy, które będą dostępne na innych platformach:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 superhity w każdej kolejce :Gmoch:, kto im te hasła wymyśla? Tu ciężko znaleźć 3 w sezonie.

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam w internetach to piast dał radę. Odczuwam jakiś taki niepokój nie mogąc śmieszkować z polskiej drużyny po meczu ligi mistrzów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga mistrzów startuje we wrześniu, to są eliminacje eliminacji.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed Piastem jeszcze trochę drogi, aby dotrzeć do LM, ale wczoraj zagrali dobry mecz. Tzn,nie grali jakoś mega, bardziej zdziwiony byłem kiepską grą Bate, ale to już ich zmartwienie. Piast miał lekką zadyszkę na początku drugiej połowy kiedy stracił bramkę,  ale ogólnie przez cały mecz prezentował się solidnie, miał więcej szans i zasłużył na wygraną. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie potrafię być dumny z polskiej drużyny, która bohatersko wywalczyła remis na trudnym białoruskim terenie, w pre-kwalifikacjach do eliminacji do Ligi Mistrzów, na początku lipca....  Zdaje sobie sprawę, że Bate grało jakiś czas temu, kilka razy w fazie grupowej CL. Ale to świadczy o tym, że a - to było kilka lat temu i b- jacy my jesteśmy słabi. Skoro drużyna z Białorusi potrafi kilka razy z rzędu grać w fazie grupowej a my wciąż rozpamiętujemy 95-96 rok albo bohaterski remis z Realem.... 

 

Plus jest taki, że może się myliłem i  Legia nie jest naszą jedyną szansą na jakikolwiek wynik Europie. Ale to jeszcze zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sLk napisał:

Jakoś nie potrafię być dumny z polskiej drużyny, która bohatersko wywalczyła remis na trudnym białoruskim terenie, w pre-kwalifikacjach do eliminacji do Ligi Mistrzów, na początku lipca....  Zdaje sobie sprawę, że Bate grało jakiś czas temu, kilka razy w fazie grupowej CL. Ale to świadczy o tym, że a - to było kilka lat temu i b- jacy my jesteśmy słabi. Skoro drużyna z Białorusi potrafi kilka razy z rzędu grać w fazie grupowej a my wciąż rozpamiętujemy 95-96 rok albo bohaterski remis z Realem.... 

 

Plus jest taki, że może się myliłem i  Legia nie jest naszą jedyną szansą na jakikolwiek wynik Europie. Ale to jeszcze zobaczymy. 

Zależy jak do tego podchodzisz. Jeżeli wyjdziemy z założenia, że jesteśmy mega słabi i daleko w ogonie Europy, to trzeba to docenić. 

 

Ja oglądałem cały mecz i jestem mile zaskoczony jak Piast grał. Najpierw myślałem, że to BATE gra w niebieskich koszulkach, bo wciąż budowali atak pozycyjny, a goście w żółtych trykotach się bronili. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




 
Plus jest taki, że może się myliłem i  Legia nie jest naszą jedyną szansą na jakikolwiek wynik Europie. Ale to jeszcze zobaczymy. 


xD

Niby nie ma porażki, niby remis na wyjeździe to dobry wynik a jednak eurowpierdol.

Impossible is nothing

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×