Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nawet najwierniejsi kibice legii by chcieli to dziadostwo zaorać i zasypać wapnem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć zdradzieckie mordy:kanalie:

Remis na wyjeździe w pucharach to bardzo dobry wynik. Do tego na zero z tyłu. U siebie trzeba się cofnąć i czekać na stałe fragmenty gry, może coś się szczeli,  albo sędzia karnego gwizdnie?

Jak mawiał klasyk, na tym etapie rozgrywek nie ma już łatwych drużyn :Gmoch:

 

A tak na serio, wytrzymałem do 60 minuty, takiej padaki to nawet u siebie na lidze oldboyów nie widziałem,  to się w pale nie mieści,  że ci ludzie trenują z sobą już ze trzeci rok i wyglądają jakby grali ze sobą pierwsze spotkanie. Zero schematów, zero zgrania, tylko kilka podań w obronie i balon do przodu. Piast to by ich wczoraj opierdolił dwucyfrowo.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha dobry artykuł w weszło

 

http://weszlo.com/2019/07/12/27-faktow-o-gibraltarskiej-pilce-ktore-kompromituja-legie/?fbclid=IwAR0FatfJSurYcVjZ5Ha0psXgJyBrHp2E8AE2uLKNwxHS24XR9nEAtxvkSUs

 

Nie wiedziałem np. że cały Gibraltar można kamieniem przerzucić i że ma mniej mieszkańców niż moja "wioska". Szacuneczek dla Legii za walkę - na tym etapie nie ma słabych drużyn. FC Stwory z Mołdawskich lasów to klub z tradycjami.

Sowicie opłacani gwiazdorzy Warszawskiej Legii nie umieli pokonać amatorów łączących grę z pracą w fabrykach. Mistrzostwo świata.

 

A to jak zwykle dobrze smakuje: 

comment_7gmllSOcQJDkSCGHQ5pDazxRSoMICLrM

Edytowane przez piachu00
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piast bardzo fajnie i ja się cieszę, bo jak sobie człowiek zda sprawę z naszego dziadowskiego poziomu to docenia, że dobry wynik osiągnęli. Niby BATE lata świetności za sobą, ale jednak... to nie są kurła listonosze z Gibraltaru :21ozlae:

Ja rozumiem inne składy, zmiany właścicielskie, problemy finansowe itd., ale jak taki klub, który nie tak dawno remisował z Realem w LM dzisiaj nawet bramki nie strzela na końcu świata? Z wicemistrzem Gibraltaru? Kraju, którego nazwa brzmi jak dodatkowa kraina w jakimś jrpgu. :xzibit:
Kompletna abstrakcja. Jak jeszcze grajo na udo - udo się albo nie udo to człowiek machnie ręką, ale to jest zarządzanie klubem na udo...
Nigdy kibicem Legii nie byłem, ale jeśli najbogatszy i największy klub takie coś odpieprza to się tylko za głowę można chwytać. A do tego, podobno, wymówki - że trawa syntetyczna itd.
 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gadki trenera też są kozak :D hahaha kur*a tam samolot lądował za bramką. Ciesze się, że żyjemy w tych czasach i możemy widzieć to na własne oczy. To coś jak oglądać Aliego, Pele czy lądowanie na księżycu. Historia widziana oczami. A no i jeszcze myślę, że każdy kto by zebrał jakąś paczkę z "podwórka" u siebie nie zagrał by gorzej niż Legia wczoraj, BA nawet by zagrał lepiej bo dla nas to byłaby zabawa, a Panowie piłkarze z nosami w chmurach przecież za pastuchami i listonoszami z Gibla... coś tam nie będą "walczyć" i się pocić.

Edytowane przez piachu00
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem co tydzień na boisku ze sztuczną nawierzchnią (teraz chyba każdą szkoła je ma), wszyscy wiemy,  że piłka tam bardziej skacze i jest wolniejsza. Kto przychodzi z boiska trawiastego, może mieć na dzień dobry zonka, jak po pierwszym pasie piłką nie doleci do kolegi.

Tyle kurwa, że ci idioci wiedzieli o tym boisku od miesiąca! Na Legii takich boisk jest z pięć,  jaki był problem aby tydzień porobić na takiej murawie treningi? Przyzwyczajać mięśnie i uczyć nawyków? Kurwa nie ogarniam, Gibraltar. To ten gość w Apexie?

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przez to, że Liam Walker ma Manchester w CV - zapie*dalał tam na fabryce sałatek.

 

Stary o czym Ty gadasz przyzwyczaić mięśnie, uczyć nawyków ? To byli amatorzy, mecz był na jutubie transmitowany... :30vm3cw:

 

Dobrą bekę jakiś typ na fb napisał "Prawdziwym problemem naszej piłki są listonosze... Czy ktoś pamięta jakiś dwumecz naszej drużyny, przeciwko drużynie w której grał listonosz i gładko ich ojebaliśmy? Może w latach '70... Ale widać listonosze wykonali tytaniczną pracę. To jest jakiś kosmiczny poziom. Sms-y, komunikatory... Nie ma listów do doręczania to zaczęli trenować" :zygmunt:

Edytowane przez piachu00
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, malyksg86 napisał:


xD

Niby nie ma porażki, niby remis na wyjeździe to dobry wynik a jednak eurowpierdol.

Impossible is nothing
 

 

 

 

No cóż.... :smart:

 

NTc4OS5qJz1MAXdjTV49Mk5TLj9ZFDwtTUM_MFEf

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piachu00 napisał:

To przez to, że Liam Walker ma Manchester w CV - zapie*dalał tam na fabryce sałatek.

 

Stary o czym Ty gadasz przyzwyczaić mięśnie, uczyć nawyków ? To byli amatorzy, mecz był na jutubie transmitowany... :30vm3cw:

 

 

Fakt,przepraszam , zagalopowałem się. Patrzyłem przez pryzmat siebie i kumpli z którymi gram. Kiedy po zimie przechodzimy z hali na sztuczną,  mamy chwilę takiej niepewności bo piłką inaczej się słucha,  to trwa jakieś 20 minut i potem wszyscy się przyzwyczajają :xzibit:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, patrząc przez pryzmat tego co pokazała Legia, jednak jestem dumny z Piasta  :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uja się znacie. Dziura w budżecie Legii jest? Jest.

Więc arcymag Mioduski kazał grać na remis, bo postawił u buka. :smart:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gryzman oficjalnie wykupiony, więc jeden cyrk mamy z głowy :)

Chociaż Atletico podobno wyskakuje z tekstem, że 200 mln a nie 120 mln ma Barca zapłacić, bo negocjowali przed 1 lipca, kiedy klauzula spadała. 

Powodzenia xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to że Barcelona prawie wszystkie swoje transfery rozgrywa nieczysto, wiadomo już od dawna. Dogadali się na długo przed końcem sezonu, gdzie trwała rywalizacja o mistrzostwo oraz w Lidze Mistrzów, co jest mega chujstwem z punktu widzenia sportowej rywalizacji. Szkoda, że UEFA oraz władze lig przymykają oko na takie zagrywki rozmaitych klubów, gdzie już w trakcie sezonu wyciągają sobie piłkarzy. Bardzo dobrze, że Atletico uderzyło w stół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to że Barcelona prawie wszystkie swoje transfery rozgrywa nieczysto, wiadomo już od dawna. Dogadali się na długo przed końcem sezonu, gdzie trwała rywalizacja o mistrzostwo oraz w Lidze Mistrzów, co jest mega chujstwem z punktu widzenia sportowej rywalizacji. Szkoda, że UEFA oraz władze lig przymykają oko na takie zagrywki rozmaitych klubów, gdzie już w trakcie sezonu wyciągają sobie piłkarzy. Bardzo dobrze, że Atletico uderzyło w stół.
Kto dziś praktykuje czyste zagrywki, kasa się liczy tylko. Powinni nałożyć zakaz transferowy na jedno czy dwa okienka a tego harcerzyka zawiesić na jakiś czas i by im utarli trochę nosa.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobry transfer (chyba lepszego na tę pozycje nie ma) - patrząc na Jovicia Realu to Real trochę biednie, ale może młodzian pokaże się z dobrej strony.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atletico taki sam numer zrobiło, jak nie lepszy, Sevilli z Vitolo, więc świętych tu nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar: "Najlepsze wspomnienie? Gdy wygraliśmy przeciwko PSG z Barceloną. To było kompletnie szalone. Najlepsze uczucie dla nas wszystkich."

Grubo poleciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, neuro napisał:

Neymar: "Najlepsze wspomnienie? Gdy wygraliśmy przeciwko PSG z Barceloną. To było kompletnie szalone. Najlepsze uczucie dla nas wszystkich."

Grubo poleciał emoji16.png

To zjeb. 

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sporo takich „żarcików”. Cristiano Ronaldo do Górnika :)

 

De Ligt oficjalnie w Juve. Koniec kolejnej sagi. Trochę żal, że nie do Barcy, ale jednak w Juve będzie uniwersytet obrony i miejsce w składzie po którymś z weteranów miał. 

 

Został jeszcze Neymar, Pogba i będzie spokój. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Siemek napisał:

A to sporo takich „żarcików”. Cristiano Ronaldo do Górnika :)

 

De Ligt oficjalnie w Juve. Koniec kolejnej sagi. Trochę żal, że nie do Barcy, ale jednak w Juve będzie uniwersytet obrony i miejsce w składzie po którymś z weteranów miał. 

 

Został jeszcze Neymar, Pogba i będzie spokój. 

No to Barca zjebała strasznie. Tak naprawdę, to bardziej potrzebowali Holendra niż Nejmara. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Chociaż na środku obrony Barca i tak ma całkiem niezły skład (o ile Umtiti ma zaleczoną kontuzję i nie będzie pajacować z jakimiś szamanami od kolan). Potrzebny jest zmiennik dla Alby i jakiś poważny prawy obrońca - Semedo jak na razie średnio a Sergi Roberto to nie obrońca. 

Marzenie to Kimmich z Bayernu, ale nie do wyjęcia. 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×