Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, The_Siemek napisał:

Też tak uważam. Chociaż na środku obrony Barca i tak ma całkiem niezły skład (o ile Umtiti ma zaleczoną kontuzję i nie będzie pajacować z jakimiś szamanami od kolan). Potrzebny jest zmiennik dla Alby i jakiś poważny prawy obrońca - Semedo jak na razie średnio a Sergi Roberto to nie obrońca. 

Marzenie to Kimmich z Bayernu, ale nie do wyjęcia. 

Ale Pique też już zrezygnował z reprezantacji. Ma swoje lata, więc zmiennika musi mieć. JEst co raz starszy, a on raczej myśli już o prowadzeniu biznesów, więc czas najwyższy mieć młodego dobrego środkowego obrońcę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo rodziny w Gliwicach, więc myślę sobie, że tak z sentymentu obejrzę sobie kawałek meczu. Oglądałem końcówkę pierwszej połowy i przełączyłem na przerwę. 

W międzyczasie o meczu zapomniałem, przełączyłem kilka minut temu z powrotem.

Jeb, karny. Trudno, możne nadrobią.

Jeb, 1:2. 

Szkoda chłopów, bo to co oglądałem to nie grali źle. Ale dali sobie dwie bramy z dupy wbić no to tak to wygląda.

Chyba nie powinienem oglądać męczy naszych. Legię sobie obejrzę xD

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wraca do normy.

Jutro Legia w doliczonym czasie klepnie emerytowanych górników i trener pochwali swoich chłopaków za walkę i determinację do ostatniej minuty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebe... nie wiem czy ten bramkarz przez to, że nie miał zajęcia tak mu styki w głowie wygasły czy co... brak słów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piast o 5 dni pobił rekord Wisły w kategorii „najwcześniejsze odpadnięcie z LM” (dodałbym, że eliminacji do fazy grupowej LM). 

Szkoda mi Piasta, ale taki obraz nasz i tej gównoligi. 

 

Aaa no i spadamy na 27 miejsce w rankingu lig europejskich - najniższe w historii. Dodam, że jeszcze możemy to poprawić, bo miejsc jest 55. Wierzę w Was polskie drużyny!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, The_Siemek napisał:

Aaa no i spadamy na 27 miejsce w rankingu lig europejskich - najniższe w historii. Dodam, że jeszcze możemy to poprawić, bo miejsc jest 55. Wierzę w Was polskie drużyny!

Coś mi się wydaje, że nawet mając rok na myślenie nie wymieniłbym wszystkich 55krajow, a tu jeszcze tyle pola do popisu nasi mają :p

edit. Właśnie zauważyłem, że w poprzednim poście słownik mi zmienił meczy na męczy. Dobry mam ten słownik :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.transfermarkt.pl/uefa/5jahreswertung/statistik
 

Żeby znaleźć Polskę to trzeba na stronę 2 kliknąć :21ozlae::vxoAZzf::xzibit:
Przed nami m.in.:
AZERBEJDŻAN, KAZACHSTAN, CYPR, BIAŁORUŚ oraz IZRAEL. 3 z 5 tych krajów nawet nie leżą w Europie :30vm3cw:
W perspektywie dalszy spadek, bo powinna nas łyknąć Słowacja. Dodam tylko, że dzielą nas 3 miejsca od kur... Lichtensteinu.
Na 55 miejscu jest San Marino i ich diabelnie dobry futbol - równe 666 pkt w rankingu.

Często czytam zarzut - a co to za kibic jak mieszka w Pierdziszewie a kibicuje Barcelonie/Realowi/Juve itd.
No właśnie to chyba taki kibic, który ma dosyć toksycznej relacji z tzw. polską piłką. Prawie całe moje życie zawodziła mnie reprezentacja i teraz (nawet po EURO 2016) patrzę dalej nieufnie.
Różnice w poziomie piłki można chyba do sportów walki przyrównać - angielska, hiszpańska, niemiecka to jak oglądanie walk Tysona czy Lennoxa Lewisa a nasza to jest gala Fame MMA na której występuje ktoś kogo kojarzysz gdzieś ze słyszenia albo z wykonania jakiegoś dzbaństwa, jest garstka zajaranych tym "sportem" a reszta ogląda dla beki jak się szarpią "atleci" w pojedynkach o Pas Polsatu i Order Bezzębnego Uśmiechu.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, xavris napisał:

Coś mi się wydaje, że nawet mając rok na myślenie nie wymieniłbym wszystkich 55krajow, a tu jeszcze tyle pola do popisu nasi mają :p

edit. Właśnie zauważyłem, że w poprzednim poście słownik mi zmienił meczy na męczy. Dobry mam ten słownik :p

Meczy to koza, poprawnie jest: meczów. 

Słownik masz okej. :30vm3cw::Gmoch:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby masz rację, ale...

"(...) żeby owa oboczność (kogo? czego?) meczów albo meczy jak najszybciej została odnotowana w słownikach. Tak czy inaczej już teraz nie należy się zżymać na osobników posługujących się formą meczy, mimo że nie ma jej w słownikach. Tego zdania jest sam prof. Jan Miodek.”

Z Miodkiem się gurwa nie dyskutuje :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja profesorem w żadną polemikę nie wchodzę,  jeśli można pisać meczy, to tak musi być i zostać. 

Zresztą, jeszcze chwila i przy występach polskich ekip w europucharach,  nie trzeba będzie się zastanawiać nad końcówką Y czy ÓW. Za zgodą pana Miodka dopuszczalną i jedyną formą będzie: wpierdol :vxoAZzf:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - ani słowa faza, ani awans nie musimy się uczyć odmiany :xzibit:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu zapomniałem o rewanżu. Czyli Piast taki dobry jednak nie podołał.  Szkoda, za rok będzie lepiej.  Trzeba dokupić jeszcze trochę szrotu z Bałkanów i lepszego trenera, który prezentuje polską myśl szkoleniową, tak niesprawiedliwie niedocenianą w Europie.... 

 

Ciekawe czy dzisiaj Legia uratuje honor polskiej piłki w rewanżu z drużyną z Narnii... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany filozofy, poprawnie jest meczów.

Jak ciężko zapamiętać, to polecam taki wierszyk: mecze to nie miecze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cracovia pierwsza pokazała siłę naszej ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.. nawet potężna ekstraklasa się nie zaczęła, a tu już zdarzyli odpaść z pucharów Europejskich, o które walczą cały rok

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Novikovas zmień nr na koszulce, bo nie jesteś godzien! 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś beznadziejny :kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na Lechię, Piasta i Legię w 2 rundzie ligi Europy więc nie ma co marudzić. Jest moc! :listek:

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż trzy  polskie drużyny w drugiej przedwstępnej rudzie kwalifikacyjnej do eliminacji do Ligi Europy...    :obama:

Zapowiada się emocjonujący lipiec w europejskich pucharach :banderas:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajduk Split odpadł z drużyną z Malty.

 

To nie są leszcze, Stefan!

:siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś startuje najlepsza liga świat

Łódzki Klub Sportowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś startuje najlepsza liga świat

Łódzki Klub Sportowy
Podziwiam ludzi którzy oglądają mecze ekstraklasy. Bez znaczenia czy to na żywo czy w tv. Przecież to czysty masochizm. I pomyśleć, że tacy kopacze wyciągają takie pieniądze.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle podziwiam ludzi którzy piłkę nożną oglądają :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×