Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W 1 składzie Wisły znakomity i wciąż perspektywiczny Paweł Brożek... ach z przyjemnością obejrzę :listek:

@neuro wczoraj oglądałem ŁKS'a, i muszę przyznać, że ciekawego macie tego Ramirez'a.

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu korona przejechała beniaminka 0:1 z karnego. Chyba czas ponabijac się z kolegów z pracy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem Piasta z Lechem.

 

Z kolei jak jutro nie zobaczę czegoś więcej w środku pola Legii niż miejsca na budowę autostrady, to będę już pewny, że Vukovic maks do września zostanie.

A potem znów wszystko od nowa po "Mioduskiemu", ciul wie jaki cyrkowiec na trenera, przegrane puchary i męczenie buły.

Pytanie czy tym razem na górną ósemkę wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W 1 składzie Wisły znakomity i wciąż perspektywiczny Paweł Brożek... ach z przyjemnością obejrzę :listek:
[mention=49024]neuro[/mention] wczoraj oglądałem ŁKS'a, i muszę przyznać, że ciekawego macie tego Ramirez'a.
Dani to kozak w chuj. Został najlepszym graczem poprzedniego sezonu w 1 lidze. A Przytula wyciągnął go z Olsztyna w którym dosyć słabo grał i kibice nawet cieszyli się że odchodzi.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angulo jakby miał do pomocy Daniego to +30 ładowałby do 50-ki :)

Na grzędach w Tesco arena widzę tłumy i to w prime time a Górnik ładnie wyciulany, piątek, poniedziałek, piątek, poniedziałek wszystko o 18 :(

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angulo, szkoda że już jest wiekowy bo chętnie bym go u nas widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą ligę ktoś kto się nie boi piłki już jest kozakiem, a jeszcze jak potrafi popatrzeć i podać to drugi Xavi czy Iniesta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę kopanina w Płocku ale gwiazdą oczywiście sędzia Raczkowski. Trzeba mieć nasrane w głowie, żeby taki karny gwizdać jak przeciwko Górnikowi i jeszcze w tej samej akcji wcześniej inny piłkarz Górnika był faulowany. Przynajmniej użyli varu przy golu Angulo bo było już blisko żebym coś rozwalił

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nasze czempjony grajo, będzie niespodzianka i cosik wygramy? :pazura:

Jak boisko będzie ze sztuczną nawierzchnią to będzie....trudny mecz :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gurwa, co ten piasteł?

Edit. W oczach mi się mieni czy wszystkie nasze drużyny wygrały? Dziwnie to niepokojące...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie, to Piast wyeliminuje siebie z tych rozgrywek wyłącznie przez swoje błędy. Z ligą mistrzów już tego dokonali. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze byl gruby mecz Real vs Atletico. Costa 4 brameczki, a pozniej czerwo za zadymy :D ale w obronie kolegi.

latwiutko

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia bez stylu, pomysłu i ogólnie bez niczego wygrywa w Kielcach 1-2.

Za "trenerem" Vukovicem: Tylko dlatego nie było 0-8, że Legia miała chujową pogodę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój,  ten mecz powinien być po 22giej, abym szybko o nim zapomniał i zasnął. Takiego męczenia buły dawno nie widziałem,  oczy piekły. Jak to przyznał trener, drużyna walczyła sama z sobą. 

Nie wiem, mam głupią nadzieję, że ta ekipa odpali, że tam coś nie pykło w przygotowaniach i zaraz to się wszystko poukłada. Na razie to wygląda jak amatorka, ludzie nie są w stanie wykonać kilku celnych podań. Całe szczęście, że grali z surową Koroną, bo jakby trafili wczoraj na Piasta, Lecha czy ŁKS, to byłby wpierdziel.

Nie mam pojęcia po co w klubie kontraktuje się takich zawodników jak Astiz, Lewczuk czy Jodłowiec. Ludzie ewidentnie już wiekowi,  zarabiający krocie,  a na boisku siejący dywersję. Mówię szczerze , wolę w ich miejsce jakichś dzieciaków z rezerw, pewnie nie było by lepiej, ale przynajmniej młodzież mogłaby liczyć na ogranie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodzież? Amator Vukovic wysłał Praszelika na mecz rezerw i ten doznał tam kontuzji.

Nie łudź się i nie miej nadziei - kolejny raz zaczynamy sezon bez trenera. Vukovic jest cienki i tyle.

Nie gramy nic innego ponad to, co pod koniec zeszłego sezonu, kiedy przepierdzieliliśmy mistrzostwo gównianą grą.

Jeżeli do dziś nie widać żadnego postępu, to czym się łudzisz?

On nie potrafi nauczyć piłkarzy żadnych schematów, w środku pola jest dziura jak lej po bombie, do tego jeszcze to jego pieprzenie na konferencjach.

Miał normalnie kilka miesięcy na dopracowanie gry, spokojny czas na pracę.

Nic z tego nie wynikło i już nie wyniknie.

A najgorsze jest to, że drugi dyletant - Mioduski obudzi się znowu jak będzie już po pucharach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Młodzież? Amator Vukovic wysłał Praszelika na mecz rezerw i ten doznał tam kontuzji.
Nie łudź się i nie miej nadziei - kolejny raz zaczynamy sezon bez trenera. Vukovic jest cienki i tyle.
Nie gramy nic innego ponad to, co pod koniec zeszłego sezonu, kiedy przepierdzieliliśmy mistrzostwo gównianą grą.
Jeżeli do dziś nie widać żadnego postępu, to czym się łudzisz?
On nie potrafi nauczyć piłkarzy żadnych schematów, w środku pola jest dziura jak lej po bombie, do tego jeszcze to jego pieprzenie na konferencjach.
Miał normalnie kilka miesięcy na dopracowanie gry, spokojny czas na pracę.
Nic z tego nie wynikło i już nie wyniknie.
A najgorsze jest to, że drugi dyletant - Mioduski obudzi się znowu jak będzie już po pucharach.
Jakich pucharach, chyba puchar Polski

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ale co Zidan zrobił rewolucję w Realu to  :banderas:

Po co mu to było.  Mógł być zapamiętany jako ten, który wygrał 3 x CL z rzędu....

Trochę mi to przypomina powrót Piechniczka do kadry....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co myśli ZZ wystawiając wkoło Benza i Lucasa Vasqueza. Kroos, Modric, Marcelo już też imho mają dość Realu. Wyczuwam posuchę w nadchodzącym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo było, że to nie jest dobry trener do przeprowadzania drastycznych zmian. A w Realu takie są niezbędne. 

Dobry wujek, klepiący po plecach te wszystkie tłuste koty.  

Jego rewolucja polega na wypychaniu z klubu Bale, który nie jest ani największym ani jedynym problemem w tej kadrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rps20190731_175301.jpg

rps20190731_211215.jpg

Edytowane przez alien666
...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trenerzy - frajerzy, analizatorzy - amatorzy i tak dalej z polską myślą taktyczną w piłkę nożną.

 

Tymczasem jedyny, najlepszy, najbardziej medialny klub w Polsce przechodzi kolejną rundę.

A wszystko dzięki profesjonalnej myśli taktycznej ocierającej się o geniusz, wręcz boskim kompetencjom strategicznym prezesa i astronomicznymi umiejętnościami piłkarzy, którzy są "ponad to".

Szkoda, że dogrywki nie było, bo aż żal było kończyć oglądanie tego pasjonującego widowiska z Finlandii.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego tym naszym piłkarzynom trochę zazdroszczę... Braku jakiegoś takiego.. nie wiem do końca jak to nazwać.. poczucia wstydu i zażenowania? Dają dupy na lewo i prawo a żodyn nie powie po prostu (ewentualnie pojawiają się jakieś skrajnie wyjątkowe jednostki) "przepraszamy kibiców, jesteśmy największymi patałachami na świecie, wstyd nam że zapłaciscie za bilety".

Nie gurwa, oni wolą narzekać na murawę, wiatr, zmiane magnetyzmu, oberwanie się kawałka lodowca na Grenlandii i spadek populacji pingwinów...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mentalnie, dla mnie dziś odpadły trzy drużyny. 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko Lechie, dało się to oglądać - Brendby mogli tam i 10 bramek strzelić tylko celowniki słabo mieli nastawione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×