Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny gadżet który zasili trochę klubową kasę. To chyba lepsze niż sprzedaż Kulenovicia? :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy Warszawą a Czestochową jest Niezgoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezgoda w dwa mecze strzelił więcej bramek niż Kulenovic podczas całego pobytu w Legii. Niech go Pudel sprzeda do tego Zagrzebia, choćby zaraz, bo potem będzie po raz kolejny pluł sobie w brodę. 

Niech zapakuja w tym okienku jeszcze Nagya i reszta niech szlifuje formę. 

Ps. 

Koszulki nie wyglądały tragicznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że Legia zrobiła wczoraj kawał dobrej roboty. Można uczciwie stwierdzić, że to było jej najlepsze okienko transferowe od lat. Wypchnąć szroty do Dinama i Piasta w ostatnich minutach okna? Szacuneczek. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby mecz w Warszawie, a obrona Częstochowy :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale strasznie gramy. Jak na to patrzę, to widzę naszą ekstraklasę. Trzy, cztery podania i strata. Czuje się jakby ktoś mnie żyletkami nacinał po oczach... jak to można oglądać :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekne jest to, ze potezny Lewandowski orzel Polski nie trafia patelni, a w Bajernie by to dupa strzelil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że Kuba idzie na rekord...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, czyli to nie tylko moje wrażenia. Z lekka gorączka na paracetamolu leżę przed tv i oglądam kadrę, bo nie mam siły na ambitniejsza rozrywkę. Niestety po 80 minutach meczu straciłem siłę nawet na tą niby drużynę. Zero pomysłu na grę, zero jakiegoś takiego zaangażowania. Nawet jak któremuś coś wyjdzie i pójdzie jakaś kontra albo jakiś zryw z gry, to wszystko się kończy przed polem karnym, jakby tam była jakaś magiczna linia, którą się boją chłopcy radarowcy przekraczać.

A wujek Brzęczek tylko stoi i wymachuje, ten to ma kurde robotę marzeń. Przydałoby się, żeby Austro-Węgry zasadziły jeszcze brame. Im się przynajmniej coś chce.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież mamy takich dobrych trenerów!!!!  Brzęczek taki dobry, w końcu awansował z Petrochemią Płock do finału pucharu wojewody mazowieckiego to w kadrę też będzie umiał.....  :smart:

 

Dziwne tylko, że nasza znakomita myśl szkoleniowa może się realizować wyłącznie w e-klapie i ewentualnie różnych szczeblach reprezentacji. Jakoś reszta świata nie dostrzegła kunsztu polskiej trenerki... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mioduski się nie opierdala i już jest nowy napastnik.

Taki miks Carlitosa z Kulenowiczem :24_stuck_out_tongue:

w6sgfknzo8vb_t.jpg

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobił jednostkę treningową, dziś rozruch i wieczorem w pierwszym na Jagę. Czuję, że by tą ligę pozamiatał na wstecznym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europejskie puchary w tym sezonie wyjątkowo ciekawe w wykonaniu polskich drużyn. Różnorodność jest ważna, także w futbolu. Trzeba być tolerancyjnym. 

Ale już wystarczy, dzisiaj do gry wracają dorośli.... :banderas:

Jakiego zwycięzcę  typujecie w tym sezonie? 

 

image0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Liverpoolu chcą rozpaczliwie przedłużyć kontrakt z Kloppem, ale podobno mu pogoda nie odpowiada :30vm3cw:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk na dobrej intensywności był BvB-Barca, że Borussia tego nie wygrała to ciężki niefart. Drugiej takiej okazji nie będą mieli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pozostałem przy meczu Napoli. Trochę zdziwko, praktycznie Liv nie grał nic z czego jest znany. Wszystko i wszystkich czyścił Kaligula (oni go chyba żywym uranem karmią). 

Karny trochę z dupy, imo sędzia dał się nabrać na tę włoskie pady, ale i tak z gry lepiej wyglądali Italiańce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem dwa mecze równolegle, także  finalnie nie widziałem żadnego.... :misio:

Borussia nieźle dała ciała. Mieli szansę wygrać z Barca. Reus tego karnego to chyba od niechcenia uderzał. W rewanżu dostaną trójkę i będzie po meczu. 

Ale co ten Sancho jest dzik. Ile on ma lat, 19? W Realu gra w podobnym wieku chłopak z Brazylii, ale tamten jak ma piłkę to jest taki pobudzony, że najchętniej to by ją w trybuny wykopał. Nie mówiąc o oddaniu celnego strzału. A tu chłopak daję radę. Dobrze, że trafił do Borussi bo tu będą na niego stawiać, a potem pewnie jakiś wielomilionowy transfer. 

Anczelot ładnie rozpykał Kloppa. Tylko po obejrzeniu Gomorry, jakoś inaczej patrzę na piłkarzy Napoli.  Mam wrażenie, że taki Insignie po treningu zakłada kresz, wsiada na skuter i jedzie dilować koksem  :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BvB ogólnie mocna paka się zrobiła, Sancho, Paco, Hazard, odkurzyli Humelsa i Witsela, Hakimi jak nie on, chodzi jak przecinak - mogą powalczyć o majstra bundes. LM raczej nie zwojują ale ciekawie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca, wczoraj zagrała to co ostatnio na wyjazdach czyli chujnie. Dobrze ze był Mats bo skonczyloby się z 3-0 dla BVB. Sam Reus, miał z 3 patelnie i karny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BvB może powalczy o mistrza, ale nie sądzę, że wytrzyma wyścig z Bayernem.  Znowu oklapną w końcówce... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, neuro napisał:

Barca, wczoraj zagrała to co ostatnio na wyjazdach czyli chujnie. Dobrze ze był Mats bo skonczyloby się z 3-0 dla BVB. Sam Reus, miał z 3 patelnie i karny.

Bramkarz trzeba przyznać, że zagrał na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, piachu00 napisał:

Bramkarz trzeba przyznać, że zagrał na wysokim poziomie.

Ter Stegen podobno prowadzi korespondencyjną wojnę z Neuerem o obsadę bramki w reprze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×