Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jebany, umie trochę. Uwielbiam takie zagrania jak te gdzie był w białej koszulce z typem na plecach. 

Cyk z paznokcia. 

Ostatnio zaczyna trochę odpierdalać (choć w sumie zawsze gwiazdorzył), ale nad piłka panuje fenomenalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwone Diabły wstają z kolan. Manchester United przegrał w 2020 tyle samo ligowych spotkań, co Liverpool w 2019.

 

Z kolei niezwykle utalentowany i kreatywny zawodnik, namaszczony przez samego Erica Cantonę oraz Davida Beckama, Jesse Lingard, potrzebował zaledwie jednego dnia, aby wyrównać swój rekord goli i asyst z 2019 roku. Pan Pilkarz. 

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z klubem?  Podobno Milan miał zostać kupiony przez typeczka od Luis Vuitton. Bo hamburgiery to coś nie czują mediolańskiego bluesa.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem, że Xavi ma zostać trenerem. To by była najlepsza decyzja władz od czasu Guardioli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może Valverde już dziś poleci
I poleciał, tylko o kilka miesięcy za późno.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie nerwowe ruchy w Bareczce....:seriously:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest pierwszy mecz Barcy od bardzo dawna na który czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co Wy na to, że Cracovia może polecieć z ligi za korupcję? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Moim skromnym zdaniem jeśli zaczynają zapadać wyroki skazujące w sprawach kupowania spotkań przez Cracovię to nie powinno być żadnej taryfy ulgowej i powinni ponieść karę tak jak wcześniej inne kluby.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam,  kiedyś poleciało Zagłębie Lubin chyba. 

Jeśli są twarde dowody to imo nie ma litości. 

Albo robimy coś porządnie,  albo robimy sobie jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Haaland jest niezle pojebany. Dobry mlotek w nodze przy drugiej bramce :banderas:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy kontuzja i 4 tygodnie przerwy. Ja pierdolę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.02.2020 o 22:59, cwir napisał:

 

Popieram, żeby nie wiem co! :3_grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona , zagrała super mecz z gównianym Napoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie zdziwiłbym się gdyby Bayern w tym roku ogolił LM, bo mają obecnie najsolidniejszą ekipę chyba i grają najrówniej. Nawet Liverpool nie wygląda już tak dobrze poza swoją Premier League, a to drużyna która powinna mieć największy komfort psychiczny i fizyczny ze wszystkich. Reszta "faworytów" kompletnie nie przekonuje, więc zależeć będzie raczej od dyspozycji danego dnia i ewentualnego szczęścia. Nikogo bym jeszcze ofc nie skreślał, bo historia pokazała że LM rządzi się swoimi prawami.

 

Co do meczu Realu, to osobiście uważam, że przy golu na 1:1 dla City był wczoraj faul, bo pchnięcie Ramosa w plecy widać ewidentnie na każdej powtórce. Viniciusowi identyczne pchnięcie wcześniej odgwizdano jako faul w ataku, ale podwójne standardy muszą być i przy bramce sędzia oczywiście z VAR'u nawet nie skorzystał. Druga sprawa to symulka Jesus'a przy czerwonej kartce dla Ramosa. Tego typu upadki przy najmniejszym kontakcie z tego co pamiętam miały być piętnowane (nie zliczę ile Neymar'owi takich nie odgwizdywano i dostawał kartki gdzie lekko ktoś go musnął a ten się kładł). Ramos tylko dotknął Jesusa dłonią na dosłownie pół sekundy, ale nawet go nie złapał za ramię, nie wytrącił z równowagi. Jeżeli ten dotyk to był faul, to pierwszej bramki City tym bardziej powinno nie być, gdzie obie ręce na plecach. Po raz kolejny, VAR dla sędziego nie istnieje. Po chuj on w takim razie jest?

 

Nie mówię, Real sam sobie zaszkodził, bo przez tamte ok. 10 minut totalnie stracili koncentrację i kryli na radar albo w ogóle gubili zawodników (podanie Casemiro też kryminał), ale decyzje sędziego, a w szczególności totalny brak jakiejkolwiek weryfikacji pozostawiają mega niesmak.

Uważam też, że Zidane zjebał trochę wpuszczając Bale'a za Viniciusa. Młody do samego zejścia szarpał na boku cały czas i z pewnością miałby siły dociągnąć te 15 minut robiąc niejednokrotnie wiatr. Lepiej było ściągnąć szybciej Modrica, bo to on wyraźnie opadał z sił i wstawić za niego Krossa żeby zabezpieczyć środek. Jeśli już tak bardzo chciał się ZZ upierać żeby wszedł Walijczyk, to mógł go i tak dać za Modricia i po prostu zamienić pozycjami z Isco.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na regularny zbiór najlepszych memów.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny weekend był, Probierz wyjaśniony, Barcelona też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh wchodzę, myślałem, że zobaczę jakiś wrzut memów o tym jak się Barca obsrała, a tu pusto... :siara:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.03.2020 o 10:47, Sithman napisał:

Fajny weekend był, Probierz wyjaśniony, Barcelona też :)

Probierz, człowiek przez którego ostatnio prawie z dobrym kumplem się nie pobiłem. Znajomy stwierdził,  że Legia powinna go ściągnąć zamiast Vuko. 

Dżizas,  jak mną wtedy zatelepało!

Nie wiem co ludzie widzą w tym gościu, poza barwnymi wypowiedziami na konferencjach nie prezentuje nic co jest godne uwagi. Jego drużyna gra obleśną i nudną piłkę,  jedynie podczas stałych fragmentów są w stanie stworzyć jakieś zagrożenie. Paradoksem jest to, że mimo zerowego stylu ta ekipa turla się w czubie tabeli. 

Moja niechęć do tego typa nie wynika z tego jaki ma stosunek do Legii i jego komentarzy w tym kierunku, to zlewam, bo takie zachowanie prezentuje 3/4 kibiców w tym kraju. Mnie irytuje to, że namaszczają już chłopa na naturalnego następcę Brzęczka, mimo że ten facet jedyne co potrafi to napierdalanie w sędziów z prędkością karabinu maszynowego.

Ja najzwyczajniej na świecie nie trawię ludzi którzy wszystkie swoje braki i niepowodzenia zwalają na wszystko wokół i ciągle mają pretensje,  robiąc przy tym  jakieś szopki.

Btw. 

Chyba Probierz w meczu z górnikiem dostał kolejną żółtą kartkę,  lada chwila znów będzie oglądał mecz z trybun. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×