Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Probierz to przede wszystkim najlepszy przykład antyfutbolu, który zabiją tą ligę 

Ja z kolei głównie za to typa nie trawię.

Dopóki tacy ludzie będą w ekstraklasie, doputy ta liga będzie taka dziadowska.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Legiuniunia obsra się jeszcze w Poznaniu i w Krakowie i kolejny rok nasz eksportowy tiim zagra w LM, ale na fujarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny weekend był, Probierz wyjaśniony, Barcelona też
Fajny weekend,Real wyjaśniony i Legia też.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, neuro napisał:
W dniu 2.03.2020 o 10:47, Sithman napisał:
Fajny weekend był, Probierz wyjaśniony, Barcelona też emoji4.png

Fajny weekend,Real wyjaśniony i Legia też.

Ja bym się cieszył jedynym od lat i ostatnim sezonem w ekstraklasie, zamiast zajmować głupotami :24_stuck_out_tongue:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2020 o 22:13, alien666 napisał:

Teraz Legiuniunia obsra się jeszcze w Poznaniu i w Krakowie i kolejny rok nasz eksportowy tiim zagra w LM, ale na fujarze.

Zastąpi go godnie ze swoją ekipą pan Probierz , który notorycznie od lat, swoim piłkarzom wtłacza,  że są beznadziejni,  słabi i na boiska europejskie się nie nadają. 

Co do Legii jestem spokojny. Oczywiście zakładam w Poznaniu możliwą  stratę punktów,  bo drużyna trochę się wykartkowała i mocno nabiegała w meczu z Piastem grając w 10ciu, ale resztę meczów wygra zdecydowanie.

To po tej drużynie widać,  zaczęła mieć jakość jakiej reszcie drużyn brakuje. Biega, konstruuje ciekawe akcje i nawet mało jej przeszkadza, że gra o jednego mniej. 

Godzinę temu, Sithman napisał:

Ja bym się cieszył jedynym od lat i ostatnim sezonem w ekstraklasie, zamiast zajmować głupotami :24_stuck_out_tongue:

Spokojnie,  spieprzy Ci się ŁKS,  to jedyne co Ci zostanie to dokuczanie Legii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cały Probierz to jakieś osiągnięcia ma po za darciem gęby i przeklinaniem na sędziów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał jakiś czas temu medal Trenera Roku. Z Jagą zakończył sezon na trzecim miejscu. Może teraz lepiej pójdzie mu z Craxą. Ogólnie typ z ambicjami,  ale wieczny przegryw. Ale on się chyba w tym dobrze czuje,  wyższe miejsce to wyższe aspiracje,  LM,  puchary itp. A on? Wiecznie jęczy że jesteśmy słabi więc nie ma po co się spinać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaron Ramsey idzie do Juve ---> strzela gola ---> zamykaja lige :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym trenerem  jest i tak Zinedine Zidane. Pół sezonu biadolił, że szykują formę na luty/marzec. Po czym jak już przyszedł ten okres to przegrał 4 z 7 meczów, Wyjaśnił się w Pucharze Króla, za tydzień się wyjaśni w Lidze Mistrzów, a w lidze jest za najgorszą drużyną Barcelony w XXI w  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, okoni napisał:

 

Spokojnie,  spieprzy Ci się ŁKS,  to jedyne co Ci zostanie to dokuczanie Legii :D

Ee Okonku, chyba nie mi tylko Neuro ;)

 

Btw. kartka dla Kante to była jakaś parodia według mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartkę Kante trzeba rozkminić na dwa sposoby, sposoby które jeszcze w trakcie meczu z kumplem rozkminiałem i potem dostałem w internecie wsparcie od samego prezesa Bońka.

Przy obu decyzjach sędzia by się obronił. 

Tylko żółta,  bo Kante kontrolował piłkę,  nikomu jej nie odbierał,  uciekał z nią przed dwoma rywalami i koleś najzwyczajniej wbiegł w jego linię biegu.  I tak to wyglądało na żywo. 

Natomiast po dłuższej analizie (to czego czepiał się Vukovic,  że na varze wszystko wygląda tragiczniej), sędzia broni się z czerwoną kartką,  jest impet,  jest wysoko zaatakowana noga, groźba bardzo ciężlie kontuzji.

Już w to nie wnikam,  mleko się wylało, a nie była to decyzje jakaś skrajne wydrukowana, tak jak pisałem wcześniej,  są nowe przepisy,  sędziowie je stosują,  trzeba to przyjąć na klatę. 

W weekend mecz bez publiczności, lekki plusik dla Legii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ee Okonku, chyba nie mi tylko Neuro ;)
 
Btw. kartka dla Kante to była jakaś parodia według mnie.
Chłopie ,nic się nie stanie jak spadniemy. Jesteśmy jednym z nielicznych klubów w tej lidze który nie ma ŻADNYCH długów. Najważniejsze jest dokończenie budowy stadionu i rozwój akademii. Wrócimy do tej chujowej ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ee Okonku, chyba nie mi tylko Neuro ;)
 
Btw. kartka dla Kante to była jakaś parodia według mnie.
Parodia, że potrzebny był var do prawidłowej decyzji
Chłopie ,nic się nie stanie jak spadniemy. Jesteśmy jednym z nielicznych klubów w tej lidze który nie ma ŻADNYCH długów. Najważniejsze jest dokończenie budowy stadionu i rozwój akademii. Wrócimy do tej chujowej ligi.
Wrócicie silniejsi ale najpierw Górnik musi wziąć rewanż za PP

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borussia to dzisiaj pokazała taki brak zaangażowania, jak gdyby im szejki pościeliły za przepuszczenie PSG do następnej rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółtki się obsrały - jak zwykle.

Liverpool  - żegnamy frajera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zdecydowanie w przewadze drużyna Piasta w obronie" :4_joy: K.Węgrzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent, ze codziennie wieczorkiem leci 1 mecz o wszystko na neutralnym stadionie. Jak dla mnie to juz by moglo tak zostac na zawsze :Gmoch:

Atalanta sie zesrala... szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nadszedł kres krasnala.

Wczoraj odbył się gwałt zbiorowy.

Ja tylko żałuję, że te płaczki z Madrytu już odpadły.

 

NDY5Mi5qYSU4VztaGgpsMHsPbwpFGRE3PxgqCFkd

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×