Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja tematu (14.08.2016) - edit by cwir.

Punkt 1. regulaminu poniżej już nie obowiązuje. Można komentować mecze na żywo ;)

Aktualizacja tematu (1.09.2014) - edit by cwir.
 
Nasz popularny temat o piłce nożnej dobił niedawno 1000 stron, jest to chyba rekord na forum (nie licząc podzielonego na 2 części tematu o BF3). Jednak przeglądając go, łatwo zauważyć co jest powodem tak dużej liczby stron - ogromna ilość postów jedno lub kilkuwyrazowych nie wnoszących NIC do tematu poza akutalizacją wyniku meczu, który i tak większość pewnie ogląda. Dlatego czas skończyć z tym spamem. Poniżej nowe zasady pisania w tym temacie. Najistotniejszą zmianą jest zakaz komentowania meczów na żywo - aktualizacji wyniku, krótkiego komentowania jak komu idzie, czy sędzia buc czy nie i tym podobnych. Od dziś proszę do tego używać Shoutboxa na głównej stronie forum. Alternatywy nie zamierzamy udostępniać. To jest w końcu forum, a nie czat. Ponadto chciałbym żeby poziom wypowiedzi w tym temacie podniósł się znacznie, stąd zmiany i nowe zasady. 
 
Nowe zasady pisania w temacie Football:
 
  1. Zabronione jest pisanie aktualizacji wydarzeń na boisku oraz wyników meczów w trakcie ich trwania. Chodzi o posty typu "2:1", "ale brama" i inne "ekscytacje" bieżącymi wydarzeniami. Większość zainteresowanych też ogląda mecz, a nawet jeśli nie to jest też livescore.com i inne wygodniejsze źródła takiej wiedzy. Jest to natomiast dozwolone w przerwie i po meczu ale nie w postaci podawania krótkich ogólnodostępnych faktów, tylko opinii o meczu wyrażonej w conajmniej 2-3 zdaniach. Oczywiście w trakcie meczu można odpowiadać na wcześniej napisane opinie. Generalnie chodzi o to żeby pozbyć się spamu i podnieść poziom i jakość treści w tym temacie bo obecnie 3/4 postów jest do usunięcia, a ciekawe wypowiedzi i opinie giną w gąszczu powtarzających się informacji o tym kto właśnie strzelił bramkę. Jeśli koniecznie chcecie podzielić się taką informacją "na żywo", macie Shoutbox na stronie głównej forum.
     
  2. Zabronione jest pisanie krótkich kilkuwyrazowych postów. Jeśli nie masz nic więcej do powiedzenia niż jedno krótkie zdanie lub wyraz, to albo poczekaj aż będziesz miał albo po prostu odpuść sobie. Wyjątkiem są krótkie odpowiedzi na zadane pytania, ale które są jednocześnie wyczerpującą odpowiedzią. Na przykład jeśli ktoś zada pytanie na które odpowiedź brzmi TAK lub NIE i jednocześnie ewidentnie nie ma potrzeby uzasadnienia lub rozwinięcia tej odpowiedzi to można odpisać tym jednym wyrazem cytując nad nim pytanie. Jednak wskazane jest udzielanie odpowiedzi wyczerpujących żeby nie budzić kolejnych pytań, chyba że nie jest to oczywiste. Dodatkowo jeśli ktoś doda odpowiedź na czyjeś pytanie po czym zauważy że taka odpowiedź już padła w międzyczasie i jego nowa odpowiedź nie posiada żadnych dodatkowych informacji, proszę zgłosić ją do usunięcia (Raportuj).
     
  3. Zabronione jest pisanie newsów piłkarskich/transferowych bez podania źródła. Proszę podawać linki do źródeł pod postem. Jeśli się o tym słyszało do kolegi lub w radiu to proszę poszukać info o tym na necie i dać linka. Inaczej takie posty będą traktowane jako spam. Powtarzanie newsów również jest zabronione chyba że rozwijają wcześniejsze wpisy o nowe informacje. 
    Twitter: aby dodać tweet jako źródło, wystarczy wkleić link do konkretnego tweeta (nie embed code tylko bezpośredni link). Np taki:
    
     
    Po przeładowaniu strony oryginał pojawi się w poście. Aby zdobyć bezpośredni link wystarczy najechać na czas dodania tweeta, kliknąć prawym i skopiować adres linku.
     
  4. Zabronione jest wrzucanie obrazków/filmów które już były. W związku z tym że zwykle nie ma możliwości wyszukania czy obrazek/filmik już był, wrzucający jest zobowiązany do upewnienia się że przynajmniej 5 stron wstecz taki sam obrazek/filmik już się nie pojawił.
 
Oprócz tego przypominam że w tym temacie obowiązuje też regulamin forum. Proszę też o pomoc w egzekwowaniu nowych zasad poprzez raportowanie postów ich niespełniających.
 
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi co do powyższych zmian lub sugestie, proszę pisać do mnie na PW. Jeśli nie będą zdawać egzaminu będziemy rewidować.
 
Miłego niespamowania ;)

 

------------------------------------

 

Oryginalna treść postu:

 

Kto z kim, a kto przeciwko komu. Za kim, za czym, gdzie i co. Komu kibicujecie, uwielbiacie, kochacie. Drużyna i reprezentacja narodowa

Za młodego uwielbiałem Ajax Amsterdam, ale gdy dostał w tyłek od Juventusu Turyn w finale LM, odkryłem piłkę włoską. Przyznam się bez bicia, że nigdy o Juve nie słyszałem, miałem może z kilka lat Przez lata kochałem Juve, nie zmieniły tego wajchy w całej Serii A z korupcją i degradacja do Serii B. Trwało do długo, póki nie poszedłem na Emirates Stadium, obok Juventusu pojawił się Arsenal Oby nigdy nie grali przeciwko sobie Polskiej prezencji nie kibicuję, ani się nie interesuje Polską ligą (szczerze, nie ma czym) w turniejach i meczach towarzyskich stawiam zawsze na Włochów (szczególnie gdy grają z Polakami haha) Włoska piłka dla wielu jest nudna, monotonna, na remisowa, ale to właśnie włoska piłka, skuteczna Piłka angielska, to najbardziej dynamiczny football świata i zarazem najbogatsza liga, największe gwiazdy, nazwiska i pieniądze, dla mnie wspaniała

Go Go Gunners, Forza Bianconeri, Forza Azzurrich, Forza ITALY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidzę piłki nożnej, w grach jeszcze ujdzie. Za to kocham koszykówkę, ale tylko Ligi Europejskie, bo NBA to parodia koszykówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hmmmm ja polskiej reprezentacji kibicuje ostro!!!! dobrze graja i maja forme wiec jest szansa nawet na bycie na podium....D4Ru73K nie rozumiem cie dlaczego wlasnym rodakom nie kibicujesz ale tu nie chodzi o spory ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Hmmmm ja polskiej reprezentacji kibicuje ostro!!!! dobrze graja i maja forme wiec jest szansa nawet na bycie na podium....D4Ru73K nie rozumiem cie dlaczego wlasnym rodakom nie kibicujesz ale tu nie chodzi o spory ;]

Włosi tak było i jest, nie wiem skąd to wynika, po prostu Polska owszem gra ostatnio dobrze, ale o jakim podium mówisz, o Mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii w tym roku? haha, nie żartuj sobie. Na zachód od Polski wszyscy grają lepsza piłkę i to oni są faworytami, niestety Dla Polski sukcesem będzie w tym roku 1/8 finału, na wyjście z grupy szanse mają, ale w 1/8 zostają już takie drużyny przy których Polska się nie liczy: Niemcy, Hiszpania, Anglia, Francja czy Włochy. Gdzie tu widzisz miejsce dla Polski wśród tych piłkarskich gigantów? :> Włosi i Francuzi to piłkarskie potentaty, minimum półfinał z ich udziałem, a puchar i tak dla Włoch Mistrzostwa pokażą, szans Polsce nawet na ćwierćfinały nie daje, nierealne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... kibicuję ofcoz Kanonierom (Arsenal) za to że grają najpiękniejszą piłkę w Anglii. Szkoda że padli z tottenhamem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie nawidzę piłki nożnej, w grach jeszcze ujdzie. Za to kocham koszykówkę, ale tylko Ligi Europejskie, bo NBA to parodia koszykówki.

tez kocham koszykówkę .! nogi nie trawie ;dddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niemcy, Hiszpania, Anglia, Francja czy Włochy

no wiesz.......Anglia nie przeszla dalej wiec jednego wroga mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham pilke nozna od dziecka. I od zawsze kibicowalem Chelsea, nigdy zadnemu innemu klubowi. Jestem za Niebieskimi od dawna, dlugo przed przyjsciem Romana. Kiedys bylo ciezko pod wzgledem ogladania meczow, ale zawsze jakos sie dowiadywalem wynikow, a to od kolegow, a to ojca znajomego, ktory jezdzil do Anglii. Potem sie pojawily internety, wszystkie telewizje i ogladam kazdy mecz Chelsea.

No i kocham nasza reprezentacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

no wiesz.......Anglia nie przeszla dalej wiec jednego wroga mniej

Bo reprezentacja Anglii nie istnieje, można powiedzieć. W tym kraju liga, a drużyna narodowa to co innego. Motorem napędowym Premiership jest przede wszystkim Afryka, Ameryka Połudionowa i reszta Europy. Co drugi w angielskiej lidze jest czarny Kiedy przychodzi do gry narodowej, Anglia nie ma piłkarzy, stąd mają ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuje Realowi Madryt oraz Manchesterowi United, a jesli chodzi o Serie A to najbardziej Interowi, na polska lige nie mam co liczyc.. ehh moze to kwestia czasu (tak jak ze stadionami na euro) sora za ofa, zwracam sie do osob, w miastach, na ktorych to stadionach beda odbywaly sie mecze euro 2012 tzn. CZY JEST JAKIS POSTEP?? cos sie rusza, no nie wiem jakies koparki cokolwiek?? Bo w Warszawie to ni huhu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manchester United od kiedy tylko pamiętam

a reprezentacji to Holandii oraz "Naszym".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...

Nie cierpię sportu! A ze wszystkich to najbardziej nie znoszę właśnie piłki nożnej... Nie rozumiem tego schematu:

Facet = Miłośnik kopaniny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak...

Nie cierpię sportu! A ze wszystkich to najbardziej nie znoszę właśnie piłki nożnej... Nie rozumiem tego schematu:

Facet = Miłośnik kopaniny

Ale żeby się aż tak buntować ? , wiadomo że to "równanie" które przytoczyłeś to bardzo stereotypowe podejście. Ale sport ... patrząc ze strony widza, kibica to świetne widowisko gdzie masz do wyboru wiele dyscyplin ,emocje , te zdrowe i nie tylko... No a ze strony osoby uprawiającej sport nie tylko zawodowo to przede wszystkim zdrowie- za zdrowiem idzie tzw. wellness czyli samopoczucie. No i ze strony ekonomicznej sport to trampolina jakich mało. Myślę tu o imprezach sportowych... tych co 4 lata. Barcelona organizując IO w 92 roku dokonała skoku o 30 lat do przodu... infrastruktura hotelowa , drogowa, na obiektach sportowo-konferencyjnych kończąc. Nie twierdzę że wszyscy muszą kochać sport, ale trzeba mieć pojęcie jak wielka to jest część życia i jakie szanse ze sobą niesie . Ja mieszkam w Warszawie i mam nadzieje ze 2012 zostawi po sobie trwały ślad i zmieni nie tylko moje miasto ale wszystkie w których będą organizowane mecze.... a wszystko to za sprawą sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro interesuje sie ruchem kibicowskim w kraju, troche mniej za granica. Z kibicowania aktywnego to Lech, a zza granicy Chelsea oraz Real M. Pilka jaram sie od dziecka odkad w wieku 8 lat ogladalem MS z dziadkiem Pilka schodzi na drugi plan gdy udaje sie na stadion, sa tam lepsze rzeczy do roboty niz ogladanie Pierwsza runda OE czyli dla mnie mecz Gornik-Lech bedzie moim pierwszym wyjazdem.

Jestesmy zawsze tam...

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię piłkę nożną, nie jakoś maniakalnie ale na meczyk sobie czasem popatrzę i jak jest ładna pogoda to zagram. Kibicuję Ajaxowi Amsterdam, ogólnie lubię ligę Holenderską. A z gier to sporo gram w Football Menagera, czekam aż PES2008 znacząco stanieje na PC to może też kupię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechia Gdańsk! Kibicuje tylko Polsce z reprezentacji (chyba że nie grają w meczu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poza ligą mistrzów, Euro, Mundialem i grą naszych nie oglądam.

Kibicuje Polsce, nie faworyzuje żadnego z klubów, irytuje mnie natomiast wszechobecny fetysz na punkcie swego klubu (Polskiego), tzw. Mistrz, górą itp.

Mogli by coś pokazać na poziomie europejskim, a jak na razie cienko z tym :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam tylko MŚ

I wtedy kibicuje Argentynie

Jak mnie znajomi pytaja o klub, to odpowiadam że Legia.

Najbezpieczniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale żeby się aż tak buntować ? , wiadomo że to "równanie" które przytoczyłeś to bardzo stereotypowe podejście. Ale sport ... patrząc ze strony widza, kibica to świetne widowisko gdzie masz do wyboru wiele dyscyplin ,emocje , te zdrowe i nie tylko... No a ze strony osoby uprawiającej sport nie tylko zawodowo to przede wszystkim zdrowie- za zdrowiem idzie tzw. wellness czyli samopoczucie. No i ze strony ekonomicznej sport to trampolina jakich mało. Myślę tu o imprezach sportowych... tych co 4 lata. Barcelona organizując IO w 92 roku dokonała skoku o 30 lat do przodu... infrastruktura hotelowa , drogowa, na obiektach sportowo-konferencyjnych kończąc. Nie twierdzę że wszyscy muszą kochać sport, ale trzeba mieć pojęcie jak wielka to jest część życia i jakie szanse ze sobą niesie . Ja mieszkam w Warszawie i mam nadzieje ze 2012 zostawi po sobie trwały ślad i zmieni nie tylko moje miasto ale wszystkie w których będą organizowane mecze.... a wszystko to za sprawą sportu.

Eeeeee?

Nie no uprawiam jeden sport! Bieg na autobus jak zaśpię Ale to niezbyt często... staram się nie zasypiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee?

Nie no uprawiam jeden sport! Bieg na autobus jak zaśpię Ale to niezbyt często... staram się nie zasypiać

No widzisz! Kopnij jakiś kamyk jeszcze po drodze i będziesz piłkarzem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzisz! Kopnij jakiś kamyk jeszcze po drodze i będziesz piłkarzem!

O ja ślepy!!! Tyle okazji straconych...

A mogłem już wywijać jak Tsubasa

Sport to nie mój klimat... Jakoś tak wyszło

No chyba że kobiece zapasy w błocie/kisielu/galaretce itp

Na to znajdę "chwilkę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal Londyn - najładniej grająca drużyna na świecie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC Milan od dziecka . Kibicuje jeszcze troche Arsenalowi ale odkad Thierry odszedl stracilem entuzjazm do nich.

Na PESie gram Milanem albo ManU dla odmiany. Poza tym jestem fanem Beckhama. Nawet mu zdjecie zrobilem z 20 metrow . Zreszta calemu Realowi za czasow Galacticos bo bylem na meczu. Zaraz poszukam..

Edit: Otofoto:

realmadrid.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×