Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Największa kpina dzisiaj to symulka Mili i Hajto za mikrofonem. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym rożnym był faul na Fabiańskim. Wcześniej tak samo powinna być czerwona dla Irlandii, a ten dał żółtą Peszcze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra Olkowskiego i Jodłowca to kpina z kolegów I kibiców.

W kontekście ligi, to Jodłowiec mnie dzisiaj przeraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pkt trzeba szanować. Bardzo.zdziwily mnie zmiany bo jednak w pierwszej kolejności dałbym Linettego i Wojtkowiaka.za Jodlowca.i Olkowskiego a później Teodorczyka za Milika żeby Lewy nie robił.na szpicy. Nie wiele by brakło a Nawalka wyszedł by ma.swoje gdyby.nie to, że.sędzia.się okazał.ślepym c.... Jak wyżej wynik trzeba szanować . Eliminacje.czas zacząć od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra taka ja przewidywałem, wynik dobry ale szkoda że tego nie dowieźliśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu napisać.

Jak dla mnie to mega slabizna, jedna sytuacja na mecz, co prawda gol, niech będzie. Pierwsza polowa jako tako. Natomiast druga to Kryje Ellison, broń nas matko i ojcze. Brama dla Irlandii to była kwestia czasu i tak się stało. Sedzia tez niezły miglanc, dwa czerwca ewidentne dla zielonych. No ale to nie ma znaczenia. Szkoda bo wynik byłby dobry.

Największa kpina dzisiaj to symulka Mili i Hajto za mikrofonem. ;)

Symulka Mili? Powiedz ze żartujesz.

Milik tez symulował, dobrze za ma mocne kości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chociaż remis się udało ugrać, bo po ich żałosnej grze w 2 połowie byłem pewny, że Irlandczykom jeszcze uda się wygrać ten mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie strzał panu Bogu w okno, to bym się nie zorientował, że Lewandowski jest na boisku.

Co kieruje ludźmi przy wyborze człowieka z charyzmą -10 na kapitana?

Lewy był jedynym naszym myslacym piłkarzem na boisku. I chyba jednym z lepszych i wyróżniającym się w tej mizerii.

O ile można coś o tym meczu powiedzieć, oprócz tego ze mamy punkt.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie strzał panu Bogu w okno, to bym się nie zorientował, że Lewandowski jest na boisku.

Co kieruje ludźmi przy wyborze człowieka z charyzmą -10 na kapitana?

Akurat Jemu opaska kapitana dała bardzo dużo. Dziś przegraliśmy w środku pola plus kiepski Olkowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Graliśmy bez linii pomocy, plus bez jednego obrońcy, i o dziwo nie byl to Wawrzyniak.

Jedna sytuacja pod bramką naszych i tyle, Irlandia dominowała i mogło skończyć się dużo gorzej. Ot co się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie on w kadrze nie robi nic, do tego brak mu jaj, żeby się chociaż odnieść rzeczowo do sytuacji z Błaszczykowskim. Hype jest, bo mamy piłkarza w Bayernie, ale tam, a w kadrze to niebo a ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi z gowna bata nie ukrecisz.

Napastnik żyje z podań. Dzisiaj Lewy nie dostał celnej piłki, i musiał się cofać a nawet zap.. w defensywie za chochoła Rybusa. Jeśli ktoś tego nie rozumie to tak to może wyglądać jak piszesz.

Złego raczej szukaj gdzie indziej, bo te jechanie po nim w reprezentacji już zajeżdża o dziecinade, bez obrazy oczywiście.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie on w kadrze nie robi nic, do tego brak mu jaj, żeby się chociaż odnieść rzeczowo do sytuacji z Błaszczykowskim. Hype jest, bo mamy piłkarza w Bayernie, ale tam, a w kadrze to niebo a ziemia.

Zazwyczaj lubię czytać Twoje posty bo są rzeczowe i wyważone ale na prawdę obejrzyj sobie raz jeszcze wszystkie mecze z Lewym odkąd jest kapitanem tak na spokojnie a dojrzysz ze najlepszym naszym piłkarzem był Lewy mimo iż uwierz chętnie widziałbym na Jego miejscu Milika.

Edit. Uwierz mi ze tez na Niego bluzgalem. Dla mnie może juz nikomu nie strzelać ale jak będzie dalej tak.grał jak gra to będę Go nosił na.rękach.

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem wkur... po wyniku i grze, ale i tak nie zmienia to faktu, że nie przepadam za nim. Może piłkarzem jest dobrym, w końcu Bayern byle kogo nie bierze, ale dla mnie kapitan to musi mieć charyzmę, tego on nie posiada. Zobaczcie jak się zachowuje chociażby przy sytuacji z Milą. Chowanie za kolegami i udawanie kogucika na pokaz, a ze strachem w oczach przed jakąkolwiek konfrontacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błaszczykowski ją posiadal, szczególnie przy dystrybucji biletów na Euro pokazał na co go stać.

Lewy to właśnie kapitan jaki był potrzebny, ewentualnie Glik również mógłby pełnić te role.

Lewandowski to nasz najlepszy piłkarz, teoretycznie i praktycznie, pokazal to na jesień i dużo wczesniej także, a czy go ktoś lubi czy nie to inna sprawa i osobiste preferencje nie maja nic do tego.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jesteś, ja tak samo. Też nie darzę Go sympatią po klubowych występach i poprzednich eliminacjach ale teraz nie wyobrażam sobie tej drużyny bez Lewego. Nie mam teraz tej sytuacji przed oczami. Bo sypalem k... na lewo i prawo, że nie ma czerwa. No ale już trudno, stało się. Mamy pkt na wyjezdzie i jestem przekonany, że będzie to pkt na wagę złota :)

edit: toreso, tez byłbym aleki od takiego pojazdu o biletach bo jednak Kuba tez potrafił ciągnąć ten wózek, na boisku.

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z remisu jestem zadowolony z gry zdecydowanie NIE. Druga polowa to byla jedna wielka patologia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba w uj by sie dzis przydal zamiast Rybusa. Mam nadzieję ze w nastepnych meczach bedzie juz gral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafił nie potrafil, to juz historia bo kapitanem nie jest i raczej nie będzie. I musi się z tym pogodzić, a jak widać to trochę z bólem mu to przychodzi lekko mówiąc.

Co nie zmienia faktu ze piłkarzem na nasze warunki jest świetnym i trochę nie rozumiem jego pominięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toreso dla mnie Błaszczykowski to była takasama miękka faja. Przykre jest to, że poza Borucem nie ma nikogo w tej kadrze kto nadawałby się do roli kapitana z prawdziwego zdarzenia, ale do grania to on się już też średnio nadaje. I to jest sedno w tej kadrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy temat kapitana bo akurat to nasze najmniejsze zmartwienie. Jest tak i już.

Bardziej brakuje mi Kuby jako piłkarza na boisku niż kapitana. Za wybór kapitanów nie przyznają punktów w pilce, wiec jak dla mnie to temat zastępczy do tego o czym powinno sie tak naprawdę rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musisz do Zbigniewa uderzyć w takim razie.

Ewentualnie do Adama.

Patrzę skróty i Gabor Kiraly dalej broni w reprezentacji Węgier, a ma chyba lekko ze 40 lat.

Ten szary dres jak zwykle, dla mnie gość jest legendarny za życia :D

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha... tylko ryba psuje się od głowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że balon napompowany został po meczu z Niemcami. Dziś wróciły demony...

Na poprawę nastrojów:

Wchodzi kogut do łazienki, a tam zakręcone kurki :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×