Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mandžukicia został ugryziony przez Carvajala, a późniejsze zdjęcia pokazały że widać to na jego ręce.

Dawaj filmik :D

A no widzę, mocno naciagane - zobaczymy co komisja na to IMO nic Daniemu nie zrobią.

A ten cały mandzukic to karykatura piłkarza hehe ale doskonale wpasowal się w ten zespoł 'gladiatorów'. Problem w tym, ze ci gladiatorzy są tylko twardzi jak to oni wchodzą w rywala, gdy ktoś z nimi zagra twardo to pokladaja się i z morda od razu do sędziego, symulki tez tym twardzielom nie są obce. Barcelona tez jest znana z nacisku na sędziego i pokladania się ale na Boga oni nigdy gladiatorów z siebie nie robili przez co takiej niechęci do nich nie mam :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano przeglądałem internety i czytam na jakimś informacyjnym portalu a'la Łonet że Mandziu pogryziony i pobity. Nawet mi się odpalić tego nie chciało. Ale fakt , chłopcy ostro tam się sponiewierali. W pewnym momencie myślałem że będą czerwone kartki. W sumie to teraz rozumiem czemu Pepe usiadł na ławce, On na bank by się zagrzał.

Zobaczymy jak tam dziś Barka pogra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

11150341_1383354978371381_83592402969720

 

Solarium sprawdzili ? :P

 

Co do samego meczu - ATM miało sporo szczęścia, że bramki nie dostało :) Rewanż będzie bardzo ciekawy, tym bardziej, że Real nie może bramkowo zremisować ;) Ponadto nie mam najmniejszego pojęcia czemu ten cały Mandżu tyle czasu grał...i do tego jeszcze go pogryźli :D

 

P.S. Krycha grała w tym meczu ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jakieś ulomki mogły by mieć problem, ze serbski sędzia go wywalil :p zawsze wiedziałem, ze to pajac i prowokator ale w tym meczu sięgnął chyba szczytu w tych dziedzinach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UEFA w sprawie Carvajala pewnie postępowanie zrobi, ale w sprawie Mandzukica może też powinni.

Wczoraj Simeone powinien za niego wpuścić Torresa dużo wcześniej, a on grał do końca.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z wczorajszego dnia to ciekawy karny z meczu szczęśliwie wygranego przez Juve...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monako miało swoją setkę na początku meczu, to zmarnowali.

Obaj sędziowie byli słabi, ale całego wieczoru padła tylko jedna bramka i to z 11-nastki.

Oby dzisiaj było co oglądać w skrótach.

Dzisiaj Smokowski i Węgrzyn vs Laskowski i Zewlakow.

Czyli jednak wybieram Canal+.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazio znów będzie się podniecał :) Był prostym piłkarzem-przecinakiem, takim samym komentatorem, ale z czasem się wyrobił. Nawet ta jego niezdrowa fascynacja przestała mnie drażnić. Natomiast nie mogę zdzierżyć w C+ Baszczyńskiego. Nic do typa nie mam ale strasznie mnie irytuje sposób jego komentowania, czasem łapie takie zwiechy i nie wie co powiedzieć to się głupkowato śmieje i coś tam bulgocze. Ja rozumiem że to teraz taka światowa moda, że musi obok profesjonalnego komentatora siedzieć jakiś zawodowy piłkarz i rzucić w stronę widzów jakimś boiskowym zwrotem czy żarcikiem, albo w czasie nudy opowiedzieć jakąś ciekawą historyjkę z czasów wyjazdu na zgrupowania, ale przecież jest tylu znanych i w miarę dobrych z dykcją że na pewno dało by radę coś ciekawszego wybrać.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaziu jest wporząsiu, jest dokładnie taki jak napisałeś, ale bez niego jakoś L+ i studia przedmeczowe to nie to samo ;)

 

 

Słynne wiaderko witamin też jest.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy to jest Zewlakow na TVP.

Ciekawe czy nc+ będzie miało stanowisko obok TVP. Wkoncu kiedyś Smokowski z Laskowskim razem pracowali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka lat komentowania Kaziu nabył taki specyficzny dar podsycania emocji, czesto udaje mu się z nudnego meczu zrobić ciekawe widowisko. Giga szacun dla niego że komentowaniem promuje walkę na boisku. Chwali za ambicje zostawioną przez piłkarzy i robi lekką szyderkę z cipek które próbują wymuszać faule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do komentowania naszej ligi pasuje idealnie. Do tego jak coś czasem pieprznie w studio to wszyscy leżą na ziemi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobrym drugim komentatorem jest Orłowski. Zawsze mówi różne ciekawostki, informacje o klubach i piłkarzach.

Niektórym może to nie pasuje ale jak dla mnie jest to dużym plusem i widać że ma dużą wiedzę na temat La Liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobrym drugim komentatorem jest Orłowski. Zawsze mówi różne ciekawostki, informacje o klubach i piłkarzach.

Niektórym może to nie pasuje ale jak dla mnie jest to dużym plusem i widać że ma dużą wiedzę na temat La Liga.

Leszek na propsie :) do la liga nikogo lepszego nie ma

Klopp odchodzi z BVB.

Pseudo fani z polski juz dawno odeszli od BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobrym drugim komentatorem jest Orłowski. Zawsze mówi różne ciekawostki, informacje o klubach i piłkarzach.

Niektórym może to nie pasuje ale jak dla mnie jest to dużym plusem i widać że ma dużą wiedzę na temat La Liga.

 

O nie, ino nie Łeszek. Facet ma fatalną dykcję a te jego nic nie wnoszące teksty/anegdotki w stylu, "a Messi powiedział" czy to że jakiś piłkarz Valencii ma hodowlę fenków mam już ich po uszy. Jak go słyszę to wyłączam głos, tak samo jak przy tym łysym mądralińskim z n-ki, Jagodzie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek ma taka wiedzę, ze zjada wszystkich komentatorów na śniadanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek ma taka wiedzę, ze zjada wszystkich komentatorów na śniadanie :-)

 

No super, tylko kogo interesuję te milion nie istotnych wiadomości w trakcie meczu. Przed każdym meczem czyta Hiszpańskie gazety i prasówkę wali na antenie nawet z najmniejszymi pierdołami. Do tego nie wymawia "R".

To jest moje zdanie, ale i wielu ludzi na forum C+ uważają go za miernego i męczącego komentatora. Chociaż redaktorem i felietonistą jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klopp odchodzi z BVB.

Ciekawe gdzie pójdzie. City, Real?

O nie, ino nie Łeszek. Facet ma fatalną dykcję a te jego nic nie wnoszące teksty/anegdotki w stylu, "a Messi powiedział" czy to że jakiś piłkarz Valencii ma hodowlę fenków mam już ich po uszy. Jak go słyszę to wyłączam głos, tak samo jak przy tym łysym mądralińskim z n-ki, Jagodzie.

Tak jak pisałem jedni go lubią słuchać, drudzy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również będę bronił Leszka rękami i nogami! :) Mój ulubiony komentator ever :) Fajnie się go słucha, a jego ciekawostki i inne newsy po prostu uwielbiam! :)

Do tego jak komentuje w parze z Wolskim - niebo dla uszu! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie pójdzie. City, Real?

Tak jak pisałem jedni go lubią słuchać, drudzy nie.

Do ŁKSu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super, tylko kogo interesuję te milion nie istotnych wiadomości w trakcie meczu. Przed każdym meczem czyta Hiszpańskie gazety i prasówkę wali na antenie nawet z najmniejszymi pierdołami. Do tego nie wymawia "R".

To jest moje zdanie, ale i wielu ludzi na forum C+ uważają go za miernego i męczącego komentatora. Chociaż redaktorem i felietonistą jest super.

Mnie np interesują , zresztą każdy lepszy komentator wrzuca takie ciekawostki :D mam nadzieje, ze Lechu będzie komentował Real w weekend :-) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Łabałbał" daje radę. Rzeczywiście jego niektóre newsy są lekko z dupy, ale fakt , to chodząca encyklopedia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×