Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy ktos czytal biografie Zlatana ale tam niezle po Guardioli cisnal, opisal ze trenowal swoich ludzi w Barcelonie jak pieski ktore byly mu posluszne i robily najdurniejsze zadania treningowe ktore nie mialy zadnego sensu. Jestem ciekaw jak jest teraz w Bayernie.

"Po meczu z Villarrealem, w którym grałem zaledwie pięć minut, byłem na niego tak wściekły, że myślałem, że eksploduję. Dostałem ataku niekontrolowanego szału a szafkę ubraniową kopnąłem tak silnie, że poleciała na odległość trzech metrów. Wykrzyczałem mu: nie masz jaj i robisz pod siebie ze strachu na widok Mourinho. Fuck off!".

A Pep tylko po tym incydencie postawil szafke na miejsce, nic nie powiedzial i poszedl dalej ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym za kilka lat swoją wersję opisze Pep:

"Po meczu z Vill , Zlatan strasznie się wkurzył. Niestety zagrał w meczu krótko bo nie trenował należycie i wszelakie jednostki treningowe nazywał głupimi. Ze złości kopnął plastikowy kosz któremu spadła pokrywka. Pozbierałem wszystko Ale nie miałem czasu z nim porozmawiać bo trzeba było lecieć po lekarza. Ibra strasznie krzyczał że złamał nogę "

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny mecz dwóch kryminałów, kryminał obrony Barcelony na kryminał ataku Valencii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najgorsza połowa w tym sezonie, Valencia pięknie gra, co najlepsze że w tej żałości mogło być 2:0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mecz dziwny na Camp Nou. Najpierw gol w 55 sekundzie, obrona karnego przez Bravo i cały czas ataki Valencii. Do tego słaby Pique, mega pudło Messiego.

No i po słabym meczu jest 2:0 i lider dalej w Barcelonie. 1 i 93 minuta :d

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ottamendi crack, świetnie dzisiaj kasował Messiego, dobrze że to trafił na koniec bo by się chyba załamał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była dodatkowo bramka numer 400 Messiego w barwach Barcelony.

Dobrze że szybko strzelili i Bravo obronił karnego bo by mogło być różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Van Gaal jest głupi czy ślepy?

Długo jeszcze będzie trzymał na boisku Falcao?

 

 

edit: za to w naszej ekstraklapie standard: tydzień temu spinanie pośladów (jak wszyscy) na jedyną dobrą drużynę w tym kraju i zwycięstwo po ciulowym meczu,

a dziś Lechia jedzie do Wrocławia i dostaje 3:0 :fool:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arcy wazne 3 pkt w kieszeni, brawo dla sedziego bo gdyby byl karniak w tych ostatnich sekundach przy symulce Herrery to bym nie wyrobil...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autobusy Dzose maja jeden +, nie będziemy musieli ich oglądać w LM chacha

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arcy wazne 3 pkt w kieszeni, brawo dla sedziego bo gdyby byl karniak w tych ostatnich sekundach przy symulce Herrery to bym nie wyrobil...

Sędzia mistrz, na początku wszyscy komentatorzy i pewnie widzowie byli przekonani, że karny.

A jednak nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobry mecz w Madrycie. Ronaldo przynajmniej karnego nie strzelił.

 

No i pech Modrica. Kolejna kontuzja, a dopiero co wrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ emocje na SB, dobre i złe

Z dobrych świetny mecz CR7 (2 asysty i gol)

jeszcze lepszy mecz dzieciaka Jamesa :)

świetny mecz Groszka :)

 

41ca23309582a6e65289bbe5adc79bb8-full.gi

 

 

ze złych

wypada Bale, naderwanie łydki

być może wypada Modrić - coś z kolanem

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu przecież Bale ponoć od kilkunastu meczy był najgorszy i wszyscy na pewnej stronie go sprzedawali i chcieli żeby Isco grał w 4-4-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu przecież Bale ponoć od kilkunastu meczy był najgorszy i wszyscy na pewnej stronie go sprzedawali i chcieli żeby Isco grał w 4-4-2.

Mnie wszyscy na pewnej stronie to koło nosa latają - to większość rozhisteryzowane dzieciaki :) Bale jest jednym z moich ulubionych graczy i jego kontuzja mnie nie cieszy

 

Rewanż w LM bez Bale i Modricia moooocno się komplikuje

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciężko będzie Realowi jak faktycznie wypadną. No ale wina Carlo że rotacji nie robił. Benzema ma jakieś problemy, Bale kontuzja, Modrić odkąd wrócił po takiej przerwie też grał dużo.

Pierwsze informacje podają żę Modrić wypada na 1,5 miesiąca.

 

PSV zostało Mistrzem Holandii.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arcy wazne 3 pkt w kieszeni, brawo dla sedziego bo gdyby byl karniak w tych ostatnich sekundach przy symulce Herrery to bym nie wyrobil...

Eh, piękny dzień... Nic tak nie smakuje jak zwycięstwo z Manchesterem United. Zabrakło w tym sezonie jeszcze tylko zwycięstwa nad City, ale i tak jest świetnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tabelę w Ligach to oficjalnie mistrzem jest już PSV. Za tydzień mistrzostwo może świętować Bayern jak Wolfsburg dzisiaj straci punkty.

Mistrzem Anglii jest już niemal na 100% Chelsea, a Włoch Juventus.

W Hiszpanii, Francji, Portugalii różnica jest mała, a w tej ostatniej Porto z Benficą gra za tydzień mecz który może o wszystkim zdecydować.

No i u nas w Ekstraklasie jeszcze po podziale punktów może być różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie Modrić skręcił kolano i uszkodził więzadło. Pecha ma bo dopiero co wrócił i już znowu wypada.

Tymczasem Iniesta i Vermaelen trenują podobno z grupą, a ten drugi szykowany jest na Getafe.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy wygral w jakims konkursie czy ktos z hajnekena oglada jego filmiki ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol! O 20:45 derby Milano! Miałem nosa aby Lidla odwiedzić i kupić taczkę piwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol! O 20:45 derby Milano! Miałem nosa aby Lidla odwiedzić i kupić taczkę piwa :)

szkoda piwa.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×