Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Real podaje że Benzema ma uszkodzone więzadło i jutro nie zagra. Tak więc jutro wystarczy jak Atletico pokryje Ronaldo i Jamesa, strzeli bramkę i są w półfinale.

 

Bayernowi dzisiaj też wystarczy wygrać 2:0 i są w 1/2, przecież to banalne, nie wiem jak Guardiola może tego nie wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real podaje że Benzema ma uszkodzone więzadło i jutro nie zagra. Tak więc jutro wystarczy jak Atletico pokryje Ronaldo i Jamesa, strzeli bramkę i są w półfinale.

 

Paradoksalnie występ "Cziczarito" może wyjść Realowi na dobre. Atleti wirtuozami piłki nigdy nie byli i w meczach z nimi liczy się walka i zaangażowanie przez przez cały mecz. A o ile Herandez umiejętnościami od Benzemy bez wątpienia odstaje, to bardziej jestem sobie go w stanie wyobrazić "gryzącego trawę"  przez 90 min niż Francuza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real oslabiony w uj ale mysle ze doczolga sie do 1/2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że będzie bramkowy remis promujący Atletico, a jak przejdzie Real to liczę że będzie El Clasico.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie występ "Cziczarito" może wyjść Realowi na dobre. Atleti wirtuozami piłki nigdy nie byli i w meczach z nimi liczy się walka i zaangażowanie przez przez cały mecz. A o ile Herandez umiejętnościami od Benzemy bez wątpienia odstaje, to bardziej jestem sobie go w stanie wyobrazić "gryzącego trawę" przez 90 min niż Francuza.

Warunki fizyczne nie sa jego mocna stroną, zobaczymy czy w ogóle Carlo da mu grać.

Najciemniejsze myśli jakie mi przychodzą do głowy to : Real odpada z LM, odpada z walki o mistrza hiszpanii , Carlo dostaje buta i na jego miejsce Klop

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warunki fizyczne nie sa jego mocna stroną, zobaczymy czy w ogóle Carlo da mu grać.

Najciemniejsze myśli jakie mi przychodzą do głowy to : Real odpada z LM, odpada z walki o mistrza hiszpanii , Carlo dostaje buta i na jego miejsce Klop

Moim zdaniem szanse ma duże. Albo on albo Jese. Za dużego wyboru Carlo nie ma. Isco raczej będzie potrzebny w drugiej linii. 

 

Co do czarnych myśli, to jest taka realna opcja.  Ale to faktycznie mega czarny scenariusz. Wg mnie Carlo powinien zostać nawet jak nie wygra niczego. Zwłaszcza, że Klopp to jest niewiadoma. Może się nie odnaleźć w Hiszpanii, tak jak Guardiola średnio się odnajduje w Niemczech. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Guardiola może tego nie wiedzieć.

On zdaje się wielu rzeczy o tym klubie nie wiedzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje Bild Robben nie znajdzie się w kadrze meczowej i zagra dopiero z Borrusia.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko warn yourself :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na dobre mecze z obu stron. A tu Bayern gwałci Porto na potęgę. A Barca z łatwością pyka PSG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iniesta dzisiaj ładnie okiwał pół boiska. Alves też ładna wrzuta no i Neymar dwie brameczki.

Porto widzę najwięksi frajerzy w historii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brejking Njus:

"Samolot którym drużyna FC Porto miała udać się na mecz Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium z nie wiadomych przyczyn opóźni się przynajmniej o 45 minut. Dziękujemy za uwagę"

:D

Brawo Robert, nie brawo Porto...

Az mi ich zal, biedaki. Taki gwałt...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu to Bayern wbił sam sobie te bramki jakby nie patrzeć i nie mogli się podnieść.

Tutaj już grają swoje i Porto zjadła presja chyba.

Teraz Bayern pewnie będzie się już bawił i klepał w nieskończoność piłkę i stracą przy tym z bramkę, choć jakby dobili do 8 byłoby fajnie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze że przynajmniej Lewy walnie jeszcze jedną na hat-tricka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu przed meczem było obwieszczane, ze Bayern odpadnie - na szczęście zachowalem zdrowy rozsądek i wiedziałem, ze trzeba się bać szwabow, nie mylilem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iniesta dzisiaj ładnie okiwał pół boiska. Alves też ładna wrzuta no i Neymar dwie brameczki.

Porto widzę najwięksi frajerzy w historii...

Krótka pamięć. A Barcelona to nie była szmacona (Porto to troszkę inna półka) na AA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Barca ta różnica ze Bayern ja zeszmacil chyba na wyjeździe jak i u siebie, o ile dobrze pamiętam.

Ale to już historia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×