Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie po prostu dziwi, że co roku każdy taki pewny, a potem zonk i wstyd, bo zdaje sobie sprawę jakie pierdoły gadał.

Bayern też miał pojechać Chelsea u siebie w finale i co? Jajco... Takich sytuacji milion, wiec każdy kto już skreślił Juve, chyba naprawdę piłkę zna tylko z Fifki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juve w ofensywnie słabo nawet bardzo słabo.Sam Bale strzałami z główki wraz ze swoją aerodynamiczną fryzurą mógł zapewnić zwycięstwo Realowi a tu dupa :) Ogólnie jestem kibicem Barcy ale głęboko wierzyłem w Real - Barca vs Real to byłby finał, a Juventus hmm...jeżeli Barca nie będzie tak nieskuteczna jak Real to naprawdę nie wierze w to, że mogą to przegrać ;)

 

PS. Benzema w 1 połowie grał dobrze i jeszcze wracał po kontuzji, za co hejt leci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Juve w ofensywnie słabo nawet bardzo słabo.Sam Bale strzałami z główki wraz ze swoją aerodynamiczną fryzurą mógł zapewnić zwycięstwo Realowi a tu dupa :) Ogólnie jestem kibicem Barcy ale głęboko wierzyłem w Real - Barca vs Real to byłby finał, a Juventus hmm...jeżeli Barca nie będzie tak nieskuteczna jak Real to naprawdę nie wierze w to, że mogą to przegrać ;)

 

PS. Benzema w 1 połowie grał dobrze i jeszcze wracał po kontuzji, za co hejt leci?

Nie hejt, tylko z kolei jako "kibic" Realu (celowo w cudzysłów, bo kibicem to jestem Legii, a zagraniczne kluby, to mogę co najwyżej lubić, albo nie) nie trawię typa.

Mogę? Dzięki ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga złego zdecydowanie lepiej, że w finale zagra Juve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dużo osób na sali kinowej?

3/4 sali wypelnione.

 

o dziwo wiecej osob bylo za Juve i gdy strzelili to euforia na sali : D

Butelki brzdekaja, puszki sie otwieraja, nikt nie wnika z zewnatrz co sie na sali dzieje (a podobno maja monitoringi zeby nikt kamerkami nie nagrywal ale piwko przy meczu juz jest OK :P), nastepnym razem zalatwiam sobie transport, 4 paczek pod pache i dzida : ) kuzyn ktory tez autem przyjechal mowil ze by se browarka strzelil wiec bez niego nie ma co sie wybierac na meczyk ;p 20 zl to nie jest tak duzo, obraz swietny atmosfera tez. Prawdopodobnie przejde sie na final i za rok na jakies ciekawsze spotkania.

Ta kamera przy wolnym krystyny byla epicka, wzrok Buffona - Ronaldo - Buffona - Ronaldo i tak z 10 razy : D prawie jak w telenoweli. W 2 polowie Krysia sie chyba poplakala bo na boisku to go na pewno nie bylo.

PS. Gdzie ten obrazek z zebra? :)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kurde boleć musi ta przegrana kibiców Realu niesamowicie... gola na wagę odpadnięcia z LM strzela zawodnik klubu z którego jeszcze się śmiali rok temu :P

Też miałem ból dupy jak Luiz przywrócił nadzieję PSG :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze w futbolu nie grają. Widać to kolejny raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Barça w drodze do finalu LM pokonala:

- mistrza Cypru

- mistrza Holandii

- mistrza Francji

- mistrza Anglii

- mistrza Niemiec

W finale czeka na nia mistrz Wloch ;)

Edytowane przez F3niX
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kurde boleć musi ta przegrana kibiców Realu niesamowicie... gola na wagę odpadnięcia z LM strzela zawodnik klubu z którego jeszcze się śmiali rok temu :P

Też miałem ból dupy jak Luiz przywrócił nadzieję PSG :/

Oby za rok wrocic silniejszym i nie odpasc tak frajersko... ale puchacz jak sie z tej bramki cieszyl w porownaniu do Moraty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu@jeszcze nie moze dojsc do siebie:-) Szkoda ze nie ogladalem drugiej polowy ale trzeba bylo rano wstac do arbajtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryśka to był na boisku w drugiej połowie? Ma ktoś staty ile miał kontaktów z piłką w II poł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to myślisz, że Neuer to jedyny bramkarz na świecie, który umie wyrzucić aut? :)

Bez przesady, zagranie Ikerowi nie wyszło, ale wczoraj bronił i tak bardzo dobrze.

Piękny mecz na SB, Juve wreszcie na swoim miejscu w Europie a ja na dodatek wygrałem stówkę w zakładzie z kumplem.

Cóż, póki moja ukochana Legia gra w piłkę tak jak gra to muszę się zadowolić wynikami mojego ulubionego Juventusu. Z Barcą będzie bardzo ciężko, ale przy mądrej grze i przede wszystkim mniejszej ilości prostych błędów wszystko jest możliwe.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kryśka to był na boisku w drugiej połowie? Ma ktoś staty ile miał kontaktów z piłką w II poł?

 

Ostatni strzał oddał w...41 minucie pierwszej połowy :thumbsup:  ale na ogórki jest świetny ;)

 

News z ostatniej chwili...

 

Piachu się zaszył! :P

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś wspominał o pożeraniu? ;)

 

z17867703Q,W-niektorych-wersjach-zebra-p

 

A co do Krychy (patrząc na grę w 2 połowie), wyglądał tak, jakby w przerwie założył nowe buciki :P

 

watch-cristiano-ronaldos-new-zebra-strip

 

Jak dla mnie o żadnej niespodziance nie ma mowy. W finale oczywiście będę za Barcą, ale o spacerku, to można zapomnieć. 

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej przeczekać i juz z zimna głowa odpisac na prowokacje i teksty z tylka.

Ja się nie zaszywam bo tego, ze jestem za Realem nawet po porażce się nie wstydze.

Z losowania cieszyły się typowe hala dzieci które już widziały Real w finale - teraz pewnie na RM.pl sprzedają pol skladu, każdy ogarnięty łeb wie, ze w tej fazie rozgrywek nie ma słabych.

Co do Benzemy to taki podczaszy Ronaldo, on chociażby miał pusta bramkę to i tak Crisowi odda. Statystyki murem stoją za Benzem, a z liczbami się nie dyskutuje.

Z Moraty były kpiny ale nie bezpodstawne - w tamtym okresie to po prostu był drewniak nie na skład RM. W juve się bardzo rozwinął z tego co widziałem i jest dwie półki wyżej niż byl w RM. Jeszcze dobre dwa sezony i może wróci na SB.

Juve zasłużenie przeszli i gratulacje dla nich + trzymam kciuki w finale.

Nie tylko Benzema :D Takie mecze potwierdzają, że te wielkie transfery np. Bale, James i teraz mowa już o wielkim transferze Pogby to po prostu pralnia brudnych pieniędzy :P

Nie wiem ale James to jeden z lepszych transferów od ostatnich kilku lat :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dożyłem czasów, w których wejście Juventusu do finału LM, jest określane jako "wielka sensacja". To tylko pokazuje, jak europejska piłka została zdominowana przez kilka bardzo bogatych firm, a w ostatnich latach przez pozostałą trójkę z półfinałów. 

 

O dziwo najbardziej szkoda mi Bayernu. Ludzie się znęcają nad monachijczykami, twierdzą, że Barcelona ich zmiażdżyła, ale chciałbym zobaczyć jak wyglądałby ten dwumecz z Alabą, Robbenem i Ribery'm w składzie. Barcelona bez Alvesa,Suareza i Messiego też by nie polatała...

Edytowane przez Grabeq
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niech ktos mi wytlumaczy, skad sie wzial "Kapitan Grzmot"? Ja nie mam pojecia skad to sie wzielo i kto to wymyslil. Zapewne to wymysl jakiegos dzieciaka.

Oczywiscie okreslenie dotyczy CR

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takim zwrotem Ronaldo był nazwany na okładce którejś z Madryckich gazet (Marca lub As).

Ronaldo starał się z ogórkami, z nieco mocniejszymi ładował na pustą czy z karnego. Real miał rekord i miał wygrać wszystko, a tu nic. Cóż Złota Piłka się oddala nawet jak wygra złotego buta to nie sądzę że mu pomoże.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze asy Barcelony strzelają tylko kozakom, a z ogorkami ograniczają się do gola na mecz - bo gol z ogorkiem nie ważny, tak samo z wapna... No chiba, ze Messi to wtedy się liczy!

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dożyłem czasów, w których wejście Juventusu do finału LM, jest określane jako "wielka sensacja". To tylko pokazuje, jak europejska piłka została zdominowana przez kilka bardzo bogatych firm, a w ostatnich latach przez pozostałą trójkę z półfinałów.

O dziwo najbardziej szkoda mi Bayernu. Ludzie się znęcają nad monachijczykami, twierdzą, że Barcelona ich zmiażdżyła, ale chciałbym zobaczyć jak wyglądałby ten dwumecz z Alabą, Robbenem i Ribery'm w składzie. Barcelona bez Alvesa,Suareza i Messiego też by nie polatała...

Ktokolwiek sie litowal nad Barca po meczach z Bajernem? Kiedy bylo 7up. Pamieta ktos ze na srodku obroby zagral Bartra, Messi byl kontuzjowany a w drugim meczu nie zagral w ogole. Nie zal mi Bajernu jak i Realu. Carlo zaplacil wielka cene za brak rotacji. Papa Floro na pewno sie wku..
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartra to krak przecie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze asy Barcelony strzelają tylko kozakom, a z ogorkami ograniczają się do gola na mecz - bo gol z ogorkiem nie ważny, tak samo z wapna... No chiba, ze Messi to wtedy się liczy!

:-)

Wiadomo że się liczy ale Ronaldo w ważnych meczach często zawodzi.

No i jak dla mnie Ronaldo na skrzydle się już nie za bardzo sprawdza. Prędkość nie ta co kiedyś, a te zejścia czyli machanie nogami nad stojącą piłką nic mu nie dają.

Czytałem nawet ostatnio na Angielskiej stronie, że powinien być wystawiany na środku ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że się liczy ale Ronaldo w ważnych meczach często zawodzi.

No i jak dla mnie Ronaldo na skrzydle się już nie za bardzo sprawdza. Prędkość nie ta co kiedyś, a te zejścia czyli machanie nogami nad stojącą piłką nic mu nie dają.

Starość nie radość ;) Niestety każdego piłkarza to czeka...

Po drugie tak jak pisałem wcześniej - jest to klasyczny egzekutor, który czeka na dobrą piłkę, a gdy takowych nie ma to praktycznie nie istnieje...

Gdyby był zdrowy Modrić pewnie byłoby mu łatwiej ;) no i pewnie dalej tęskni za Angelem... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że z perspektywy władz Realu genialnie wygląda ustawienie z Kroosem, Jamesem i Isco. Ale nawet dziecko w przedszkolu wie że w wielkiej piłce bez ogarniętego def. pomocnika ani rusz. Zwłaszcza w takim meczu gdzie trzeba gonić i się otwiera przydałby się ktoś nawet taki Khedira żeby rozbijał te ataki. Kroos w odbiorze jest słaby jak Pietrasiak niestety. Dlatego w Bayernie Juppa za plecami miał Martineza i Bastiana. Guardiola odszedł od tego pomysłu i efekty widać. Grając z Bayernem wystarczy mocno kopnąć przed siebie a twój napastnik stanie oko w oko z Neuerem.

Finał zapowiada się ciekawie. Barca jest w gazie ale Juve potrafi świetnie bronić. Wiadomo że większość stawia na Barcę ale piłka bywa przewrotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×