Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tam maja Sokera, my mamy Futbol.

Oni wszystko mają inniejsze, inne gniazdka, piłkę ceny i takie tam.

Chociaż te 90 tyś. i wzwyż stadiony w każdym dużym mieście mi się podobają.

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na meczu Jamajka - Wenezuela było mega pusto na stadionie.Nocny mecz Meksyk - Urugwaj to już stadion nabity na naksa ale w USA jest mnóstwo meksykancow.Ogladam często MLS na Eurosportcie i stadiony są nabite.Tutaj raczej chodzi o cenę biletów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawią mnie ceny biletów na nfl czy NHL , że Amerykanie nie mają 100 baksow hehe chyba, że mówimy o emigrantach co w skarpete pchają i konserwy jedzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj 100$ to ja w Polsce dal bym za bilet na dobry mecz copa Ameryka, a jestem kołek nie prezes - także aspekty finansowe mnie śmieszą w tym przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś niekonsekwentny, niektóre mecze Copa mają poziom naszej ekstraklapy( np ostatni mecz Brazylii). Dał byś pińcet plnów za kopaninę a'la Podbeskidzie-Śląsk?  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaa wiem, że te kiepowe mecze są nie warte dla przeciętnego kibica funta klakow, ale w usa chyba wszystkie nacje są :p także ktoś z np Bolivi winien wydusić te sto baksow :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, piachu00 napisał:

Hahaa wiem, że te kiepowe mecze są nie warte dla przeciętnego kibica funta klakow, ale w usa chyba wszystkie nacje są :p także ktoś z np Bolivi winien wydusić te sto baksow :p

Czyli według ciebie Boliwijczyk zarabiający 600 zł miesięcznie ma wypierdolic cała wypłate , tylko po to żeby sobie obejrzeć mecz ?... Nie mam pytań 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapustka na prawej obronie?

#Czyleciznamipilot?

Kurna , ja rozumiem eksperymenty, ale tydzień przed imprezą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu od 1994 mam alergię na oglądanie piłki from Usa , ta atmosfera tam taki piknik i sielanka aż ciarki przechodzą :) Patrzałem jak tam Cavani się wczoraj pruł do sędziego pod koniec , jeszcze brakowało żeby jakiś strażnik teksasu wpadł lol .

 

Litwo ojczyzno moja , oszczędz nam dziś kontuzji :)

 

@up ja pierdzielę co ten Nawałka , dziś to powinnismy wyjsc juź bez eksperymentów :/ Ten Pazdan po fali hejtu powinien grać albo Salomon Kalou

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w stanach liczy się kosz i football amerykański.

Swoją drogą nfl bywa spektakularne.

Nie zawsze dobrze się to ogląda w tv bo więcej w tym strategii niż samej gry (stąd rwana relacja), ale kilka nocy już zerwałem, nawet premium nfl.com wykupiłem.

Dla nich piłka nożna to jak dla nas mistrzostwa świata w tenisie stołowym.

Każdy koreańczyk też pewnie się dziwi, że u nas piknik podczas ping-ponga :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kapustka na prawej obronie?

#Czyleciznamipilot?

Kurna , ja rozumiem eksperymenty, ale tydzień przed imprezą? 

A czemu nie? Ten sparing to tylko kolejna jednostka treningowa, można sprawdzić jeszcze parę wariantów i zawodników i tyle, Nawałka i tak już raczej skład na pierwsze mecze ma w głowie. Co dałoby nam wyjście na Litwę pierwszą drużyną?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według Sport.pl Pazdan kontuzjowany

= wzmocnienie kadry

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fryz Ale ten Jędrzejczak to mógł grać imo ogrywać się na tym skrzydle , nie czaje powinna być jakaś konsekwencja w zgrywaniu tej obrony , Lewy wiadomo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogadujecie z tym Pazdanem, a ja się pytam jak on się nie wykuruje, to kto ma grać za niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sithman napisał:

Dogadujecie z tym Pazdanem, a ja się pytam jak on się nie wykuruje, to kto ma grać za niego?

Salamon, gorzej od Kung-fu Pazdana nie zagra na 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , po tym zjebach też bym na niego postawił i zdaje sie obaj z Legii to by była zielona linka rodem z Fut heh . 

 

Sith prawdopodobnie zagra Thiago Silva  akurde Salamon ani razu nie przetestowany nawet minuty . Ale w sumie to zawsze tak jest ilu kibicow tylu selekcjonerów , to Nawałka decyduje

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Danielski_82 napisał:

@fryz Ale ten Jędrzejczak to mógł grać imo ogrywać się na tym skrzydle , nie czaje powinna być jakaś konsekwencja w zgrywaniu tej obrony , Lewy wiadomo 

 

Ale przecież obrona nie zgra się nagle w ciągu jednego meczu towarzyskiego, zwłaszcza takiego, na którym i tak pierwszy skład będzie przede wszystkim starał się nie połamać przed turniejem. Drużyna zgrywała się w trakcie eliminacji, myślę, że Nawałka wie co robi też w trakcie treningów, także jeśli dwa mecze tuż przed turniejem zagramy nieco inaczej niż zwykle to nic strasznego się moim zdaniem nie stanie.

 

PS. Jędrzejczyk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałe fragmenty - bida z nędzą, ale spoko, to zasłona dymna ;)

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cionek pod presją. 

I wszystko w tym temacie, a tak ogólnie to chrapię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Grosicki mógł strzelić ładnie. Mało brakło. Karniak też powinien być po ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też odnoszę wrażenie, że stałe fragmenty bite w ten sposób to zasłona dymna.

Duży nacisk był na to na zgrupowaniu i wcześniej (bramka Krychowiaka w eliminacjach po rożnym).

Kapustka na obronie i obecność Cionka przez tak długi czas to też mi pachnie gierką psychologiczną.

Zobaczymy 12 czerwca, bo tym dzisiejszym rozruchem nie ma co się podniecać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna nadzieja w samobóju... było blisko :P 

Aaa, zapomniałem o sznurówka Warzywniaku, ten może jeszcze coś ustrzelić. W końcu gramy z drużyną, która ograła san marino 2-1 :D 

Ps. Wiadomo, sparing itp itd, ale tak szczerze, jak na razie chłopaki lepiej grają w reklamach, niż w piłkę, tyle w temacie :/

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×