Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli info nie wyssane z palca to Mou im starszy tym glupszy...

"Według relacji angielskich dziennikarzy Mourinho uznał huczne świętowanie przeciwników za oznakę braku szacunku. W swoim stylu nakazał rywalom ściszenie głośnej muzyki. Wdał się też w pyskówkę z brazylijskim bramkarzem City Edersonem. Obaj najpierw po portugalsku wymienili się obelgami, a następnie Mourinho rzucił w kierunku golkipera już po angielsku: "Okaż k… szacunek. Kim ty jesteś?"

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będą mecze w 1/8.

Real vs PSG, Chelsea vs Barcelona.
 

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SkibaPL napisał:

Jesli info nie wyssane z palca to Mou im starszy tym glupszy...

"Według relacji angielskich dziennikarzy Mourinho uznał huczne świętowanie przeciwników za oznakę braku szacunku. W swoim stylu nakazał rywalom ściszenie głośnej muzyki. Wdał się też w pyskówkę z brazylijskim bramkarzem City Edersonem. Obaj najpierw po portugalsku wymienili się obelgami, a następnie Mourinho rzucił w kierunku golkipera już po angielsku: "Okaż k… szacunek. Kim ty jesteś?"

On zawsze był głupi :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środek tygodnia a tutaj mamy kolejkę Polską i niemiecką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Wisła wygrała w dzisiejszych derbach aż 4:1. Kibice zespołu z gorszej strony Błoń robili syf i obrzucali sektor Wisły racami. Ciekaw jestem jaką karę im dadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały kibicowski Kraków, chodź ciężko używać przymiotnika kibicowski do tego bydła powinien zostać zaorany. Jedni są warci drugich. Wczorajszy pokaz to wyższy poziom zbydlecenia coś jak ładunki wybuchowe zakopane przez chorzowskie.. Mentalnie poziom niższy od ameby.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam co do powiedzenia ma prezes PZPN? Ostatnio twierdził że mecze powinny być w takich przypadkach przerywane. Rozumiem że teraz sytuacja trochę ewoluowała, był lęk przed zadymą i eskalacją agresji poza stadion, okej argumenty do mnie docierają. Więc czakam na solidne kary finansowe.  Legię był jakoś w stanie pojechać, czekam co powie teraz. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw kar dla Cracovii i Piasta. Biorąc pod uwagę, że Legia za przerwanie meczu dostała chyba 70 tysięcy i zakaz wyjazdowy do końca rundy zasadniczej, to teraz kary powinny być jeszcze wyższe. Jak znam życie to Cracovii pewnie zamkną stadion, a popis Piasta zlekceważą (bo kompletnie nikt nie przywiązuje do niego uwagi). I znów będziemy mieli popis kretynizmu różnych instancji, dla których dobra kara to taka, o jakiej pisze się w mediach, a nie taka, jaka jest sprawiedliwa i tysiące ludzi zostanie ukaranych za nic, podczas gdy kilka/naście winnych wywinie się bez niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, nie oceniaj, daj prezesowi się wykazać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już kary:

Cracovia - 3 mecze bez kibiców (w tym jedne derby), 100000 złotych, zakaz wyjazdów do końca sezonu.

 

Piast dostał jeden mecz zakazu dla kibiców z sektorów P i R w zawieszeniu do końca sezonu.

 

Za to Górnik Zabrze dostał 15 tysięcy kary za 19 kolejkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam City - Totki, Koguty w pierwszej połowie bezradne :)

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że coś City zamiesza w LM.. ale kto wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

City to jedzie każdego w tym sezonie. Ciekaw jestem jak wytrzymają ten świąteczno-noworoczny maraton spotkań.

 

Real za to skromnie, bo tylko 1:0 wygrał w finale Klubowych Mistrzostw Świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No City jak walec, robi wrażenie :) przyznam, że dawno ich nie oglądałem i jestem w szoku. Koguty jak amatorzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ja się męczę ekstraklapą i stresuję drużyną bez jakości. Mam nadzieję że ten trenerek zrobi ostre wietrzenie szatni w zimie. Połowa tego składu jest średnia. Nie ma szans na rozwój, grają na poziomie środka tabeli. Co po niektórzy mieli sporo czasu, aby wskoczyć na wyższy level, niestety nie dali rady i już nie dadzą. Ekipa która chce walczyć na arenie międzynarodowej musi mieć jakość, a nie zawodników którzy mają problem z przyjęciem piłki czy dośrodkowaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj Pan spokój... jak co roku, tak i przed tym meczem już zacząłem zrzędzić, że czeka nas 2 miesięczna przerwa zimowa.

Po tym meczu jednak cieszę się, że ona nadeszła.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagajcie niemożliwego :D w całej klapie ze świecą szukać takich co przyjąć czy dośrodkować potrafią :D bo Mila już chyba na emeryturze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piachu00 napisał:

Nie wymagajcie niemożliwego :D w całej klapie ze świecą szukać takich co przyjąć czy dośrodkować potrafią :D bo Mila już chyba na emeryturze ?

Roger Mila nigdy nie grał w eklapie  :zygmunt:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Górnik dostał dzisiaj lanie i Legia zostaje liderem na zimę.

W sumie zbytnio taka sytuacja mnie nie dziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nikt nie chce zostać liderem. Na koniec sezonu też wszyscy będą tak "gubić" punkty? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali się wypunktować Cracovii okrutnie, bardzo boli szczególnie, że byłem zmuszony oglądać mecz na zadupiu, na tablecie. Górnik wyglądał jakby w pierwszej połowie nie wyszedł na boisko a w drugiej chcieli za bardzo i był chaos. Szkoda, że nie wykorzystali tej szansy. Tej drużynie można wybaczyć taką porażkę, z pewnością wyciągną z tego wnioski, które Brosz przełoży na naszą korzyść.
Z niecierpliwością czekam już na wiosnę :)

Wesołych świąt

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20:45 Ars-Liv. Walczą dwa upadłe anioły. Liczę że będzie dobra rozgrzewka przed jutrzejszym El Klasiko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×