Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja fanem Barcy nie jestem ale czuję się mega szczęśliwy po tym jak upokorzyli "wielki" real na Bernabeu :) Gratulacje Barcelona , pokazaliście im miejsce w szeregu a podwójnie cieszy to że Messi był górą nad płaczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni klub płaczka to ManU :smart:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Co nie zmienia faktu że go nie trawię. Dla mnie to judasz i obłudnik. Wielokrotnie wykorzystywał swój były klub który go wykreował czyli United do walki o lepszy kontrakt w realu, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu jaki jest fałszywy. Poza tym nienawidze aktorstwa i tego typu zachowań boiskowych które on uskutecznia.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie słowa o bliźnim w tak ważny dzień dla katolickiej rodziny? :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w United sami,  wierni klubowym barwom  zawodnicy, z Pogbą i Zlatanem na czele :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kibicuje United i pamietam ten klub z czasow kiedy trzon stanowili wychowankowie z pamietnej Class '92 :) A to co jest teraz to nie mam wplywu na to i nie zmienia to faktu ze kibicuje temu klubowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2017 o 16:44, sLk napisał:

Dobrze, że w United sami,  wierni klubowym barwom  zawodnicy, z Pogbą i Zlatanem na czele :30vm3cw:

Przecież to zwykły troll szukający zwady  :kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troll bo napisałem to co myślę o Ronaldo (co poza tym jest prawdą) ?? Wy fani Realu nie jesteście obiektywni więc nie wyzywaj mnie i nie udzielaj się w tym temacie bo to ty szukasz zaczepki w tym momencie, bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poć się i idź usiądź z rodziną do stołu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, gtaVplayer napisał:

Troll bo napisałem to co myślę o Ronaldo (co poza tym jest prawdą) ?? Wy fani Realu nie jesteście obiektywni więc nie wyzywaj mnie i nie udzielaj się w tym temacie bo to ty szukasz zaczepki w tym momencie, bez odbioru.

Przeczytaj te swoje wypociny - jak to nie jest trollowanie i naprawdę tak myślisz to... 

Ja nie jestem obiektywny ? - proszę Cię, z czym niby ?. mimo, że nie trawie Barcelony to nawet by mi się nie chciało już pisać takich głupot, że Ronaldo był nad "karłem" czy coś.. bo mam 30 lat, a nie 13. 

 

Jaki jest stan faktyczny to każdy widzi - też kiedyś miałem ciężkie chwile jak Real przegrywał nie raz i nie dwa w mocno średnim stylu. Ale wyrosłem z tego,  Tobie też się uda.

Twój żal pewnie się bierze ze słabej postawy United - ten fartowny remis z Burnley u siebie :xzibit:    To tylko piłka nożna - nie tacy "judasze" jak Ronaldo otaczają nas w prawdziwym życiu i na tym proponował bym się skupić, a nie szukać dziury w całym. Takiego piłkarza jak Ronaldo wtedy to na Old Trafford może baaaaaardzo długo nie być ;)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ że komentarz o Ronaldo pisałem przed meczem z Burnley :) Więc jak już zabierasz się za tak niskie zaczepki to rób to dokładnie :) Poza tym takie zdanie o nim mam od bardzo dawna, nie rozumiem co do tego ma spotkanie z Burnley...

 Ja doskonale wiem o tym jak słabe jest obecne United nie musisz mi tego mówić :) 

45 minut temu, piachu00 napisał:

"judasze" jak Ronaldo otaczają nas w prawdziwym życiu i na tym proponował bym się skupić, a nie szukać dziury w całym. Takiego piłkarza jak Ronaldo wtedy to na Old Trafford może baaaaaardzo długo nie być ;)   

No mam nadzieję że takiego obłudnika i judasza już tu nie będzie :)

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez takich piłkarzy to United będzie dalej na lvlu jak dziś - złota era się nie powtórzy, a i drugiego Fergusona nie będzie... :) no ale przecież to nie mój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia

 

Nie ma co ciągnąć tej jałowej dyskusji , ty lubisz Real a ja United i się nie dogadamy, nie chcę tworzyć tu jakiś chorych wojenek. Pozdrawiam

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmarł były piłkarz ŁKSu Łódź i Reprezentacji Polski ,SP Stasiu Terlecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2017 o 11:17, gtaVplayer napisał:

No mam nadzieję że takiego obłudnika i judasza już tu nie będzie :)

Judasz i obłudnik, którego matka pochodząca z biednej patologicznej rodziny chciała usunąć "domowymi metodami"...A on jej wybaczył i do dziś utrzymuje całą rodzinę.

Zapierdalał całe życie, żeby osiągnąć co osiągnął ciężką pracą, często zostając po treningach jako dziecko i nosił torby i piłki za dzieciakami z bogatych rodzin.

Dzisiaj zaś udziela się charytatywnie na prawo i lewo nie chwaląc się tym zbytnio, przez co internetowi hejterzy często starają się to podważyć.

 

Jeśli takie jest nastawienie dzisiejszych kibiców United, to biada temu wielkiemu klubowi.

Na szczęście Ty jesteś tylko trollem, któremu po takich tekstach sir Alex nawet "suszarki" nie chciałby zapodać.

(Oglądałem niedawno dokument o Fergusonie i chwalił Ronaldo pod każdym względem, a i sam Cristiano mówi o nim jak o ojcu).

 

Czy mi się wydaje, czy już kiedyś wyłapałeś tu bana? Nauka poszła w las.

 

p.s. dodam jeszcze łyżkę dziegdziu, żeby wywołać gównoburzę:

Mi zwisa Real, Barcelona i inne takie. Mnie obchodzi Legia Warszawa i długo nic.

Ale dzisiejsze wojenki internetowych kibiców w wielu przypadkach skupiają się na fanach Ronaldo i Messiego.

Jako bezstronny wybieram CR, bo jak ktoś tu jest zakłamany i obłudny, to właśnie Messi.

Pod przykrywką niewinnego słodkiego klubiku pod patronatem UNICEF-u opierdala i tak ledwo zipiącą Hiszpanię z podatków, bo mu... mało ;)

Małemu człowiekowi wiecznie mało.

Chociaż wielkim piłkarzem jest, ale tylko pod kątem umiejętności.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krycha nie strzelił bramki w dwu meczu z Legią. Wisła Płock wygrała z Legią. 

 

Kryśka < Furman :smart:

 

Pozdrawiam :obama:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, okoni napisał:

Kryśka < Furman :smart:

To akurat jest proste :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahałem się czy za Furmana nie wstawić Kopczyńskiego :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko byś się wygłupił. Gdzie Furman, a gdzie Kopczyński?

To jak porównywać Ronaldo i Messiego:smart:

Tylko niepotrzebną kolejną gównoburzę byś wywołał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kudłaty Mohamed z Liverpoolu jest jak królik z Enejdżarjzera.
Przekozak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziecka jestem fanem Liverpool'u i muszę przyznać, że Salah zaskoczył mnie swoim wejściem do zespołu, jak nikt inny wcześniej. Równie przebojowy był Torres, ale Egipcjanin bije go na głowę pod względem szybkości. Niech tylko popracuje jeszcze nad wykończeniem, bo 17 bramek w lidze to sporo, ale zmarnował niemal drugie tyle patelni ;)

 

Tylko ta obrona...:FailFish:

 

Niech ten Van Dijk szybko ogarnie temat, Lovrena sprzedać do Radomiaka Radom i gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman, Ronaldo też święty nie jest z podatkami bo swoje za uszami ma. I nie nazywaj mnie trollem bo nazwałem Ronaldo judaszem za sprawą konkretnych powodów. Chcesz to je wymienie

 Zachowanie Ronaldo wobec Rooneya na MŚ 2006, chyba każdy pamięta jaką świnię podłożył swojemu koledze Cristiano. To jest karygodne i świadczy jak dwulicowym jest on zawodnikiem.
Ciągłe wspominanie o tęsknocie i miłości do klubu, z którego tak bardzo chciał odejść. Dla niego liczy się najbardziej Real ok rozumiem, ale niech nie bredzi o tym jak mu tęskno do Manchesteru, bo nie jest to wiarygodne.

W dodatku wielokrotnie wykorzystywał rzekome chęci powrotu do United do otrzymania wyższego kontraktu w Realu - tak traktuje się klub który go wypromował? :)

Ja doceniam to co zrobił dla MU, zapisując się złotymi głoskami w jego historii, ale moim zdaniem nie można go postawić obok takich legend jak Giggs czy Scholes. Widzę że nie znasz tematu a przyszedłeś tutaj tylko podgrzać atmosfere i jak to określiłeś wywołać kolejną gównoburzę, w dodatku z jakimiś aluzjami personalnymi w moją stronę. Jeśli twój faktyczny wiek jest podany w profilu to dziwię się że zabierasz sie za takie prowokacje.

Pozdrawiam życzę udanego Nowego Roku

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:xzibit:

 

Nawet Jezus jak się wkur... to poprzewracał stragany i kilka plomb wypłacił leszczom robiącym ze świątyni jarmark - to tak mi do głowy przyszło jak się śmiałem czytając, że Ronaldo rzekomo śmiał wykorzystać United co by większy hajs w Realu dostać. SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERIO - kto to słyszał, ależ on jest podłym człowiekiem.

:kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę, idźcie na priv. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×