Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@piachu00 co się martwisz transferami Legii? Nie Twoja drużyna, więc powinieneś mieć to w 4 literach.

Natomiast jako kibic reprezentacji już masz się czym martwić, bo trio z Legii gra taki piach (sorry za wyraz :24_stuck_out_tongue: ), że szkoda słów.

 

Edytka: Mauricio z Lazio już klepnięty, mam nadzieję, ze szybko się wkomponuje i Pazdan sobie odpocznie od grania, żeby ogarnąć głowę.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Sithman napisał:

@piachu00 co się martwisz transferami Legii? Nie Twoja drużyna, więc powinieneś mieć to w 4 literach.

 

Toż to normalne, Legia wielu osób tak bardzo nie obchodzi, że nie mogą bez niej żyć. ;)

 

Stefański wczoraj akurat bardzo dobrze sędziował, w zasadzie przyczepić się można chyba tylko do braku czerwonej dla Antolicia (bo to, że ostatecznie po konsultacji z VARem sędzia pokazał odpowiedni kartonik wcale nie zmienia faktu, że popełnił duży błąd), a nieuznany gol dla Jagi to pierwszy przypadek jaki widziałem, kiedy użycie VAR ma sens nie tylko jako naprawa niekompetencji sędziów.

 

Co do gry Legii to w sumie ciężko nawet komentować, bo poza może meczem ze Śląskiem to Legia w tym sezonie właściwie nie gra, tylko po prostu wychodzi na boisko. Chyba najlepszy zawodnik wczoraj to znów Malarz, mimo, że jedną bramkę zawalił, a przed zawaleniem drugiej uchronił go sędzia pokazujący spalonego, co tylko pokazuje, jak źle grała reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiedziałem że będzie kupsztal, jak oni wychodzili na drugą połowę. Widać było lęk na twarzy. Jaga roześmiana, pewna siebie, a ci z oczami w podłodze. 

Niby teraz kupili kolejnych dwóch kopaczy, ale uważam że to bardzo zły sygnał dla reszty zespołu, pokazuje że trener nie ufa do końca obecnej kadrze i ciągle ściąga "swoich". 

Chociaż dobrego zamiennika dla Pazdana potrzeba natychmiast. Koleś jest tak elektryczny i się miota że bania mała. Dziś jeszcze czytam, że się skarży na brak komunikacji z Remym, przepraszam bardzo, ale na razie to on wygląda jakby miał problem z komunikacją z całym zespołem. Żeby jeszcze grał choć w połowie jak ten Remy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak komunikacji z Remym, który odwala za niego czarną (za przeproszeniem) robotę? Dobre sobie. Michaś widać już odlatuje kompletnie.

Co do transferów, to niby ok, ale brakuje jednak napastnika moim zdaniem. Samym Niezgodą daleko nie zajedziemy, chociaż trzymam za niego kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby Niezgoda dalej się tam rozwijał.Może będzie jakaś alternatywa dla Roberta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sithman napisał:

@piachu00 co się martwisz transferami Legii? Nie Twoja drużyna, więc powinieneś mieć to w 4 literach.

Natomiast jako kibic reprezentacji już masz się czym martwić, bo trio z Legii gra taki piach (sorry za wyraz :24_stuck_out_tongue: ), że szkoda słów.

 

Edytka: Mauricio z Lazio już klepnięty, mam nadzieję, ze szybko się wkomponuje i Pazdan sobie odpocznie od grania, żeby ogarnąć głowę.

Nie martwię się tylko śmieje, ale w klapie to normalka, że szrot się ściąga przeważnie.

 

Godzinę temu, fryz napisał:

 

Toż to normalne, Legia wielu osób tak bardzo nie obchodzi, że nie mogą bez niej żyć. ;)

 

Przesadzasz, sami nakręcacie tą śmieszną spirale nienawiści czy czegoś tam. Klapy nie oglądam, a wczorajszy mecz jako szlagier chciałem z nudów obejrzeć - pisze co widzę. Ale ciężko Wam przyjąć krytykę nawet jak jest prawdą.

Bliżej mi sercem akurat do Białegostoku niż Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00 z mojej strony to nie był żaden przytyk do Ciebie.

Chciałem tylko zwrócić uwagę na reprezentacyjne trio z Legii, bo mundial wcale nie tak daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@piachu00

Jak mantrę powtarzam, trio, które  się tu zebrało kibiców Legii jest chyba najbardziej wyważonym i zrównoważonym zespołem krytyków swojej drużyny. 

Nikt tu nie poleruje sobie jajek, każdy z nas mówi jak jest, nawet dziś. Legia zagrała słabo, co słusznie zostało wspomniane, już wcześniej z Kraxą nie było różowo. Nikt tu nie koloryzuje i nie udaje że jest słodko. Cieszy fakt, że przy słabszej formie drużyn z Poznania czy Zabrza pojawił się ktoś, na kogo grę fajnie popatrzeć. 

Ps. 

Jak wczoraj zobaczyłem, że kilku zawodników z Jagi będzie grało w krótkim rękawku, to wiedziałem że coś było wciągane w szatni ;)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mundial się sprężą i medal mamy jak w banku :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.02.2018 o 12:04, piachu00 napisał:

Przesadzasz, sami nakręcacie tą śmieszną spirale nienawiści czy czegoś tam. Klapy nie oglądam, a wczorajszy mecz jako szlagier chciałem z nudów obejrzeć - pisze co widzę. Ale ciężko Wam przyjąć krytykę nawet jak jest prawdą

 

 

Akurat o krytykę Legii nigdy się na nikogo nie obraziłem, sam krytykuję i kompletnie nie o to mi przecież chodzi. ;)

 

Cytuj

Bliżej mi sercem akurat do Białegostoku niż Warszawy.

 

Tego się akurat łatwo domyślić, tym bardziej nie rozumiem czemu bardziej krytykujesz Legię niż cieszysz się z postawy Jagi, ale niech tam, szkoda znów wywoływać ten temat, który pewnie wszystkim się przejadł dawno. ;)

 

Co do Niezgody to spokojnie - chłopak wygląda dobrze, ale nie róbmy mu krzywdy i dajmy się rozwinąć i nadrobić braki, których też ma mnóstwo póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że nie jestem kibicem Jagi - tylko tak nazwijmy terytorialnie mi do nich bliżej :1_grinning: a za tym ewentualnie jakaś sympatia idzie ;) lokalny patriotyzm czy coś tam :zygmunt:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólna beczunia z sędziego w meczu las palmas - barka. Bramkarz palmas zagrywa piłkę ręką poza polem karnym, trochę niezfrasobliwie, próbując ją wybić wslizgiem, niestety zmieniając ręką tor lotu piłki. Sędzia jest niewzruszony jak kamień. W drugiej połowie, przy strzale zawodnika las palmas piłka odbija się od słupka i uderza nabiegajacego zawodnika Barki z metra w rękę. Od razu widać że ręka totalnie przypadkowa, bo zawodnik barki nawet nie ogarnia gdzie sam się znajduje, a co dopiero gdzie jest piłka. No ale sędzia gwiżdże karniaka. 

I niech ktoś tylko zacznie mi narzekać na sędziów z naszej ekstraklapy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędziowie z Hiszpanii to jedni z lepszych fachowców w Europie, to fakt....:30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kibice Arsenalu :)

 

28467765_1828147917206607_43132505713356

  • Like 1
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklej tu ją na golasa, a nie jakieś walentynkowe mizianki :24_stuck_out_tongue:

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólna beczunia z sędziego w meczu las palmas - barka. Bramkarz palmas zagrywa piłkę ręką poza polem karnym, trochę niezfrasobliwie, próbując ją wybić wslizgiem, niestety zmieniając ręką tor lotu piłki. Sędzia jest niewzruszony jak kamień. W drugiej połowie, przy strzale zawodnika las palmas piłka odbija się od słupka i uderza nabiegajacego zawodnika Barki z metra w rękę. Od razu widać że ręka totalnie przypadkowa, bo zawodnik barki nawet nie ogarnia gdzie sam się znajduje, a co dopiero gdzie jest piłka. No ale sędzia gwiżdże karniaka. 
I niech ktoś tylko zacznie mi narzekać na sędziów z naszej ekstraklapy!!!
Sorry, ale karny to nie był za "nibyfaul" Roberto w polu karnym? Mecz oglądałem i tak mi się wydaje że za to zagranie był. Ręka była później/wcześniej ale niezauważona przez "superarbitra".

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nibyfaul? Czyli musiał być naprawdę niby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale później czy wcześniej?

e:

dopiero teraz do mnie dotarło, przecież czas jest względny, sorry za zmułę :smile:

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nibyfaul? Czyli musiał być naprawdę niby. 
No, ja faulu tam nie widziałem. Ale ja sędzią nie byłem, on widział lepiej.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcja Andresa po dośrodkowaniu Gomesa.Ten koleś to jest kuzwa parodysta.03caec2cf2f3f417e724b7707d5ce18c.jpg534336b59afa361a013b54292ad91a71.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie przypadkiem  reakcja na to, że przed sekunda musiał opuścić boisko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×