Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Legii to na Twitterze już pojawiają się ciekawe informacje - że odprawy czasem prowadzi pani psycholog, że piłkarzom wbija się do głów, że tak czy inaczej są najlepsi i zawsze wygrają z każdym itd.

 

Co do samego meczu to Wisła nieporównywalnie lepsza, gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie wrażenia po wczorajszym spotkaniu ? :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie napiszę bo okazuje się, że gówno się znam. Dla mnie ten Kurzawa zagrał słabo, wolny, bez dryblingu, biegał do 60 minuty, potem nie miał już sił. Natomiast dziennikarze walą gruchę, bo ten Kurzawa taki zajebisty mecz zagrał. To samo ten Góralski, dla mnie to był boiskowy rozbójnik który powinien skończyć mecz z czerwienią. W dodatku lekki symulant, do rozgrywania w kadrze się nie nadaje. Oczywiście dziennikarze pełen zachwyt. 

Ehhh, pierdzielę, nie znam się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędem było ustawienie trzech obrońców.Dla mnie plus Zieliński,Robert jakiś pazerny na gola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie napiszę bo okazuje się, że gówno się znam. Dla mnie ten Kurzawa zagrał słabo, wolny, bez dryblingu, biegał do 60 minuty, potem nie miał już sił. Natomiast dziennikarze walą gruchę, bo ten Kurzawa taki zajebisty mecz zagrał. To samo ten Góralski, dla mnie to był boiskowy rozbójnik który powinien skończyć mecz z czerwienią. W dodatku lekki symulant, do rozgrywania w kadrze się nie nadaje. Oczywiście dziennikarze pełen zachwyt. 
Ehhh, pierdzielę, nie znam się. 
No mecz z emocjami. Takimi do bólu. Aż z tych emocji zasnąłem i drugą połowę oglądałem, a właściwie próbowałem obejrzeć, po 1 w nocy. Próbowałem bo też mnie emocje poniosły i dałem spokój. Ja też się nie znam ale odniosłem wrażenie że na boisku spotkała się grupa chłopaczków którzy o piłce mało wiedzą. Niestety, szara rzeczywistość Polskiej piłki. I,nie obraźcie się wielbiciele Lewandowskiego, ale Lewy to jest trafiona na 100 % ksywa. Samolub, drewniak. Niech idzie do Realu to mu wybiją z głowy gwiazdorzenie, i nie trzeba będzie snickersa wpierdalać ( na to Ania mu nie pozwala, więc mylne wyobrażenie ma o sobie). Dzięki za uwagę i nie bijcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym meczu to odniosłem podobne wrażenie. Grupka chłopaków, gdzie młodzi starali się szarpać na boisku, a reszta gwiazdorzyła co to nie oni. Lewy miał na czystej pozycji w akcji kolege z zespołu, to zamiast podać mu piłkę, to wali na pałe. Nie rozumiem takiego zachowania faceta, który ma 30 na karku, jest kapitanem zespołu i po nim trzeba spodziewać się więcej. Krychowiak to miał troche strat i może mniej gadania, a więcej treningu by mu się przydało, bo narazie to taka gwiazdka z zawodnika. Zielińskiego w ogole widac nie było. Pare razy mi Kownacki zaimponował jak szarpnął i Frankowski, poza tym to kicha. Straty, brak pomysłu na gre, podania w ciemno chyba. No oby było lepiej, bo troche fajnych akcji widziałem, ale dobrze, że to tylko sparing był i wprowadza trenejro nowe twarze. Jak takie będą dawali zmiany te młode chłopaki na mistrzostwach i wejdą z forma, to mogą powalczyć troche z innymi. Oczywiście jak zaczną rozumieć, że nieważny staż gry a drużyna i wypracowanie akcji do gola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wrażenia podobne. Ja doznałem takich emocji, że w 35 minucie poszedłem oglądać film ;) 

 

Obserwowaliście rywali naszych na mundialu? Kolumbijczycy powstali z kolan i wygrali z żabojadami 3:2 - czekam na ten mecz :) 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piachu00 napisał:

Jak tam Panowie wrażenia po wczorajszym spotkaniu ? :zygmunt:

 

Byłem pierwszy raz na meczu we Wrocku i szczerze dla mnie jako stałego bywalca na meczach repry na "Śląskim" było słabo.

Nasi dostosowali się do poziomu trybun, było bardzo leniwie i luźno.

Jakieś pechowe to miejsce chyba, fajny stadion ale coś tam jest nie tak.

 

To już w Warszawie mecze ciekawiej wyglądały.

 

Dużo ciekawiej było przed i po meczu zdecydowanie :kwach:

 

We wtorek w Chorzowie pokarzemy jak to się robi na Śląsku.

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Byłem pierwszy raz na meczu we Wrocku i szczerze dla mnie jako stałego bywalca na meczach repry na "Śląskim" było słabo.
Nasi dostosowali się do poziomu trybun, było bardzo leniwie i luźno.
Jakieś pechowe to miejsce chyba, fajny stadion ale coś tam jest nie tak.
 
To już w Warszawie mecze ciekawiej wyglądały.
 
Dużo ciekawiej było przed i po meczu zdecydowanie :kwach:
 
We wtorek w Chorzowie pokarzemy jak to się robi na Śląsku.
 
 
Miejmy nadzieję, bo teraz wygląda to tak jakbyśmy dopiero przygotowania do mundialu zaczynali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:
2 godziny temu, okoni napisał:
Ja nic nie napiszę bo okazuje się, że gówno się znam. Dla mnie ten Kurzawa zagrał słabo, wolny, bez dryblingu, biegał do 60 minuty, potem nie miał już sił. Natomiast dziennikarze walą gruchę, bo ten Kurzawa taki zajebisty mecz zagrał. To samo ten Góralski, dla mnie to był boiskowy rozbójnik który powinien skończyć mecz z czerwienią. W dodatku lekki symulant, do rozgrywania w kadrze się nie nadaje. Oczywiście dziennikarze pełen zachwyt. 
Ehhh, pierdzielę, nie znam się. 

No mecz z emocjami. Takimi do bólu. Aż z tych emocji zasnąłem i drugą połowę oglądałem, a właściwie próbowałem obejrzeć, po 1 w nocy. Próbowałem bo też mnie emocje poniosły i dałem spokój. Ja też się nie znam ale odniosłem wrażenie że na boisku spotkała się grupa chłopaczków którzy o piłce mało wiedzą. Niestety, szara rzeczywistość Polskiej piłki. I,nie obraźcie się wielbiciele Lewandowskiego, ale Lewy to jest trafiona na 100 % ksywa. Samolub, drewniak. Niech idzie do Realu to mu wybiją z głowy gwiazdorzenie, i nie trzeba będzie snickersa wpierdalać ( na to Ania mu nie pozwala, więc mylne wyobrażenie ma o sobie). Dzięki za uwagę i nie bijcie.

 

Ale co Ty w ogóle dupcys to ja nawet nie wiem, chłopie to był typowy mecz towarzyski.

 

Wypowiadać o kim kolwiek na podstawie tego meczu to skrajna ignorancja. Z tym Lewym to poleciales już totalnie, no ale niech Ci będzie że drewno :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bayernie od kilku lat pokazuje jakie z niego drewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ale co Ty w ogóle dupcys to ja nawet nie wiem, chłopie to był typowy mecz towarzyski.

 

Wypowiadać o kim kolwiek na podstawie tego meczu to skrajna ignorancja. Z tym Lewym to poleciales już totalnie, no ale niech Ci będzie że drewno :zygmunt:

Jak nie wiesz to trudno. Czyli typowy mecz towarzyski to musi być kicha. Ok. Szkoda tylko że inne reprezentacje podchodzą do takich zwykłych meczy poważniej. Każdy może mieć własne zdanie. O Lewandowskim mam taką opinię od dawna, dla mnie to drewno i tyle. No ale są wielbiciele tego piłkarza więc spoko.
W Bayernie od kilku lat pokazuje jakie z niego drewno.

W Bayernie ok. I lepiej żeby tam został. Lepiej dla niego.

I zauważ że personalnie wypowiedziałem się tylko o Lewym. A ogólnie, to źle o całej wczorajszej reprezentacji. Zaraz mistrzostwa i chciałbym widzieć zgrany kolektyw, drużynę która wie o co kaman a nie taką kopaninę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie w TV Barcy i innych zagranicznych "klubów którym kibicuje od dziecka" widzę że co po niektórym już totalnie wyzarlo mózg i spaczylo normalna ocenę futbolu jakim on naprawdę jest :ronnie:

 

Typowa futbolowa stulejka.

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądanie w TV Barcy i innych zagranicznych "klubów którym kibicuje od dziecka" widzę że co po niektórym już totalnie wyzarlo mózg i spaczylo normalna ocenę futbolu jakim on naprawdę jest :ronnie:

 

Typowa futbolowa stulejka.

 

 

Przyjacielu, jeżeli piszesz do mnie/o mnie to daruj sobie. Tutaj wymieniamy poglądy, wrażenia ze spotkań. Tutaj nie obrażamy innych, każdy może mieć swoje zdanie, demokrację mamy. Jeżeli tobie odpowiada taki chłam to ok. Twoja sprawa. Ale daj innym spokój.

 

Czyli liga hiszpańska, angielska, niemiecka itp. to wg. Ciebie sci-fi a prawdziwa piłka, prawdziwy jej obraz to tylko w lidze polskiej? Hmm.... muszę to przemyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie Ty decydujesz o tym co tutaj się dzieje, uwierz mi chłopcze :zygmunt:

 

A pisząc bzdury poprostu musiasz liczyć się z tym że ktoś to może zweryfikować i krótko mówiąc możesz zostać z lekka obsmiany.

 

Że swojej strony liczę że na MŚ będziesz się tutaj udzielał i pozostaniesz w równie kapitalnej formie.

 

Pozdrawiam ciepło i w sumie nic więcej nie mam do powiedzenia.

 

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie Ty decydujesz o tym co tutaj się dzieje, uwierz mi chłopcze :zygmunt:
 
A pisząc bzdury poprostu musiasz liczyć się z tym że ktoś to może zweryfikować i krótko mówiąc możesz zostać z lekka obsmiany.
 
Że swojej strony liczę że na MŚ będziesz się tutaj udzielał i pozostaniesz w równie kapitalnej formie.
 
Pozdrawiam ciepło i w sumie nic więcej nie mam do powiedzenia.
 
 
 
 
Jeszcze raz proszę, nie obrażaj ludzi. Nie wiesz ile mam lat więc pisząc " chłopcze" trochę się ośmieszasz. Widzę że z Ciebie fan i kibic pełną gębą. Spoko, szacun. I uwierz mi - Ty nie rozumiesz co się do Ciebie pisze, ja nie decyduję co się na forum dzieje, od tego jest admin. Ja tylko napisałem że tutaj wymieniamy poglądy a nie obrażamy innych uczestników tegoż forum. I poprosiłem grzecznie byś tego nie robił. Tak trudno pojąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie obrazamy, to rozumiem że chcesz się dalej w to bawić i mogę Ci śmiało załatwić bana za obrażanie Pana Roberta Lewandowskiego i jego małżonki Anny?

 

No tak czy nie?

 

Dzisiaj mam wolne i trochę czasu, chetnie się zabawie z Toba i wezmę Cie w obroty

 

Piszesz się?

 

Bądź konsekwentnym i dorosłym człowiekiem jak sam to o sobie napisałeś.

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie obrazamy, to rozumiem że chcesz się dalej w to bawić i mogę Ci śmiało załatwić bana za obrażanie Pana Roberta Lewandowskiego i jego małżonki Anny?
 
No tak czy nie?
 
Dzisiaj mam wolne i trochę czasu, chetnie się zabawie z Toba i wezmę Cie w obroty
 
Piszesz się?
 
Bądź konsekwentnym i dorosłym człowiekiem jak sam to o sobie napisałeś.
 
 
Ja pier....lę, a ten swoje. Rozumiem teraz co to znaczy " ciekawiej było przed i po meczu". Jeszcze trzyma. Proszę, załatw mi bana. Dyskutować z Tobą nie zamierzam, nie dorastam Ci do pięt. A może właśnie dlatego że dorosły jestem. W obroty mnie weźmiesz? Hehe, dobre. Bierz. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisałem Ci ze pozdrawiam ciepło i nic więcej nie mam do dodania, a Ty dalej swoje, widocznie lubisz takie gierki.

 

Mi tam w to mi graj, także wiesz :KappaPride:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No napisałem Ci ze pozdrawiam ciepło i nic więcej nie mam do dodania, a Ty dalej swoje, widocznie lubisz takie gierki.
 
Mi tam w to mi graj, także wiesz :KappaPride:
Dobra, pokój bracie bo to nie prowadzi do niczego dobrego. Dajmy se na luz, żyjemy na jednym forum i wojny nam niepotrzebne. Pozdrawiam jeszcze raz. Bez złośliwości. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam cicho, nie umiesz się bawić neuro:Gmoch:

 

@rgomez, Amen? Pokój bracie?

Tak coś czułem wlasnie że jakaś sekta zagranicznego klubu.

 

Dobra koniec, bo wchodzimy na jakieś za poważne tematy dla mnie dzisiaj :zygmunt:

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieklicie się o to, jakbyście rozmawiali o finaliście turnieju, a przecież wiadomo, że wszystko wyjaśni się po pierwszym meczu w grupie :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj tam cicho, nie umiesz się bawić neuro:Gmoch:
 
@rgomez, Amen? Pokój bracie?
Tak coś czułem wlasnie że jakaś sekta zagranicznego klubu.
 
Dobra koniec, bo wchodzimy na jakieś za poważne tematy dla mnie dzisiaj :zygmunt:
 
 
A powiem Ci że nie zajarzyłem wcześniej. Teraz zobaczyłem jakie mam zdjęcie w podpisie i mi się rozjaśniło. Tak, kibicuję Barcelonie, nic w tym złego. Ale nie fanatycznie, od tak. Zostało mi z dawnych czasów. Nie grzech to przecie. Ma Racje Okoni, pierwszy mecz i wszystko jasne. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, okoni napisał:

Pieklicie się o to, jakbyście rozmawiali o finaliście turnieju, a przecież wiadomo, że wszystko wyjaśni się po pierwszym meczu w grupie :30vm3cw:

 

Pieklicie? Ale kto?

 

Ja się tylko bawię słowem w piękne, sobotnie popoludnie, świeżo po przegranym meczu naszej kadry.

 

Ale ten Wrocław naprawde jednak pechowy jest, patrzę statsy i wszystko układa się w jedną całość.

 

Wnioski? Nie grać tam. Lewandowskiego nie powoływać. Panie Adamie, proszę wykonać.

 

8/10 meczów kadry na Śląskim, dwa w Warszawie.

 

Tyle w temacie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×