Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Yyyy.... a może by tak wyluzować? Czy to w ogóle powinno nas obchodzić. Ktoś jest z Turynu lub Madrytu? Serio, nawet jeśli ten karny był kontrowersyjny, to nie ma co załamywać rąk, nad tym, że kolesie, którzy zarabiają 10 mln euro rocznie odpadli z LM. Poza tym, jakby Juve nie dał się ograć na Stadio delle Alpi, nie byłoby problemu. Buffon nie wygra LM, za to wygrał wszystko inne, ilu graczy może pochwalić się takimi osiągnięciami? 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te gazety to zwykłe szmatławce, a Ty sądząc po niskolotnych wyzwiskach masz jakiś kompleks Realu

Ee tam, żaden kompleks . Dopóki Milan nie wyjdzie z dupy to sobie hejtuję Real i Barkę na zmianę, w zależności od sezonu i nastroju. Mam nawet szalik Realu z czasów Galaktikos

 

Nic się nie martw, górnolotne wyzwiska zostawię na finał

 

PS: Messi i tak jest lepszy niż Ronaldo :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm oby Real w nim zagrał, po wczorajszym to szczerze wątpię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Grabeq napisał:

Poza tym, jakby Juve nie dał się ograć na Stadio delle Alpi, nie byłoby problemu.

 

Juve od dłuższego czasu już nie gra na Delle Alpi. :)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zatrzymałem na tym etapie, na którym jeszcze tam grał :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cwir napisał:

A gazety z Madrytu 90 minut blamażu swojej drużyny na swoim stadionie wspomniały czy to jak zwykle już bez znaczenia? :)

 

Oczywiście, że wspominają. Jako zasłużone zwycięstwo :ronnie:

Zresztą teraz się trochę poemocjonujemy, a za dwa tygodnie już nikt nie będzie pamiętał o tym meczu. Guardiola coś tam wspominał, że w zeszłym roku jakiś problem z Vidalem był, ja nawet już nie pamiętałem, że taka sytuacja miała miejsce. :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej zasadzie działa to obrażanie i bronienie drużyny, która leży tysiące kilometrów stąd, ale może jest to kwestia dojrzałości? I nie zrozumcie mnie źle, mam na myśli swój przykład:

 

Od dzieciaka byłem fanbojem Barcy - nie od momentu gdy zjawił się Messi, czy też od momentu gdzie Ronaldinho robił z przeciwnikami co chciał. Pamiętam czasy gdzie grał Kluivert, Overmars, bracia de Boer i kilku innych świetnych Holendrów. Bawiłem się w wojenki wyzywając Real od kurew. Nosiłem koszulki i szaliki ubierając się w nie przed tv, czy też widząc Barce na żywo. Pamiętam jak dziś rok 2008, gdy Iniesta ściągnął pajęczynę na Stamford Bridge wprowadzając zespół do finału w ostatniej minucie meczu - do tego stopnia to pamiętam, że z radości tak machałem ręką, że wypadł mi bark ze stawu :xzibit: Przebijecie to?

 

Na całe szczęście od kilku lat już kompletnie nie mam żadnego ciśnienia w tym temacie. Dorosłem lub przestałem być debilem... who knows.

Gdzieś sentyment jest do Barcy w sercu, ale teraz oglądam inne drużyny delektując się pięknem futbolu. Gdy Barca grała z Romą, to wolałem oglądać City z Liverpoolem ze względu na to, że bardzo lubię Premier League za szybkość gry.

 

I to czy Real, Juve, Liverpool czy FC Brzeszczoty są w finale za bardzo mnie nie obchodzi. Chcę oglądać dobrą piłkę i tyle :) 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak będziesz miał mój level to już wyjebongo na całego :30vm3cw:

 

Te, smieszki @okoni & @toreso

Po pierwsze, to że był faul wcale nie oznacza, że to nie było ustawione. Nadal uważam, że wyniki meczy są w większości ustalane za zamkniętymi drzwiami.

Po drugie nadal uważam, że piłka nożna to ciota i chuj. Nic się nie zmieniło. Dlaczego? Patrz pkt 1 i post wyżej. Byłem tam gdzie @hacker25 Może nie aż do tego stopnia, żeby sobie rękę urwać, ale jednak. Płakałem jak bóbr gdy dostawaliśmy wpierdol od Brazylii na MŚ 86. Tym bardziej że MŚ 82 oglądałem już z ojcem i do dzisiaj pamiętam bramki Bońka z czerwonymi diabłami. Także oczekiwania w 86 były spore. No niestety jak się później okazało był to początek końca. I jak ten koniec nastąpił to po prostu mi się znudziło. Tak po prostu z dnia na dzień. Przestałem się tym interesować tak jak rzuciłem fajki. Patrzę teraz na to z boku i lekko się uśmiecham :jSQVeJ4:Zajebiste uczucie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tydzień wcześniej w końcówce meczu Juve - Real, sędzia nie był na tyle sprawiedliwy żeby gwizdnąć ewidentny faul na Cuadrado. Wtedy wynik też byłby inny. Niestety Real to pieniądz a że Barca odpadła to chociaż Real musieli przepchnąć. Bardzo bym chciał żeby Liverpool wygrał LM i fajnie jakby to właśnie oni przejechali się po Realu

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak będziesz miał mój level to już wyjebongo na całego :30vm3cw:
 
Te, smieszki [mention=31799]okoni[/mention] & [mention=54905]toreso[/mention]
Po pierwsze, to że był faul wcale nie oznacza, że to nie było ustawione. Nadal uważam, że wyniki meczy są w większości ustalane za zamkniętymi drzwiami.
Po drugie nadal uważam, że piłka nożna to ciota i chuj. Nic się nie zmieniło. Dlaczego? Patrz pkt 1 i post wyżej. Byłem tam gdzie [mention=37701]hacker25[/mention] Patrzę teraz na to z boku i lekko się uśmiecham :jSQVeJ4:Zajebiste uczucie.

Dokładnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze dla tych którzy mają wątpliwości :24_stuck_out_tongue:

Żeby jeszcze Benatia chociaż w jakimś momencie dotknął piłki, a tak...

 

 

Edytowane przez Nóżka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeleje ne su pompa? :Gmoch:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:vxoAZzf::vxoAZzf::vxoAZzf::vxoAZzf:

 

Znaczy to pewnie "karny jak chuj"

 

 

tapatalk_1523553579035.jpeg

tapatalk_1523553704338.jpeg

Edytowane przez toreso
  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na powtórce ładnie widac ,że on się zaczyna przewracać zanim Benatia ma z nim jaki kolwiek kontakt. Albo zaczął padać z głodu albo poczuł zapach potu Benatii. Przecież on z tą piłka nawet jakby ją przyjął w co wątpię nic by nie zrobił.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież na powtórce ładnie widac ,że on się zaczyna przewracać zanim Benatia ma z nim jaki kolwiek kontakt. Albo zaczął padać z głodu albo poczuł zapach potu Benatii. Przecież on z tą piłka nawet jakby ją przyjął w co wątpię nic by nie zrobił.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka



Dokładnie. Na to samo zwróciłem uwagę. Dostał info od kumpli ze będzie kontakt i już tylko czekał aż o ktoś dotknie. Stopy są już w powietrzu zanim nadjechał taran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Na to samo zwróciłem uwagę. Dostał info od kumpli ze będzie kontakt i już tylko czekał aż o ktoś dotknie. Stopy są już w powietrzu zanim nadjechał taran

Nie jestem znawca przepisów i sędziowania. Wiadomo na boisku to są sekundy i nawet ludzkie oko może nie wychwycić wszystkiego. Potrafię zrozumieć że podyktował karnego. Dlatego na szybko potrzebne są zmiany, trzeba wprowadzić cały ten Var czy inny system żeby z różnych ujęć kamery zobaczyć jak przedstawia się sytuacja. Przecież jakby to sędzia zobaczył na powtórce w życiu by tego nie gwizdnął. Ogólnie oglądam coraz mniej pilki w tv. Kiedyś piłka była zupełnie inna. Nikt nie przewracał się z byle pierdnięcia bo byłby to po prostu wstyd. A teraz byle co i już nurkują, dostanie w stopę łapie się za kolano, dostanie w kolano łapie się za twarz. Ogólnie pilkarzyki to teraz tylko byle wyglądać, fryzura jakaś, tatuazyk itp. Może jeszcze paznokcie robią, wcale bym się nie zdziwił

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem znawca przepisów i sędziowania. Wiadomo na boisku to są sekundy i nawet ludzkie oko może nie wychwycić wszystkiego. Potrafię zrozumieć że podyktował karnego. Dlatego na szybko potrzebne są zmiany, trzeba wprowadzić cały ten Var czy inny system żeby z różnych ujęć kamery zobaczyć jak przedstawia się sytuacja. Przecież jakby to sędzia zobaczył na powtórce w życiu by tego nie gwizdnął. Ogólnie oglądam coraz mniej pilki w tv. Kiedyś piłka była zupełnie inna. Nikt nie przewracał się z byle pierdnięcia bo byłby to po prostu wstyd. A teraz byle co i już nurkują, dostanie w stopę łapie się za kolano, dostanie w kolano łapie się za twarz. Ogólnie pilkarzyki to teraz tylko byle wyglądać, fryzura jakaś, tatuazyk itp. Może jeszcze paznokcie robią, wcale bym się nie zdziwił 
Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 
 
 

Pewnie robią paznokcie, robią Podobno Radek Majdan kiedyś powiedział: "Nie piorę bielizny, tylko ją wyrzucam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie robią paznokcie, robią Podobno Radek Majdan kiedyś powiedział: "Nie piorę bielizny, tylko ją wyrzucam"
Wiesz niektórym od tych mylionow to się w głowie przewraca

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no pany, trolujecie. Na tym filmiku widać ewidentnie kiedy jest kontakt w plecy, podnoszą mu się brwi i odskakuje głowa, sekundę potem obrońca wali kolanem /udem typa pod żebro. Z innej kamery widać, że obrońca nie dotknął tej piłki, a siłą rozpędu przetrąca już lecącego na glebę Lucasa. Tego nie da się obronić. To że zawodnik Realu pewnie coś dodał od siebie, ale najważniejsze jest to, że to on miał kontrolę nad piłką, a obrońca zaliczył pusty przelot, zamiast wybić piłkę, wpierdolił się po całości. Nie dorabiajcie teorii a'la Macierewicz. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie se już spokój z tym karnym, bo zaczyna się robić naprawdę z tego jakaś dyskusja a'la zamach smoleński :kwach:


Lepiej sobie włączcie Marsylia - Lipsk/Sazburg - Lazio:obama:

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Lazio co wyprawia? :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej świat bez klusek by nie istniał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! Zgadzam się z kluska. Najpierw 1960 teraz 2018, aż strach pomyśleć co zrobią za kolejne 60 lat....:kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×