Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Żoze łajj? Miał być drugim Fergusonem  a został kolejny Moyesem  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek, to Jose został wywalony z roboty po raz trzeci kilka dni po porażce z Klopp'em. Najpierw poleciał z Realu, jak został ograny przez BVB, a następnie został dwukrotnie wyautowany przez Liverpool (z Chelsea i teraz z MU).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Milikowi  w końcu oddadzą zegarek :fsg:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką beke ciągną z Arka a w tej chwili jest najlepszym strzelcem Napoli w lidze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, neuro napisał:

Taką beke ciągną z Arka a w tej chwili jest najlepszym strzelcem Napoli w lidze.

 

Milik wprawdzie potrafi walnąć takiego babola, że oczy łzawią ale co fakt to fakt. Tak wychwalany w całym Neapolu  Mertens ma teraz mniej bramek niż Milik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma sporo minut mniej rozegranych od Mertensa i Insignie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitał z Kambodży wykupił Wisłę Kraków. Hmm że w 40 milionowym kraju nie znalazł się inwestor tylko z 4 świata nas wykupują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie słyszałeś powiedzenia, że jesteśmy 50 lat za murzynami? :vxoAZzf:

 

 Btw. 

Pytasz o braku inwestora w naszym kraju, ale patrząc na głównego inwestora, który obiecał siatkarzom premię za medale, której jeszcze nie wypłacił, wcale się nie dziwię, że biznesmeni omijają nasz kiepski futbol szerokim łukiem. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurna, z tą Kambodżą to serio. Myślałem że to taka metafora przerysowana... Grubo.

 

Tak mi się przypomniało, niech się wislaki nauczą xD

 

23 minuty temu, okoni napisał:

A nie słyszałeś powiedzenia, że jesteśmy 50 lat za murzynami? 

To się chyba rozwinęliśmy ostatnio, bo ja znam tylko wersje że 100 lat za murzynami :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne kto kupił, ważne, że dało się komukolwiek ten szrot wcisnąć :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goście albo nie wiedzą w co się pakują albo Wisła ma jakieś fajne assety do opchnięcia :Gmoch:

comment_fb5SllFGA1qLOvR8qVC5pLnDrSsYiZEy.jpg.jpeg

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg ONZ jeden z najgorzej rozwiniętych i najbiedniejszych krajów na świecie... Na to był jakiś przetarg? Tak się zastanawiam czy zamiast switcha nie lepiej było kupić sobie Wisłę :/ dziady dziadami, ale pewnie dorobić przed świętami by się dało :)

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa to jest jednak magiczny twór.  Szóste miejsce w Europie pod kątem wartości sprzedanych praw telewizyjnych.  Z drugiej strony druga drużyna pod względem oglądalności w lidze bliska bankructwa.... :FailFish: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejadamy te pieniądze. Gdyby były inwestowanie w akademie to za parę lat byłby efekty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za fundusze inwestycyjne, że muszą konsorcjum zakładać. Pewnie kilku brytoli się zrzuciło, akurat mieli spółkę w Lux ze względów podatkowyxh :Gmoch:

W zeszłą sobotę u Stanowskiego koleś od licencji w PZPN mówił, że  zobowiązania licencyjne to 14 mln, więc poza licencyjnych od chugona musi być skoro w Krakowie nie znaleźli się chętni - podobno byli ale przejrzeli papiery i odpuścili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, chyba każdy się domyśla że konsorcjum chce zarobić na sprzedaży największego talentu ostatnich 2 dekad czyli Pawła Brożka

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledze od jakis dwoch lat wszystko co z Neapolu i jednak to pudlo z Liverpoolem zapamietane zostalo jako fail u nich , może dla nas to dziwne bo Arek marnował duzo dla repry , ale mam wrazenie ze poleci w przerwie zimowej , oby nie . 

 

 

Fius Gamer i All goals from Neapol , te kanaly polecam z YT . Dobre wariaty tam , wrocila mi ostatnimi czasy faza na serie a ( tak , cr7 tez miał wplyw :) )

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodza sluchy ze De Laurentiis zima bedzie probowal wyszarpac Cavaniego  , wiadomo ze poleci wtedy Milik bo Mertens moze tez grac na skrzydle . Zobaczymy jak bedzie , ja na sucho obstawiam ze wyleci . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Mertens jak i Cavani są już dosyć wiekowi. Milik mimo wszystkich swoich demonów, które czasami nie pozwalają mu trafić z 5m do bramki jest jednak bardziej przyszłościowym zawodnikiem.  Myślę, że w Neapolu mają tego świadomość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mertensa to zapraszam do Chelsea. Aktualny sezon moze wybitny nie jest, ale w meczu Belgii czesto mozna pomylic go z Hazardem w sposobie poruszania sie i skutecznosci. Taki Edek z Mertensem na ataku wjezdzalby w obrone jak w maslo. Morata niech idzie do Realu tworzyc z Benzema atak smierci, gdzie ostatnim elementem ukladanki jest Mourinho :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morata mimo wszystko chyba pozostanie w Chelsea a do Realu powędruje Eden :xzibit:

 

Ostatni incydent z Delle Alli coś mi przypomniał. Z czego w tej Hiszpanii robią butelki to nie wiem :notbad:

 

 

 

 

tumblr_ofgknnbAWQ1tf8a5ao1_500.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×