Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Reca daje dupy Brzęczyszczykiewiczowi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bale jaki śmieszek, leniuszek   :vxoAZzf:

 

 

bale-1.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja czytam, Matełusz będzie rozwijał nową murawę na centralnym stadionie państwowym? Skubany jest wszechstronny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj posty w temacie o serialu Wiedźmin, dzisiaj tu.

Fajnie byłoby odpocząć od polityki na forum o grach i konsolach, w dodatku w dziale piłka nożna...

Serio, wystarczająco można rzygać tym na codzień.

 

Od jakiegoś czasu nie ogladam publicystyki, wiadomości itd. i jestem zdrowszy.

Proponuję to samo, a przynajmniej tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna publicystyka jaka oglądam to (jak akurat trafię na comedy central) ucho prezesa. Po prostu google czasami między artykułami o gierkach dla dzieci, muzyce i innych przyjemnych rzeczach wrzuci jakąś kupę polityczną. Wtedy pozostaje jedynie posmieszkowanie, zwłaszcza jeżeli to jest tak ważna sprawa jak ta :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sithman napisał:

Wczoraj posty w temacie o serialu Wiedźmin, dzisiaj tu.

Fajnie byłoby odpocząć od polityki na forum o grach i konsolach, w dodatku w dziale piłka nożna...

Serio, wystarczająco można rzygać tym na codzień.

 

Od jakiegoś czasu nie ogladam publicystyki, wiadomości itd. i jestem zdrowszy.

Proponuję to samo, a przynajmniej tutaj.

Fakt, masz rację, że szprycowany zewsząd polityką, człowiek chciałby mieć jakieś enklawy. Ale chyba się nie da, wczoraj Tusk, dziś Morawiecki wyskakują z lodówki, taki urok tych czasów, sam mam na to złość, ale wielokrotnie widzę, że nieświadomie łapię haczyk. 

A co do sportu i polityki, wiadomo, wszystko od siebie zależne, ale największym kurestwem jest dla mnie pchanie się do szatni kasty politycznej (każdej formacji), przy chwilowych sukcesach sportowców. 

Te kurwy, od ponad 20lat orają polskie małe kluby, zostawiając je na pastwę losu, blokując masom młodych ludzi możliwość spełnienia swoich marzeń, ale jak jakiś sukcesik pyknie, to już kamerki, uściski i obiecanki. Kuźwa, jakie to jest płytkie. 

A jeszcze teraz wyżej wymieniony osobiście obiecał, że trawa będzie wymieniona na lepszą. No ale kurwa, jak ma nie być wymieniona, jak już wcześniej o tym pisali, że zaraz po meczu ją zrywają i będą kłaść nowa (pewnie lepszą, bo gorszej się już nie da). 

A, no i najważniejsze, gratki dla naszych, fajny mecz, emocje, bramki, dramaty, to co kibice w kapciach uwielbiają najbardziej. Ważne, że nikt się nie połamał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo cieszy debiutancka bramka i kolejny solidny występ Góralskiego, bo znam chłopa osobiście z Bydgoszczy jeszcze z czasów kiedy grał w Zawiszy i został z niej "wypchnięty" bo zdaniem trenera ze względu na jego niski wzrost, nie miał szans na rywalizację jako defensywny pomocnik.

Może nie jest to poziom naszych kadrowych gwiazd, ale chłopak od zawsze zostawiał serducho na boisku w każdym meczu i zapierdzielał za dwóch.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nóżka napisał:

chłopak od zawsze zostawiał serducho na boisku w każdym meczu i zapierdzielał za dwóch

W bardzo dużej części przypadków to jest sporo więcej warte niż domniemane umiejętności domniemanych gwiazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo cieszy debiutancka bramka i kolejny solidny występ Góralskiego, bo znam chłopa osobiście z Bydgoszczy jeszcze z czasów kiedy grał w Zawiszy i został z niej "wypchnięty" bo zdaniem trenera ze względu na jego niski wzrost, nie miał szans na rywalizację jako defensywny pomocnik.

Może nie jest to poziom naszych kadrowych gwiazd, ale chłopak od zawsze zostawiał serducho na boisku w każdym meczu i zapierdzielał za dwóch.

On cały czas wspiera Zawiszke.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nóżka napisał:

Mnie bardzo cieszy debiutancka bramka i kolejny solidny występ Góralskiego, bo znam chłopa osobiście z Bydgoszczy jeszcze z czasów kiedy grał w Zawiszy i został z niej "wypchnięty" bo zdaniem trenera ze względu na jego niski wzrost, nie miał szans na rywalizację jako defensywny pomocnik.

Może nie jest to poziom naszych kadrowych gwiazd, ale chłopak od zawsze zostawiał serducho na boisku w każdym meczu i zapierdzielał za dwóch.

Mocne spece tam muszą pracować, Kante jest od niego niższy o 4 cm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś kto bawi się w bukmacherkę? :)

Edytowane przez vegas69x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz nas zachęcał do jakiejś strony fotkami kuponów, gdzie ktoś za 5 zł  przytulił 8 i pół kafla? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ze studiów wygrał kiedyś za 2 zeta 7stów. Kupon miał w ramce na ścianie jebaniutki xD Nie jest to na pewno żaden rekord, ale go tak szczerze po polsku nienawidziłem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy postawił kiedyś kafla na Małysza w sezonie gdzie wygrywał konkurs za konkursem i jak dobrze pamiętam było to w Japonii gdzie zaliczył upadek, do dziś wszyscy mamy z niego beke

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, oj pamiętam kilka takich wtop w życiu. Kiedyś, jak te wszystkie bukmacherskie kioski startowały często robiliśmy zrzutki, aby po meczu w lidze szóstek lub B klasie mieć na niedzielne "tankowanie". 

Kuźwa, mieliśmy gościa który cały tydzień główkował i listy z typami ustalał. I chuj, przez te chyba pięć lat co robiliśmy zrzutki, może dwa weekendy grubo za free "płyneliśmy. Pod koniec to już niezłą bekę z gościa mieliśmy i każdy w torbie po meczu miał przygotowaną flaszkę :kwach:

Ale pamiętam jak kiedyś ten kolo swoją nową kobitę do stsa zabrał i zaczął tam mundrkować, dla beczuni podpowiedział jej aby gdzieś w jakimś meczu koszykówki remis postawiła. 

Oczywiście jemu kupon się obsrał, a ona za piątaka zgranęła lepszą kasę :yao:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powinni jakiś contest zrobić . Myślę, że Simone Zaza  podjąłby  rękawice.... 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real strzela 3 gole i jest 2:2 a prowadził 2:0.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3 minuty tracą 2 gole. Bardzo dobry mecz rozgrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny mecz, szkoda, że Bale nie trafił w końcówce. Widzieliście jaki Neymar zapuszczony ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz bardzo dobry. Było prawie wszystko, ofensywna piłka, kontrowersje, twist w końcówce. Ciężko się przyczepić. 

Jeszcze gdyby wygwizdywany Bale trafił z wolnego w '90 to byłby powrót syna marnotrawnego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy dobry dzik, a wy znowu o Nejmarze :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, okoni napisał:

Lewy dobry dzik, a wy znowu o Nejmarze :messi:

 

Dziki dzik, przyjdą playoffy i znowu zniknie  :pazura:

 

Oby nie, oby tym razem strzelał równie często.  Liczę, że wskoczy na podium najlepszych strzelców CL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, okoni napisał:

Lewy dobry dzik, a wy znowu o Nejmarze :messi:

Lewy #nikogo co by nie zrobił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega ciekawy czy Robert ma szansę na Złotą piłkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×