Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie? Kto dziś wygra?

Stawiam moje PS3, że Manchester :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadnie ruch na PSN :D Mogliby dla jaj wrzucić demko Uncharted 2 o 20.45 XD

A tak wracając do tematu to stawiam na Barcelonę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie pierwsza połowa dla Barcelony, ale absolutnym zwycięzcą tego Finału jest... Sony! Maja najlepsze spoty reklamowe na bandach. Playstation na środkowym i zabramkowym i Bravia na narożnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, szkoda. Już mnie wkurza ta Barcelona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stawiam moje PS3, że Manchester :)

HA HAAA :D

Komu oddasz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze mozna oddac Arabowi, a ten urzadzi konkurs i zwyciezca bierze nagrode :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos z was gra w pilke (czyt. w jakims klubie ?) ?? jak tak to powiedzcie w jakim :PP xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/po-ile-ten-puchar-przepis-na-pilkarska-potege,2,4897271,wiadomosc.html

Polecam przeczytać,świetny artykuł,dawno tak dobrego artykułu na onecie nie widziałem.Już nawet sam nagłówek mówi wiele.

W sumie to wszystko tam opisane jest świętą prawdą.Piłką rządzą pieniądze.I w sumie może być to lekka niesprawiedliwość że jakiś tam podrzędny klub przejmą szejkowie i nagle staje się on wielki.Taki man city który był no powiedzmy dobrym klubem,stał się klubem świetnym.I wszystko dzięki $$$.Pokonanie MU na ich własnym stadionie 6:1 może być zadziwiające,lecz tak naprawdę do przewidzenia.Bo przecież to tak czy inaczej musiało się stać.Być może przyczyną nie jest tylko dobra postawa MC.Może MU ich zignorowało wiedząc,że są mało zgrani.Ale mniejsza z tym.

Real to samo.Ich nie wykupili szejkowie,ale zaczęli kupować gwiazdy.Ronaldo,Kaka,Benzema,Ozil,Di maria i ktoś tam jeszcze pewnie.Do tego Murinho i zrobił się silny zespół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mecz Polska-Włochy.Jak myślicie,mamy szanse?Ja obstawiam 1-1.

A jutro mecz Anglia-Hiszpania,transmisja chyba na SportKlub.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mecz Polska-Włochy.Jak myślicie,mamy szanse?Ja obstawiam 1-1.

A jutro mecz Anglia-Hiszpania,transmisja chyba na SportKlub.

Ja też obstawiałem remis, ale wyszło jak wyszło confused.gif

Mnie bardzo interesowały baraże do Euro. Estonia i Turcja zmiecione, Czechy mają duże szanse. No i Portugalia z Bośnią. Bez bramek w pierwszym meczu, a w rewanżu stawiam na Portugalczyków! thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:2 dla Barcy z Milanem.Jak miło.VeB biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a więc tak. Ja od dziecka kibicuję klubowi FC Bayern Munchen i się to nigdy nie zmieni. Po za tym bardzo lubię Real Madryt, FC Barcelonę i Arsenal Londyn, a także Borussie Dortmund ze względu na trio grających tam Polaków. Oczywiście w szczególności jestem za Dumą Bawarii i ten klub jest dla mnie najważniejszy jednak czasami oglądam meczyki Realu czy Arsenalu. Jeżeli chodzi o reprezentację to oczywiście kibicuję Polsce, a także Niemcom (pewnie większość z was się strasznie zdziwi, albo się wnerwi na mnie) ale taka jest prawda. Lubię ich grę i zawodników grających w DFB. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:2 dla Barcy z Milanem.Jak miło.VeB biggrin.gif

Miło to sędzia karnego z dupy wyprodukował :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło to sędzia karnego z dupy wyprodukował :down:

Zgadzam się z Panem. Po za tym Messi się ośmieszył dostając zółtą kartkę za źle wykonany rzut karny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, bo chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś wie gdzie puszczają środowy puchar króla?

Gra Barca z Realem, a zawsze TVP puszczało, a teraz cisza :/ Co prawda zawsze spotykali się w finale, a tutaj jest ćwierć finał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche pozno odpisuje, ale rewanz jeszcze przed nami.

na cyfrze + lecial pierwszy mecz. a jak nie masz to pozostaje sopcast :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na SportKlubie, oglądałem.

Standardowo Real nie wytrzymał presji :P Szkoda, że Messi tak mało się pokazywał, ale w sumie pokazał się raz i wpadła brama :)

O tym człowieku to można pisać i pisać, ale nikt nie zaprzeczy, że to żywa legęda. Cieszę się, że mogę patrzeć na kogoś takiego, bo to co robi z piłką i ogólnie jakim jest człowiekiem...no tylko podziwiać.

Za tydzień rewanż, prawda. Również na SportKlubie poleci mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również oglądałem na sportklubie. Tak się ucieszyłem gdy ronaldo wkońcu się odblokował i zdobył bramkę. Ale oczywiście pepe musiał coś spieprzyći nieupilnowany puyol umie wykorzystywac swoje szanse. pardon.gif A co do messiego to niczym mnie nie zachwycił. Nie trawię karzełka angry.gif. Pełni nadziei czekamy na rewanż.

HALA MADRID !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie i tak największe show robił Iniesta ale ilość głupich strat nie stoi po jego stronie ;) Mecz był bardzo przyjemny mimo tych wszystkich niemiłych akcentów :) Dzisiaj City z Tottenhamem i ManU z Arsenalem ajkie obstawiacie wyniki ??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam manchester 2 : 0 londyn, choć wolałbym 1:1 (wygrana city, porazka united)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Myślę, że City wygra i umocni swoją pozycję lidera po przegranej ManU z Arsenalem ^^ 

Edytowane przez cinek9696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, witam.

Nie dawno odbyło się losowanie par LM.

Real Madryt - Apoel Nikozja (Real-fan :D)

Chelsea Londyn-Benfica Lizbona (Chelsea)

FC Barcelona - Ac Milan (Milan)

Bayern Monachium-Olimpique Marsylia(Bayern)

Kogo obstawiacie w półfinałach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×