Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I Dortmund zwycięża 1:0 po bramce Lewandowskiego. Wielka dramaturgia. Bohaterem Lewandowski, antybohaterem Robben marnując karnego i jeszcze jedną szanse na 1:1. Lewandowski jeszcze w doliczonym czasie w poprzeczkę. Wielki krok Dortmundu w stronę mistrzostwa Niemiec.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żelek jest bardziej żartobliwie niż obraźliwie, ale interpretuj jak chcesz, co do szwabów to mam zwyczajnie do tego narodu uraz i nie chodzi tu w żadnym wypadku o piłkę nożna, którą potrafią grać aczkolwiek szwaby to szwaby

A co? Od młodego Cię pukali i tak Ci na starość zostało?

Nie sądziłem, że dożyje takich czasów, w meczu na szczycie Niemieckiej Bundesligi Polak strzela jedyną bramkę :D

W Turynie wciąż remis, który jest na plus dla Milanu. Mam nadzieję, że Lazio coś tam jeszcze strzeli :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Lewandowski tak się spiszę na Euro to dopiero będzie fajnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:1 dla Juve :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak myślałam. Bardzo wyrównany mecz. Obydwie drużyny miały świetne akcje. Ale... C. Ronaldo pokazał, że jest mistrzem rzutów wolnych. No to teraz podejmujemy CN :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real - Atletico 4:1, bardzo dobry mecz, hattrick żelka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokie zwycięstwo 4:1 ale wynik nie oddaje przebiegu meczu. Atletico postawiło bardzo trudne warunki. Real nie miał za wiele szans na strzelenie bramki, ale miał świetnego Ronaldo :wub: . Dwa genialne strzały dały Realowi zwycięstwo. Do tego dołożył bramkę z karnego i asystę przy bramce Callejona. 3 punkty niezbędne do wywalczenia mistrzostwa. Jedna wielka przeszkoda pokonana. Przed CN został jeszcze Sporting Gijon u siebie. Wielki dzień Ronaldo. W końcu zaczęły siedzieć mu te wolne. W krótkim czasie to już 3 trafienie, a tak do meczu z Osasuną bez bramki z wolnego.

Hala Madrid!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale strzelił Del Piero, na niego nie można się złościć :)

Dokładnie. Jak chcę żeby oczywiście Milan znowu wygrał Scudetto tak Del Piero nie przestanie mnie zadziwiać i jeśi to Juve wygra ligę to będą mu to zawdzięczać bardziej niż wielu innym piłkarzom. Kolejny raz im dupę ratuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale słyszałem jakieś pogłoski, że po sezonie nie przedłużą z nim kontraktu. Prawda li to?

BTW wiecie, że Schmeichel ma na drugie Bolesław? Bolek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale słyszałem jakieś pogłoski, że po sezonie nie przedłużą z nim kontraktu. Prawda li to?

No tak ma właśnie być choć fani są ponoć oburzeni i nie zdziwię się jak wymuszą przedłużenie na Agniellich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raula, który też był nie do ruszenia jednak wykopali więc Del Piero też to może spotkać. Chociaż w Realu była inna sytuacja, nakupowali gwiazd i trzeba było je gdzieś upchnąć bo 60 czy 80 mln nie będzie siedzieć na ławce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z Raulem była taka, że mógł zostać i być rezerwowym bo zwyczajnie przegrywałby rywalizację z Higuainem i Benzemą. Sam wolał odejść, żeby grać regularnie. Klub wypłacił mu wszystkie pieniądze z obowiązującego kontraktu i pozwolił odejść za darmo. Mówienie o wykopaniu Raula to duże nadużycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj powtórka z ostatnich derbów. Tyle, że tym razem Atletico z przebiegu gry było lepsze, ale Ronaldo pokazał swój geniusz. Gratulacje dla zwycięzców! :) Na pocieszenie pozostaje fakt, że dzięki temu zwiększyły się ich szanse na końcowy sukces. Byłoby wręcz idealnie gdyby ligę ukończyli na szczycie i przy okazji oklepali Blaugranę w finale CL. A gdyby tak jeszcze Bilbao powiozło Barcę w Pucharze Króla. Ahhhhh... takie moje skromne marzenie. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza połowa dla Atletico, po bramce na 2:1 już nie mieli nic do powiedzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Euro 2012 ma sędziować Howard Webb ;D Po Euro 2008 bał się do Anglii wracać bo tam dużo Polaków, a teraz ma zamiar przyjechać do Polski? Nie zdziwię się jak dostanie niejednego headshota z butelki lecącej z trybun :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa, jasne. jakie butelki? wnies szklana butelke na stadion to bedziesz :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro można wnieść race to czemu nie butelkę ;>? Choć może faktycznie na Euro będą bardziej to sprawdzać, tak czy inaczej sam nie sprawdzę bo nie ma meczów na śląskim a przez pół polski jeździć mi się nie chcę ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krok Realu w stronę mistrzostwa. Jednak wymęczone zwycięstwo ze Sportingiem Gijon 3:1, ale musieli gonić wynik, bo pierwsi trafili rywale. Jeszcze w pierwszej połowie udało się odrobić straty ale druga bramka nie chciała wpaść. Dopiero w 74 minucie obronę przełamał niezawodny Ronaldo. Rywali dobił Benzema. Wiadome, że po GD nadal Real będzie liderem bez względu na wynik. Przed GD jeszcze czas na Bayern w LM. W Monachium jeszcze Real w historii nie wygrał. Jest szansa zrobić to po raz pierwszy. Ostatnio sporo rekordów pobija Real albo Ronaldo, więc liczę na podtrzymanie passy. Dzisiaj wyrównali rekord ligi hiszpańskiej w ilości strzelonych bramek, która wynosi 107.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień się wszystko okaże kto bardziej zasługuje na mistrza, ogólnie ciężki tydzień się zapowiada, wtorek i środa LM a w sobotę Gran Derby, będzie ciekawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mistrzostwo zasługuję ten kto uzbiera więcej punktów. Mecze bezpośrednie nie mówią kto zasługuje, a kto nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli real wygra to ucieknie Barcy i będzie miał dość dużą przewagę punktową, a znowu jeśli Barca wygra to zostanie już tylko 1 punkt, także mecz podwójnego znaczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym się oczywiście zgodzę, że zwycięstwo Realu w GD oznacza mistrzostwo Hiszpanii dla nich. Byłoby 7 punktów przewagi i 4 mecze do końca. Musieliby przegrać 3 spotkania. Raczej nie możliwe. Remis też stawia Real w dobrej sytuacji, bo mogę pozwolić sobie na jedną wpadkę, a ma dwóch trudnych rywali Sevillę i Athletic. Porażka na pewno oznacza, że muszą wygrać pozostałe 4 mecze i nerwówkę do końca sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj kolejny popis hiszpańskich arbitrów. Jak Barcelona nie może, to sędzia pomoże... Przed Gran Derbi chyba przejdę się do STS i postawię na dwie czerwone dla Realu i dwa karne dla Barcy. Nie ma opcji, żebym nie wygrał.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×