Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Suarez w domu pewnie zagryza paznokcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolumbia to naprawde fest kozaki jak moga sobie pozwolic zeby posadzic na lawce takiego zawodnika jak Guarin.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj nie wygrałby dzis nawet gdy grał z nimi Suárez. Dla mnie ten wynik to żadne zaskoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy inaczej by to wyglądało gdyby Suarez grał...


neuro ja rozkminiam, a ty już wnioski wyciągnąłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj nie wygrałby dzis nawet gdy grał z nimi Suárez. Dla mnie ten wynik to żadne zaskoczenie.

Typy sie sprawdzily ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj do domu! Gratulacje Suarez!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj nie wygrałby dzis nawet gdy grał z nimi Suárez. Dla mnie ten wynik to żadne zaskoczenie.

No nie mów że taki pewny tego byłeś, na tym etapie rozgrywek pewne to to że mecz się odbędzie :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mów że taki pewny tego byłeś, na tym etapie rozgrywek pewne to to że mecz się odbędzie :)

Szlo to przewidziec patrzac jak graja oba zespoly. Dla mnie tez nic dziwnego, mowilem o tym przed meczem. Urugwaj nie mial zadnych argumentow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj nie wygrałby dzis nawet gdy grał z nimi Suárez. Dla mnie ten wynik to żadne zaskoczenie.

 

aaa już nie przesadzaj. o to mi właśnie chodziło, że absolutnie Kolumbia rozjedzie Urugwaj. wcale ich absolutnie nie rozjechała. grali lepiej, bardzo ładnie, oczywiście zasłużyli na zwycięstwo, ale nie było żadnej dominacji. piękna brama indywidualna, piękna akcja i to wystarczyło żeby źle ustawiony i ewidentnie zmęczony i bez werwy Urugwaj już się nie podniósł. Suarez to jest ta różnica, te kilka akcji Urugwaju gdzie było blisko, gdzie brakowało tej odrobiny szczęscia albo instynktu, ze Suarezem mogły by w zupełności wystarczyć. tak że wygryzł swój kraj z mistrzostw i to jest największa kara za debilizm.

 

moim zdaniem taka gra jaka wystarczyła dziś na osłabiony Urugwaj, na Brazylię Kolumbii nie wystarczy. muszą jeszcze podkręcić moc. ale mecz na pewno będzie zajebisty :).

No nie mów że taki pewny tego byłeś, na tym etapie rozgrywek pewne to to że mecz się odbędzie :)

 

o to mi właśnie chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa już nie przesadzaj. o to mi właśnie chodziło, że absolutnie Kolumbia rozjedzie Urugwaj. wcale ich absolutnie nie rozjechała. grali lepiej, bardzo ładnie, oczywiście zasłużyli na zwycięstwo, ale nie było żadnej dominacji. piękna brama indywidualna, piękna akcja i to wystarczyło żeby źle ustawiony i ewidentnie zmęczony i bez werwy Urugwaj już się nie podniósł. Suarez to jest ta różnica, te kilka akcji Urugwaju gdzie było blisko, gdzie brakowało tej odrobiny szczęscia albo instynktu, ze Suarezem mogły by w zupełności wystarczyć. tak że wygryzł swój kraj z mistrzostw i to jest największa kara za debilizm.

moim zdaniem taka gra jaka wystarczyła dziś na osłabiony Urugwaj, na Brazylię Kolumbii nie wystarczy. muszą jeszcze podkręcić moc. ale mecz na pewno będzie zajebisty :).

o to mi właśnie chodzi...

Dominacji nie bylo bo po co. Wlozyli im dwie bramy i kontrolowali cale spotkanie. To jest turniej i oni o tym wiedza. Graja turniejowo, nie mieli potrzeby sie odkrywac, czuja sie pewnie ale bez przesady. Wedlug mnie patrzac jak grali wczesniej to zagrali tak na 60-70%. Ale moge sie mylic. Jednak jestem pewny tego ze Brazole juz trzesa dupa jak zobacza swoj mecz w powtorce i Kolumbijczykow. Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir nie jestem taki pewien czy na brazylie nie wystarczy.Brazylia dzisiaj grala gow.o i 15 sekund przed koncem Chile mialo poprzeczke i raczej nie wynikalo to z farta tylko z rownorzędnej gry, a moze i lepszej czilijczyków ; ]  po dzisiejszych meczach postawiłbym na kolumbie w 1/4.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suarez jest zawodnikiem , ktory robi roznice nawet jesli sam nie strzela to sciaga uwage obroncow. Urugwajczycy napewno odczuwali trudy spotkania z Anglia i Wlochami 

 

Swietny wystep Kolumbii okraszony przepieknym golem , teraz moga szykowac sie juz do 1/4 finalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz zmarnowac takiego fajnego chlopaka?

mysle ze by sie wpasowal, jest mlody i z Hazardem, Oscarem, Willianem i reszta moglby cos u niebieskich ugrac, a po jego wystepach na bank juz sobie ostrza na niego zeby rozne zespoly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie 60-70%? Kolumbia w 1/8 sobie dawkuje na ile procent będą grać? grali na maxa i tak już będą grać do końca. grali do tej pory z Japonią, Grecją, WKS i teraz Urugwajem bez swojego najlepszego zawodnika, który wyszedł z grupy z Włochami, Anglią i grającą żywiówkę Kostaryką. teraz dopiero się okaże na co ich stać. życzę im jak najlepiej ale wasze bycie absolutnie pewnym siebie, widzieliście od razu i w ogóle nie ma szans to trochę śmieszne jest na mistrzostwach gdzie dosłownie WSZYSTKO się może zdarzyć. skoro jak tacy 100% pewni byliście to pokażcie ile obstawiliście na zwycięstwo Kolumbii? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze by sie wpasowal, jest mlody i z Hazardem, Oscarem, Willianem i reszta moglby cos u niebieskich ugrac, a po jego wystepach na bank juz sobie ostrza na niego zeby rozne zespoly.

Moze i tak. Ale szkoda troche jego umiejetnosci na taki styl gry jaki prezentuje Chelsea.

jakie 60-70%? Kolumbia w 1/8 sobie dawkuje na ile procent będą grać? grali na maxa i tak już będą grać do końca. grali do tej pory z Japonią, Grecją, WKS i teraz Urugwajem bez swojego najlepszego zawodnika, który wyszedł z grupy z Włochami, Anglią i grającą żywiówkę Kostaryką. teraz dopiero się okaże na co ich stać. życzę im jak najlepiej ale wasze bycie absolutnie pewnym siebie, widzieliście od razu i w ogóle nie ma szans to trochę śmieszne jest na mistrzostwach gdzie dosłownie WSZYSTKO się może zdarzyć. skoro jak tacy 100% pewni byliście to pokażcie ile obstawiliście na zwycięstwo Kolumbii? :)

2:0 dla Kolumbi. Watek typer 1/8 ;)

Ja mowie co widzialem i przeanalizowalem.

Tak jak napisalem moge sie mylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir nie jestem taki pewien czy na brazylie nie wystarczy.Brazylia dzisiaj grala gow.o i 15 sekund przed koncem Chile mialo poprzeczke i raczej nie wynikalo to z farta tylko z rownorzędnej gry, a moze i lepszej czilijczyków ; ]  po dzisiejszych meczach postawiłbym na kolumbie w 1/4.

 

no spoko, zagrali słabszy mecz, fuksem z karnych przeszli dalej. nadal jest to Brazylia, ścisła czołówka z paką której zwycięstwo w MŚ nikogo nie zaskoczy specjalnie. kontra Kolumbia która do czołówki będzie pukać dopiero, a w ćwierćfinale mistrzostw są pierwszy raz ever. tak że spokojnie :)

2:0 dla Kolumbi. Watek typer 1/8 ;)

 

ile pieniędzy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko, zagrali słabszy mecz, fuksem z karnych przeszli dalej. nadal jest to Brazylia, ścisła czołówka z paką której zwycięstwo w MŚ nikogo nie zaskoczy specjalnie. kontra Kolumbia która do czołówki będzie pukać dopiero, a w ćwierćfinale mistrzostw są pierwszy raz ever. tak że spokojnie :)

Jedyny mecz ktory Brazylia zagrala tak na "tip top" to mecz z Meksykiem ktorego i tak nie wygrali. Meczu z Kamerunem nie licze bo byl praktycznie o nic. Beda miec ogromne problemy. A jak bedzie zobaczymy.

no spoko, zagrali słabszy mecz, fuksem z karnych przeszli dalej. nadal jest to Brazylia, ścisła czołówka z paką której zwycięstwo w MŚ nikogo nie zaskoczy specjalnie. kontra Kolumbia która do czołówki będzie pukać dopiero, a w ćwierćfinale mistrzostw są pierwszy raz ever. tak że spokojnie :)

ile pieniędzy... :)

Zalozylem sie o pieniadze ze znajomym o 1 faze i przegralem. Wiec teraz juz stawiam dla zabawy. Zreszta watpie zeby ktos poprawnie typowal wiekszosc meczow na poczatku. Teraz sytuacja sie juz klaruje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko, zagrali słabszy mecz, fuksem z karnych przeszli dalej. nadal jest to Brazylia, ścisła czołówka z paką której zwycięstwo w MŚ nikogo nie zaskoczy specjalnie. kontra Kolumbia która do czołówki będzie pukać dopiero, a w ćwierćfinale mistrzostw są pierwszy raz ever. tak że spokojnie :)

 

ile pieniędzy... :)

wg mnie maja słabość w ofensywie - druga linia mocna, def mocne ale napstnicy sa gowniani co zresztą dziś było widać. Na 1/4 może być mało. ale jasne, to ciągle brazylia + atut swojego terenu. pucharu nie zdobędą.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zakończenie tego smutnego dnia, nowy trailer (chyba że już był to nie nowy)

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy dzisiaj Meksyk nie odesle do domu Holandii i czy Kostaryka zaliczy kolejny mecz bez porażki i ogra Grecję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostaryka wygra :) Holandia pewnie pokona Meksyk, aczkolwiek może być równo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie byłbym taki pewny jeśli chodzi o Holandię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×