Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie TR to przede wszystkim Single Player.

Nie chcę krytykować czegoś w co jeszcze nie zagrałem ale jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już, że Panna Karolina Gorczyca będzie naszą polską Larą Croft (http://www.ps3site.pl/wiemy-kto-wcieli-sie-w-lare-croft-w-polskiej-wersji-jezykowej/139180). Na szczęście Cenega potwierdziła, że na PS3 i PC będzie wybór języka. Za nic w świecie nie odmówiłbym sobie grania z głosem Camilli Luddington :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po całej fali hejtu jaka poszła w ich stronę z powodu wydania gry tylko w języku polskim i groźbami że ludzie będą sobie sprowadzać z UK...no musieli ustapic...niestety xboxowcy mogą jedynie pluć sobie w brodę że nie mają tej opcji do wyboru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel może być znakomity w nowym TR, multi mnie w sumie nie obchodzi. Bardziej martwi mnie jednak fakt, że nie będzie to już zwiedzanie grobowców, świątyń, rozwiązywanie wszelakich zagadek, a po prostu czysty survival... Nie do tego przyzwyczaiły mnie poprzednie części, a właśnie to może zabić całą magię dawnego Tomb Raidera. Tego się najbardziej obawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia dawnego TR już nie wróci. Pozostały wspomnienia w których TR2 jest jedną najlepszych pozycji w które grałem. A teraz jest Uncharted i pozamiatane.

Cenega poszła po rozum do głowy z tym wyborem języka. Dzięki temu nie będę musiał ściągać gry z UK. Oby tylko patche wychodziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle po obejrzeniu tego trailera stwierdzam że ta aktorka co podkłada głos Pani Croft ( kto to w ogóle jest ??? nigdy o niej nie słyszałem )...ujdzie w tłoku i nawet jej w miare jakoś znośnie idzie...oby cenega nie poszła w ślady HR jeżeli chodzi o dubbing...ponieważ juz chyba gorszego zrobić się nie dało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel może być znakomity w nowym TR, multi mnie w sumie nie obchodzi. Bardziej martwi mnie jednak fakt, że nie będzie to już zwiedzanie grobowców, świątyń, rozwiązywanie wszelakich zagadek, a po prostu czysty survival... Nie do tego przyzwyczaiły mnie poprzednie części, a właśnie to może zabić całą magię dawnego Tomb Raidera. Tego się najbardziej obawiam...

Co? Przecież już od dawna wiadomo, że nowy TR to żaden survival. Sa grobowce, są świątynie, są zagadki. Wystarczy pierwszy lepszy trailer obejrzeć, czy ostatnie gameplaye :P Jedynie otoczka jest survivalowa, ale to tyle.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska Wersja nie jest zła wnioskując z tego filmiku. Dobrze że będzie wybór języka bo i tak pewnie będe grał w angielską wersje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jarał mnie nigdy jakoś specjalnie TR ale ta nowa produkcja zapowiada się na prawde super .

dubb PL wielki plus ode mnie scenki przerywnikowe muzyka wyglądaj bardzo dobrze i wydaje się że będzie zwyczajnie ciekawa giera, może nawet jedna z lepszych action adventure (mam nadzieje z naciskiem na adventure bo akcja mi bokiem wychodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby było jak najmniej walki a masa eksploracji i zagadek. Fajnie byłoby zagrać w wymagającego Tomb Raidera jak choćby The Last Revelation. Póki co trzeba się zaopatrzyć w Trylogię HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby było jak najmniej walki a masa eksploracji i zagadek. Fajnie byłoby zagrać w wymagającego Tomb Raidera jak choćby The Last Revelation. Póki co trzeba się zaopatrzyć w Trylogię HD.

Takiego gameplay`a (proporcjonalnie do epoki oczywiście) to chyba już żadny TR nie będzie miał.

A szkoda bo to była najlepsza część (wg. mnie). Chciałbym by zrobili remeake tego.

Tylko nie tak jak TR1 (rewelacyjny) -> Anniversary (kicha).

Zresztą, nowe TR nie mają staru do tych starch klasycznych. Inna epoka i tyle.

Ale bardzo liczę na Single Player tego nowego. Zobaczymy jak będzie.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem eksploracji to nowemu TR akurat bardzo blisko do The Last Revelation. Tam zresztą był podobny system połączonych leveli.

Swoją drogą, ilekroć gram w Last Revelation, to nie mogę się nadziwić ile świetnych motywów ta gra ma, a o których dziwnym trafem krytykanci zapominają, gdy zarzucają klasycznej serii stagnację - pościg jeepami, jazda pociągiem, levele retrospektywne, "bossowie", oryginalne zagadki, miażdżący klimat i ogólna dynamika, przy stosunkowo małej ilości strzelanin. Jedynie końcowe levele w Gizie odstają - nuda i techniczne niechlujstwo.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TR: TLR to największa moja miłość jesli chodzi o TR

Patrzę na nią bezkrytycznie :) choć wiem że ma błędy ;)

(pogrywam w nią na PC bo ta z PSN zabija latającymi pixelami) :P

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie mam wszystkie TRy z PSN (mimo że na PC też :P) bo jednak klimat PSX >>>>> wszystko inne. W TV mogę sobie tak pogrzebać w ustawieniach, że obraz jest tylko ciut gorszy niż w wypadku wyświetlania na CRT i idzie przywyknąć. Wszystkie gry przeszedłem pierwotnie na PSX i jednak klimat tych wersji najbardziej mi odpowiada - nie wspominając już, że TR1 i TR3 są w tej wersji pełniejsze i o wiele trudniejsze.

Edytowane przez Numinex
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też grzebałem w ustawieniach, ale na 46" mimo wszystko ciężko jakoś obraz doszlifować do stanu zadawalającego :)

Może wybredny jestem :D

na PC jakoś fajniej mi się gra w klasyczne TR ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie The Last Revelation jest po dziś dzień najlepsze i lepszego TRa już nie będzie. Długa, trudna, klimatyczna - prawdziwa przygodówka, gdzie akcja schodzi na dalszy plan. Namiastkę tego dostałem w Darksiders II, ale gra została przez wielu zjechana więc mogę o takich grach zapomnieć. Teraz gram w Residenta 6 - szczerze, to gra mi się w to jak w jakąś budżetówkę. Leon nawet daje radę (choć do Cwórki brakuje wiele), ale cała reszta to lipa - połowa gry to QTE połączone z liniowymi sekwencjami. Co się z tą branżą porobiło :( ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie The Last Revelation jest po dziś dzień najlepsze i lepszego TRa już nie będzie. Długa, trudna, klimatyczna - prawdziwa przygodówka, gdzie akcja schodzi na dalszy plan.......

Nic dodać, nic ująć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ostatnie "słowo" w temacie TLR:

Chyba najlepszy soundtrack z całej klasycznej serii ;) Zobaczymy co Graves w nowym TR wymodzi.

Edytowane przez Numinex
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sobie zagram w najbliższym czasie :P

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TR: TLR był cudownym powrotem do korzeni serii. Wrócił klimat TR1, Egipt, piramidy, sarkofagi i w końcu dobry scenariusz.

Magiczna gra.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przesłuchałem ten track i łezka w oku mi się zakręciła aż, mile wspominam tę grę. Czas sobie ją odświeżyć :>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, TR4 czasem rył psychę bardziej niż Silent Hill :D Zwłaszcza jeśli się bało własnego cienia - wtedy takie przeprawy przez najciemniejsze levele to była mordęga. Dlatego też moim zdaniem trochę szkoda, że w nowym TR zrezygnowali z elementów horroru, mogło by wyjść ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie "kracz", bo producent weźmie sobie to do serca, i dostaniemy zombiaków za przeciwników ;)

Ktoś ma w planach zakup tej wypaśnej edycji z figurką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się ale dla gry którą przechodzi się w 10-12 godzin nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, TR4 czasem rył psychę bardziej niż Silent Hill :biggrin: Zwłaszcza jeśli się bało własnego cienia - wtedy takie przeprawy przez najciemniejsze levele to była mordęga. Dlatego też moim zdaniem trochę szkoda, że w nowym TR zrezygnowali z elementów horroru, mogło by wyjść ciekawe.

No nie wiem, jak dla mnie mogłoby nie być tych elementów horroru, chociaż rozdział w Tomb Raider Chronicles rozgrywający się w Irlandii, jeśli dobrze pamiętam, był całkiem wporzo. Szkoda, że takiej przygodówki już nie dostaniemy.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×