Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

W trofeum jest napisane, ze nalezy odblokwac wszystkie postacie, wiec te postac na pewno tez. Gram obecnie online z jedna osoba, ktora mam obecnie 40-sty level i pierwszy prestiz i nadal nie ma tego trofeum.

No właśnie to zmieniła aktualizacja. Postać generała nie jest wymagana do trofeum. Tutaj masz to na czerwono podkreślone

http://www.playstationtrophies.org/forum/tomb-raider/190879-tomb-raider-trophy-guide-road-map.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to zmieniła aktualizacja. Postać generała nie jest wymagana do trofeum. Tutaj masz to na czerwono podkreślone

http://www.playstationtrophies.org/forum/tomb-raider/190879-tomb-raider-trophy-guide-road-map.html

 

Aha, to dobrze, a kiedy dokladnie wyszla ta aktualizacja? Chodzi o to, ze kolega nadal nie otrzymal tego trofeum, a gra od marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu 2013. Możliwe, że kolega pominął jakiś upgrade do broni.

 

Juz sie pytalem, czy czasem nie zrobil jakiejs aktualizacji, ale przeciez przy kazdym wlaczeniu gry pojawia sie ekran aktualizacji, jesli gra nie jest zaktualizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie sieciowe trofea można wbić w grze prywatnej grając we dwóch graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie sieciowe trofea można wbić w grze prywatnej grając we dwóch graczy.

Nie bo musisz wygrać 4 gry rankingowe do jednego trofika i potrzeba wtedy min. 4 graczy. Dodatkowo jeden trofik to zabicie 2 jednym granatnikiem

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi wytlumaczyc po polsku jak wykonac ten glitch z odblokowaniem wszystkich postaci?

 

Jeśli chcesz zdobyć platynę, to żaden glitch Ci nie pomoże, bo i tak musisz nabić 60 lvl. Generał (prestiż 2) nie jest potrzebny do trofeum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zdobyć platynę, to żaden glitch Ci nie pomoże, bo i tak musisz nabić 60 lvl. Generał (prestiż 2) nie jest potrzebny do trofeum. ;)

 

Chcialem najpierw sprobowac glitchem, bo kolega nie dostal trofeum mimo, ze wszytsko kupil. Ten post pisalem majac juz 60 level. Nie uzylem glitcha, tylko kupilem ostatnia "rzecz"- Lare i dostalem trofeum. Zostaly mi dwa trofea i o jedno chcialbym sie spytac.  Czytalem, ze nie mozna zrobic na ustawce trofeum za wygranie w kazdym trybie, ale nie jestem taki pewny, poniewaz jest mozliwosc zapraszania do gry znajomych i tak chcemy dzisiaj zrobic. Przynajmniej w grze otwartej jest taka mozliwosc, jesli jest sie hostem. Chcialem wczoraj sprobowac bez ustawki, ale nikt nie chcial w to grac. Juz za malo osob gra online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem najpierw sprobowac glitchem, bo kolega nie dostal trofeum mimo, ze wszytsko kupil. Ten post pisalem majac juz 60 level. Nie uzylem glitcha, tylko kupilem ostatnia "rzecz"- Lare i dostalem trofeum. Zostaly mi dwa trofea i o jedno chcialbym sie spytac.  Czytalem, ze nie mozna zrobic na ustawce trofeum za wygranie w kazdym trybie, ale nie jestem taki pewny, poniewaz jest mozliwosc zapraszania do gry znajomych i tak chcemy dzisiaj zrobic. Przynajmniej w grze otwartej jest taka mozliwosc, jesli jest sie hostem. Chcialem wczoraj sprobowac bez ustawki, ale nikt nie chcial w to grac. Juz za malo osob gra online.

 

Jeśli chodzi o mecze rankingowe, to już nie pamiętam dokładnie jak to jest z zapraszaniem znajomych, bo dawno temu w to grałam. Pamiętam jednak, że grę otwartą zaliczyłam ze znajomym właśnie w taki sposób jaki Ty będziesz próbował ze swoim. Wtedy było tak mało graczy, że kolegę dorzuciło do mnie z automatu, bo była tylko jedna gra otwarta :P

Moja siostra też miała problem z tym pucharkiem za wykupienie wszystkich postaci i ulepszeń broni. Zdobywając 60 lvl aktywowała sobie prestiż i straciła możliwość dokupienia reszty ulepszeń, ale wyłączyła i włączyła ponownie grę, a pucharek o dziwo naglę wpadł, Farciara :biggrin: .

Mi skończył się plus i na razie nie mam po co go odnawiać, więc niestety wam nie pomogę, może za miesiąc sobie odnowię jak będzie coś w moim guście na ps3. Choć domyślam się, że do tego czasu uda wam się wygrać tą felerną grę otwartą :)

Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wczoraj sprobowac bez ustawki, ale nikt nie chcial w to grac. Juz za malo osob gra online.

Mogę do was dołączyć np. sobota-niedziela wieczorem.

Jakby co wyślij zaproszenie do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem, ze nie mozna zrobic na ustawce trofeum za wygranie w kazdym trybie, ale nie jestem taki pewny, poniewaz jest mozliwosc zapraszania do gry znajomych i tak chcemy dzisiaj zrobic.

W online TR gra tyle osób że można ich policzyć na palcach jednej ręki. Tak więc wystarczy się umówić jaki tryb gracie, wchodzicie i powinniście spokojnie dostać się do tego samego lobby. Jak ja to robiłem to ze 3 randomowe osoby może dołączyły na te kilkanaście gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem multi i powiem że takiej kaszany od czasu BF3 nie widziałem. Koleś stał po drugiej stronie mapy i kampił z łuku. I cieszył się jak dziecko.

Ale najgorsze jest to że w tej chwili gra tak mało osób że random taki jak ja trafia na ustawki. Np. znalazłem trzech Włochów. Z początku nie zaskoczyłem dlaczego wszyscy nagle przeszli do drużyny przeciwnej a ja zostałem sam. Przekonałem się od razu po rozpoczęciu gry z której momentalnie wyszedłem.

Multi ewidentnie zrobione na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz za swoje ;) Kto w ogóle odpala multi w takich gierkach. Dla mnie to totalna strata czasu i energii :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem, ze nie mozna zrobic na ustawce trofeum za wygranie w kazdym trybie,

 

Nie potrzebujesz do tego ustawki, wystarczy, że wbijesz do rozgrywki i po chwili odłączysz od routera/modemu kabel doprowadzający internet i zaliczy Ci wygraną w rundzie. Bułka z masłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz do tego ustawki, wystarczy, że wbijesz do rozgrywki i po chwili odłączysz od routera/modemu kabel doprowadzający internet i zaliczy Ci wygraną w rundzie. Bułka z masłem)

 

Juz nie jest potrzebne, bo platyna wpadla.

 

Ps. U kolegi nie wpadlo trofeum za zakup wszystkiego, bo okazalo sie, ze nie kupil jednej postaci.

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz do tego ustawki, wystarczy, że wbijesz do rozgrywki i po chwili odłączysz od routera/modemu kabel doprowadzający internet i zaliczy Ci wygraną w rundzie. Bułka z masłem)

Wpadło trofeum z ukończenie każdego z trybów. Za wygranie każdego meczu rankingowego. Chyba źle wyjmuję wtyczkę z routera.

Daruję sobie platynę. To multi jest fatalne a i tak męczę się boostując do 50lv w AC 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło trofeum z ukończenie każdego z trybów. Za wygranie każdego meczu rankingowego. Chyba źle wyjmuję wtyczkę z routera.

Daruję sobie platynę. To multi jest fatalne a i tak męczę się boostując do 50lv w AC 4.

 

Spróbuj zmienić ustawienia połączenia internetowego konsoli na bezprzewodowy. Powinno zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że wystarczyło gdy powtórzyłem Rescue. Puchar wpadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Potrzebuję jedną osobę na ustawkę któregoś wieczora do wbicia trofeów za zabicie dwóch materiałem wybuchowym i podniesienie członka drużyny. Całość zajmie dosłownie chwilę.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×