Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect 3

Rekomendowane odpowiedzi

No to będzie dylemat Kupic na ps3 czy PC :D

Jedno jest nie mal pewne ze dubbing PL skopią i będą wydawać multum DLC płatnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie arcydzieło. :biggrin: Osobiście skuszę się raczej na wersje PC - mam zapisy z Mass Effect 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę tylko jednego. Żeby Sheppard powiedział do Żniwiarzy kiedy zacznie kopać im tyłki.

FOR THE CRIME OF INVADING THIS UNITED KINGDOM, I CONDEMN YOU ALL TO DEATH!

A potem z prochów Ziemi powstanie nowe, militarystyczne Święte Imperium Ludzkość!:biggrin:

Trailer był fajny, tylko IMO brakowało jakiegoś dobre podkładu muzycznego. Czegoś naprawdę epickiego. Tak jak w trailerze do jedynki i dwójki.

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej zagram na swoim Xklocku ponieważ mam savy no chyba że dostane ME2 na PS3 w jakiejś dobrej cenie :) Ale podsumowując nawet na Uncharted 3 tak nie czekam jak na ME 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda na to, że BioWare łyknie nagrodę za GOTY za 2010 r. i 2011 r. To będzie wielka gra, nie mam najmniejszych wątpliwości. W końcu to jedna z najlepszych serii w historii gier. Czas na grande finale. Bardzo dobry trailer, na epickie zajawki przyjdzie jeszcze czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Mass Effect 3 bedzie zapewne jeszcze lepsze od drugiej czesci, bioware jest znane z tego, ze swoje gry tylko poprawia, dążąc do doskonałości. zwiastun kapitalnie zrobiony, jak wszystkie z BIOWARE. nic tylko czekac na 2011 rok. i tak btw, zacząłem już odkładać na TV 3D bo czuję, że w przyszłym roku sporo może ta opcja namieszać w grach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda na to, że BioWare łyknie nagrodę za GOTY za 2010 r. i 2011 r. To będzie wielka gra, nie mam najmniejszych wątpliwości. W końcu to jedna z najlepszych serii w historii gier. Czas na grande finale. Bardzo dobry trailer, na epickie zajawki przyjdzie jeszcze czas.

Ayayayay, chyba za bardzo jestes optymistyczny. To bedzie najciezszy rok. Spojrz na kandydatow: Killzone 3, LittleBigPlanet 2, Gears of War 3, The Elder Scrolls V, Uncharted 3 no i oczywiscie masa innych gier. Nie bylbym taki hopsiup, poki nie pokaza gameplay'u. Jezeli bedzie jeszcze mniej RPG to sie bede musial solidnie zastanowic, bo w dwojce bylo tego stanowczo zbyt malo. Patrzac po tym jaka ewolucje przeszedl Dragon Age II obawiam sie, ze podobnie moze byc i tu.

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda na to, że BioWare łyknie nagrodę za GOTY za 2010 r. i 2011 r. To będzie wielka gra, nie mam najmniejszych wątpliwości. W końcu to jedna z najlepszych serii w historii gier. Czas na grande finale. Bardzo dobry trailer, na epickie zajawki przyjdzie jeszcze czas.

Nie ma na to najmniejszych szans, bo de facto w ME3 bedziemy robic to samo co w poprzednich czesciach, znowu ratujemy galaktyke, i ZNOWU, bedzie to polegac na zebraniu poparcia.

Za taki replay nie wyobrazam sobie aby ta gra zgarnela goty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Przekonamy się jak wyjdzie. W moim prywatnym rankingu na pewno będzie wysoko. Poza wszystkie inne tytuły mające teoretyczne szanse na GOTY też są kontynuacjami znanych serii. Na razie i tak wróżymy z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer mnie zmiażdzył, jak wszystkie klipy od BIOWARE, analizując 2 poprzednie części ME oraz licząc na tendencję zwyżkową można pokusić się o stwierdzenie, że 3 część będzie epicka! czekam na więcej obrazki z gry, coś więcej na temat fabuły, już nie mogę się doczekać. mam nadzieję, że wyjdzie normalnie na PS3 tak jak na inne platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj oj bedzie sie dzialo :D

Ciekawy line up nam sie szykuje: DA 2 , ME3, TES V.... zloty wiek dla rpg'owcow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj oj bedzie sie dzialo :D

Ciekawy line up nam sie szykuje: DA 2 , ME3, TES V.... zloty wiek dla rpg'owcow :D

Tylko, że ten pierwszy stał się kiepsko wyglądającym slasherem. Miejmy nadzieję, że ME3 nie podzieli jego losu. Bioware dało jasno do zrozumienia, że ich głównym celem jest kasa (jest to oczywiste- na tym polega kapitalizm) i nie zawahają się "odRPGowić" kontynuację dowolnego tytułu, byle tylko przyciągnąć większą rzeszę graczy. Oczywiście uproszczenie rozgrywki jest wliczone w koszta, które poniosą fani rasowych RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ten pierwszy stał się kiepsko wyglądającym slasherem. Miejmy nadzieję, że ME3 nie podzieli jego losu. Bioware dało jasno do zrozumienia, że ich głównym celem jest kasa (jest to oczywiste- na tym polega kapitalizm) i nie zawahają się "odRPGowić" kontynuację dowolnego tytułu, byle tylko przyciągnąć większą rzeszę graczy. Oczywiście uproszczenie rozgrywki jest wliczone w koszta, które poniosą fani rasowych RPG.

Jezeli uwazasz ME2 za RPG to spokojnie mozesz uznac Dragon Age II za RPGa. System dialogow jest dobry, jest sporo wyborow. Sama walka to tez taktyczne podejscie, walczyc normalnie czy tez zaatakowac specjalnym atakiem? Identycznie jak Mass Effect 2 tylko, ze z slashowaniem zamiast strzelania ;) Tak, gralem w DAII, jakbys byl ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ten pierwszy stał się kiepsko wyglądającym slasherem. Miejmy nadzieję, że ME3 nie podzieli jego losu. Bioware dało jasno do zrozumienia, że ich głównym celem jest kasa (jest to oczywiste- na tym polega kapitalizm) i nie zawahają się "odRPGowić" kontynuację dowolnego tytułu, byle tylko przyciągnąć większą rzeszę graczy. Oczywiście uproszczenie rozgrywki jest wliczone w koszta, które poniosą fani rasowych RPG.

To ze z taktycznego rpg zrobili naparzanke to nie jest zle no bo czemu by nie. Natomiast wazne jest aby wyszlo im to dobrze, utrzymali klimat jedynki oraz aby gra posiadala elementy rpg ;)

Jezeli to wszystko bedzie to nie bede sie o nic martwil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, nie chciałbym aby gra poszła całkowicie w kierunku gry akcji likwidując całkowicie elementy RPG. BioWare ma u mnie duże zaufanie po wydaniu poprzednich części Mass Effect oraz Dragon Age. Mam nadzieję, że wyjdzie hicior na miarę drugiej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli uwazasz ME2 za RPG to spokojnie mozesz uznac Dragon Age II za RPGa. System dialogow jest dobry, jest sporo wyborow. Sama walka to tez taktyczne podejscie, walczyc normalnie czy tez zaatakowac specjalnym atakiem? Identycznie jak Mass Effect 2 tylko, ze z slashowaniem zamiast strzelania ;) Tak, gralem w DAII, jakbys byl ciekaw.

Właśnie tego się obawiam, że ME 3 jeszcze bardziej będzie przypominać grę akcji z elementami RPG. To co pokazali w DA2 to imho kompletne przegięcie. Mam nadzieję, ze źle nie będzie.

Z resztą, jeśli fabuła będzie dobra, to nie będzie powodów do narzekań.

To ze z taktycznego rpg zrobili naparzanke to nie jest zle no bo czemu by nie. Natomiast wazne jest aby wyszlo im to dobrze, utrzymali klimat jedynki oraz aby gra posiadala elementy rpg ;)

Jezeli to wszystko bedzie to nie bede sie o nic martwil

Nie jest też dobrze, przynajmniej część graczy jest zawiedziona. Co odróżnia taktycznego RPGa od kolna SIABLO? Imho kwestia grafiki i animacji. Na te kwestie można przymknąć oko grając w taktycznego RPGa, ale w slasherze jest to nieakceptowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby BioWare zrezygnował z tych elementów RPG, które były obecne w ME2. To był i tak pewien poziom minimalny. Nacisk był położony na filmowy rozmach i dynamikę. Moim zdaniem wyszło znakomicie. Zakładam więc, że dostaniemy pewne drobne modyfikacje klas, a system walki nie zostanie poddany rewolucyjnym zmianom. Za to trybu multi w ME3 sobie na razie nie wyobrażam, ale wierzę, że to też się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KopaczK dobrze mówisz. Dragon Age 2 póki co bardziej przypomina slashera niż RPG na miarę pierwszej części. Nie podoba mi się kierunek obrany w tej produkcji, bo jak chcę pograć w slashera mam God of War, Dante's Inferno albo ostatnio Castlevanię.

Ale z werdyktem czekam do premiery, nie do końca wierzę, że mogą spaprać tak cudowną serię jak Dragon Age.

Co do Mass Effecta 3 na razie nie czytałem zbyt wiele o tym tytule, ale po zakończeniu fabuły w 2 i po pierwszych trailerach widać, że będzie się działo. Nareszcie jakaś większa konfrontacja ze żniwiarzami. Zresztą zobaczymy co wyjdzie finalnie. Do lata 2011 już blisko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja coś pomyliłem, końcówka 2011 więc jeszcze przyjdzie poczekać. Ale póki co napalam się na Dragon Age'a 2. Mam nadzieję, że się nie zawiodę bo pre-order już jakiś czas temu złożyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie wyjdzie latem, ale na Święta Bożego Narodzenia. ;)

cos czuję, że końcówkę 2011 roku spędzę jako no-life ... tyle tytułów... cudo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME3 jest przeze mnie bardzo wyczekiwanym tytułem, trójeczka będzie jeszcze bardziej epicka niż część 2. Co do fabuły to będzie coś w stylu DA, czyli zbieranie poparcia, co mnie wcale nie martwi. Każdy w tym okresie będzie miał poważne problemy i odwiedzić starych znajomych pomagając jednocześnie je rozwiązać będzie niezapomnianym przeżyciem. No i system z sejwami z poprzednich części, gdzie wybory będą miały ogromne znaczenie. Jednak ich polityka jest dla mnie niezrozumiała i nie zaopatrzę się w nią - jeśli takowa będzie na ps3 - tylko pewnie ściągnę pirata, bo dlc z dwójki dosłownie wpieniły mnie, chamsko powycinane części fabuły z głównej gry to już normalnie kpina z graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME2 Było dobra grą Ale nie jakims epickim produktem Pod niektórymi względami Me1 Było lepsze niż dwójka :D

Mam nadzieje ze w trójce wrócą statystki znane z jedynki po lekkim tuningu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×