Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect 3

Rekomendowane odpowiedzi

Aż 3 osoby po moim poście podały te same "nowinki". :P

Żeby lepiej się sprzedała? IMO w końcu przestała wyglądać jak babo-chłop, ale teraz wygląda jak klon Mirandy - ładniejszy klon Mirandy. Ale i tak mnie to nie rusza bo pozwoliłem Ash spłonąć w ataomowym ogniu zagłady na Virmire :thumbsup:

Ale wygląda jak dziwka z burdelu, a nie komandos. Silikon sobie kazała wszczepić, czy co... Bezsensowne posunięcie.

Co do Ashley to wyglada znacznie leipej, faktycznie trochę zalatuje Mirandą ale mi się podoba, zreszta dobrze że nie ma Mirandy jak na razie ponieważ jej nie lubiłem

Przede wszystkim wygląda jak zupełnie inna osoba. Bez sensu posunięcie. A Miranda poza akcentem i umiejętnościami była beznadziejna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A jakbyś spotkał taką na realu to już byś się ślinił i szczekę z ziemi podnosił ^^

Jak zobaczyłem nazwisko Sanders to od razu pomyślałem o Khalee ale tutaj chodzi o jakiegoś Sandersa. Ja mam nadzieję tylko że pojawią się wszyscy z ME1 jak i ME2 i każdego będzie można zrekrutować co ważne bo jakby nie patrzeć, człowiek jakoś tak mentalnie się przywiązuje ;) A pogadać na statku będzie o czym bo w końcu coś tam robili podczas tego gdy ich w ME2 nie było.

Edytowane przez InF'ernaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej skanów z game informera tutaj.

http://www.gameblurb.net/news/mass-effect-3-game-informer-scans-and-information-surface/

Widać Liarę i Kaidana na jednym z obrazków

Mam również nadzieję że Kaidan/Ashley, Liara i Garrus to nie jedyni członkowie drużyny Sheparda. Bardzo bym chciał żeby do drużyny dołączyli również inni jak Tali czy Legion który co prawda został potwierdzony ale nie jako członek drużyny. Zresztą chciałbym żeby dano nam możliwość wrzucenia do drużyny każdą osobę która przeżyła ME1 i 2 ewentualnie ograniczając wybór do 5-6 osób co zwiększyłoby replayability, przy każdym podejściu można by było rekrutować innych ziomali

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko mi się wydaje czy na pierwszym scanie widzimy huska wykonanego z Yahg'a? (rasa Shadow Brokera dla przypomnienia) Jeżeli tak to po prostu awesome. Równie dobrze może to być coś a'la scion tylko zrobiony z batarian.
Mam również nadzieję że Kaidan/Ashley, Liara i Garrus to nie jedyni członkowie drużyny Sheparda. Bardzo bym chciał żeby do drużyny dołączyli również inni jak Tali czy Legion który co prawda został potwierdzony ale nie jako członek drużyny. Zresztą chciałbym żeby dano nam możliwość wrzucenia do drużyny każdą osobę która przeżyła ME1 i 2 ewentualnie ograniczając wybór do 5-6 osób co zwiększyłoby replayability, przy każdym podejściu można by było rekrutować innych ziomali
Legion ma powrócić w ME3, ale jeszcze nie wiemy w jakiej roli. Czyli jest szansa na to że będzie w naszej drużynie. A według mnie powinni ograniczyć ilość postaci w drużynie - maks 6. Mamy już cztery sloty zapełnione - Liara, Garus, VS (Virmire Survivor), Sanders. Chociaż taki skład maksymalny/stały mógłby być. Inne postacie jak Legion, Wrex czy inni co przeżyli ME2 mogliby się dołączać jako tymczasowi towarzysze na jakąś misję.
Ale wygląda jak dziwka z burdelu, a nie komandos. Silikon sobie kazała wszczepić, czy co... Bezsensowne posunięcie.
Ashley nigdy nie była komandosem. Ona zawsze była marinsem - niczym więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A jakbyś spotkał taką na realu to już byś się ślinił i szczekę z ziemi podnosił ^^

Wersję z Me 1 i 2 owszem. Ta mi się nie podoba.

Ashley nigdy nie była komandosem. Ona zawsze była marinsem - niczym więcej.

Zwał jak zwał. W sumie marines można tak od biedy tłumaczyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam również nadzieję że Kaidan/Ashley, Liara i Garrus to nie jedyni członkowie drużyny Sheparda. Bardzo bym chciał żeby do drużyny dołączyli również inni jak Tali czy Legion który co prawda został potwierdzony ale nie jako członek drużyny. Zresztą chciałbym żeby dano nam możliwość wrzucenia do drużyny każdą osobę która przeżyła ME1 i 2 ewentualnie ograniczając wybór do 5-6 osób co zwiększyłoby replayability, przy każdym podejściu można by było rekrutować innych ziomali

Nie no, wydaje mi się że właśnie im więcej osób zrekrutujesz tym większe szanse na powodzenie misji, więcej osób które Ci pomaga itd. Ja osobiście chciałbym mieć tą możliwość zrekrutowania wszystkich którzy u mnie przeżyli po ME1/ME2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwał jak zwał. W sumie marines można tak od biedy tłumaczyć. ;)
Shepard to N7 - najwyższy poziom. SAS i Specnaz w jednym. Ashley to zwykły członek piechoty morskiej.

Ale patrząc na jej nowy wygląd chyba pójdę stworzyć nowego Sheparda, który nie zdradził Ashley :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashley wygląda teraz o niebo lepiej. Kompletnie nie podobała mi się w ME2. Za to jak po cichu liczę na Kasumi <3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasumi jest ok. Mało przydatna w walce (moja Shepard miała takie same umiejętności), ale bardzo sympatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ją prawie zawsze miałem w squadzie. Przydawała mi się szczególnie teleportacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej można zobaczyć więcej skanów z Game Informera

http://www.ps3site.pl/mass-effect-3-skany-z-game-informera/68431/

Na drugim obrazku hełm żołnierza posiada chyba dwie pary oczu wiec obstawiam że to batarianie, wiec pewnie shepard będzie miał mocno pod górkę. Będzie na celowniku Batarian, Cerberusa i Żniwiarzy. Na ósmym widać Liare, to pewnie ona ostrzeże Sheparda przed inwazją i pomoże mu się ulotnić. Ciekawe kim jest mężczyzna na ostatnim obrazku.

Może jaośc zdjęć nie powala ale nie widać jakiegoś wielkiego skoku graficznego. Ja nie z tych co grafika w grze jest najważniejsza ale chciałbym żeby ta gra była najlepsza pod każdym względem.

I jeszcze jedno chociaż dla wszystkich to nieistotne. Niech dadzą żeńskiej wersji Sheparda zbroje N7 z jedynki ( lub z prologu dwójki) ponieważ w drugiej części kobieta wygląda w niej jak mały czołg :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko czy Cerberusa i tych całych Batarian nie interesuje że zaraz wszystkie układy i galaktyki zostaną zniszczone doszczętnie i zamiast zjednoczyć wszystkie rasy to walczą przeciwko sobie, ba, ludzie między sobą walczyć będą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem na tych skanach że ci żołnierze mają jakby cztery wizjery na oczy, ale zwróć uwagę, że druga "para" tych wizjerów jest bardzo nisko usytuowana w stosunku do głównej i wygląda jakby były zaraz przy filtrach powietrza. Do tego schemat kolorystyczny pasuje do Cerberusa. Osobiście stawiałbym, że są to albo zabójcy nasłani przez Cerberusa, albo zindoktrynowani przez Reaperów komandosi - może nawet N7.

Na ostatnim obrazku może być wspomniany wcześniej James Sanders, albo po prostu zwykły żołdak.

Zastanawia mnie tylko czy Cerberusa i tych całych Batarian nie interesuje że zaraz wszystkie układy i galaktyki zostaną zniszczone doszczętnie i zamiast zjednoczyć wszystkie rasy to walczą przeciwko sobie, ba, ludzie między sobą walczyć będą...
Normalne. Natura ludzka i tyle. To nie jest cukierkowe Halo, gdzie wszyscy ludzie się jednoczą by walczyć ze złym Covenantem. Tutaj mamy sytuacje bardziej w stylu: Zjednoczmy się wszycy przeciwko Reaperom <w myślach: poświęcę wasze floty i większość waszych gatunków by ludzkość wyszła na tym najlepiej, a przy okazji pozbędę się tych paru głąbów w System Alliance co mi brużdżą i utrudniają interesy>

Jak myślicie co BioWare zamierza dać w najbardziej odpicowanej edycji kolekcjonerskiej? Jak to ktoś wcześniej chyba wspomniał, jeżeli to będzie z 12 calowa figurka Reapera, biorę kolekcjonerkę nie bacząc na cenę. Model Normandii SR-2 też może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno chociaż dla wszystkich to nieistotne. Niech dadzą żeńskiej wersji Sheparda zbroje N7 z jedynki ( lub z prologu dwójki) ponieważ w drugiej części kobieta wygląda w niej jak mały czołg :tongue:

Mnie się podobało. Może nie było to sexy, ale do licha, mowa tu o żołnierkach. ;)

Zastanawia mnie tylko czy Cerberusa i tych całych Batarian nie interesuje że zaraz wszystkie układy i galaktyki zostaną zniszczone doszczętnie i zamiast zjednoczyć wszystkie rasy to walczą przeciwko sobie, ba, ludzie między sobą walczyć będą...

Może to być "mały" zgrzyt logiczny w fabule gry.

EDIT: LINK do strony z czytelnymi skanami.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

a może batarianie dadzą się omotać Żniwiarzom. Jeśli nie indoktrynacja to wystarczy że obiecają im zgładzenie ludzi których tak bardzo nienawidzą i to powinno wystarczyć

Na głównej stronie serwisu są już kolejne informacje odnośnie Mass Effecta 3. Chociaż to właściwie to samo co w linku podanym przez KopaczaK. Co do wspomnianej rasy

Wiedziałem już grając na PC w pierwszą część że rasa Raknii odegra jakąś większą rolę. Dlatego pozwoliłem im przeżyć. Na pewno pomogą Shepardowi w walce z Żniwiarzami

Każda kolejna informacja jest jak najbardziej na plus. Walki wręcz brakowało mi już w dwójce. Już widzę jak Vanguard wpada szarżą w grupkę przeciwników i zacznie im klepać michy

Jesli to wszystko co jest napisane się sprawdzi to jestem spokojny o tą grę. Przynajmniej na razie.

I jeszcze jedno, jak mi EA polska ta grę w pełni zlokalizuje to do czasu premiery zacznę porywać wszystkich aktorów mających podkładać głos :tongue:

Tak poza tym to wiadomo już czy Jennifer Hale podkłada głos dla żeńskiej wersji Sheparda. Jej głos wypada w tej grze wspaniale nie to co ten bezpłciowy aktor z męskiej wersji który już chyba został potwierdzony.

A co to za postać na trzecim skanie z linku podanym przez KopaczaK. Przyjaciel czy wróg ?

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JibrilPL

Model Normandy by mi odpowiadał. SR-3 bo coś mi mówi że przydzadzą się najlepsze technologie na Reapers.

Swoją drogą, podano kolejne informację na temat Mass Effect 3

MORE MORE MORE !

Edytowane przez InF'ernaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może batarianie dadzą się omotać Żniwiarzom. Jeśli nie indoktrynacja to wystarczy że obiecają im zgładzenie ludzi których tak bardzo nienawidzą i to powinno wystarczyć

Nie wydaje mi się, że powtórzą motyw z Sarenem ;) Jednym słowem jestem w ciemnej du... (to tak odnośnie Rahni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co z Jacobem i Miranda, skoro Cerberus poluje na Shepharda to po czyjej stronie sie opowiedza w decydujacym momencie. Fajnie by bylo jakby relacje jakie z nimi zawiazalismy w drugiej czesci mialy wplyw na to co zrobia w zwiazku z Shephardem w czesci trzeciej (cos typu oklepana fimowa scena: Miranda cos tam czuje do Shepharda, razem z Jacobem dali rade zlapac Shepharda w pulapke i w decydujacej scenie Jacob ginie z reki Mirandy ktora kaze Shephardowi uciekac ;P ).

Oczywiscie watpie az w taka istote podjetych decyzji. Obym sie mylil i zapowiadana sprawa z Raknii nie byla dajaca najwieksze skutki decyzja na przelomie trzech czesci Mass Effecta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej Jacob zdradziłby Cerberusa, niż Miranda, która wcale nie musi lubić Sheparda (choćby wersji kobiecej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne jasne, zgadzam sie :)

To bylo tylko czysto hipotetycznie, ale takie twisty bylyby mi w smak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zaskakujące zwroty akcji" są super i bardzo mile widziane, ale muszą być sensowne i faktycznie zaskakujące. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ta kwestia może być bardzo łatwo rozwiązana. Jacob oczywiście jeśli przeżyje misję samobójczą co wiążę się z misją lojalności zostanie z Shepardem natomiast Miranda zostanie z Nami jeśli mieliśmy z Nią romans i oczywiście Suicide Mission done. Co mnie zastanawia to Raknii, chociaż sądzę że tutaj też nie ma co się rozwodzić nad tym. Jeśli królową zostawiliśmy to na pewno Nam pomogą w wojnie z Reapers a jeśli ją zgładziliśmy to... to może być nie ciekawie. Stąd też napisano że ta decyzja jest bardzo ważna z pierwszej części. Potężny sprzymierzeniec z którym musieli walczyć najpotężniejsi żołnierze galaktyki, Kroganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria odnośnie Mass Effect 3.

Rachni jeżeli je wypuściliśmy nam pomogą, pomogą nam Gethy jeżeli Legion je przeprogramował. Jeszcze pozostaje otwarta kwestia innych ras, Krogan itp.

Według mnie Cerberus ściga nas dlatego, że TIM został zindoktrynowany przez Żniwiarzy. Nie widzę sensu w zabijaniu ostatniej nadziei galaktyki, tylko dlatego że zniszczyliśmy bazę. Wyśle po nas elitarne jednostki Cerberusa.

Odnośnie składu, resztę naszej ekipy poznamy pewnie na E3, albo jak już zagramy. Mam nadzieje że finałowa walka nie będzie standardowa, czyli wszystkie rasy galaktyki atakują Żniwiarzy, a my walczymy z Głównym Żniwiarzem(Harbinger) i jak go pokonamy, to reszta ulegnie zniszczeniu. Kto wie może rzeczywiście Harbinger nimi steruje, mimo że każdy Żniwiarz to osobna jednostka, tego dowiemy się jak już zagramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Mass Effect Wiki pojawił się obrazek - prawdopodobnie - przedstawiający Jamesa Sanders'a. Ma być on żołnierzem System Alliance, doświadczonym, ale nie mającym pojęcia o ciemnej stronie galaktyki. Według BioWare ma prezentować perspektywę nowego gracz, który dopiero zaczyna zabawę w tym uniwersum.

Ok, czyli IMO dostajemy białego Jacoba i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×