Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

hmm gram juz bardzo długo i nie miałem questa gdzie trzeba zbadać zatopiony statek <_<

Może nie całkowicie zatopione ale jak dobrze pamiętam to miałem już dwa questy z owymi statkami. Jeden na bank był dla Brand-Shei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna sobie to narzucic samemu :pardon:. Frajda jest, bo sam z tego korzystam :thumbsup: :turned:

No wiem, ale w sumie to szkoda że nie zaaplikowali tego trybu, bo akurat w przypadku tej gry, byłby jak najbardziej na miejscu. A swoją rolę w New Vegas, spełniał wyśmienicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko co do questu

pierwszego dla Balgruffa czy jak mu tam, a raczej dla jego wojaka - mam zabić lodowego upiora na wyspie - jak dotrzeć na tę wyspę, jest tam jakaś łatwa i prosta droga? bo podobnie miałem ze złotym szponem - wspinałem się po prawie pionowych ścianach a wracając znalazłem prostą ścieżkę he he he

a co do działania na pc - na athlonie 1.8Ghz, 1GB RAMu i GF7600GS śmiga dobrze, chociaż zauważyłem, że im więcej gram tym więcej przycina się, jak zacząłem nową grę to śmigało aż miło, im więcej godzin na liczniku tym gorzej, czasami zatnie się totalnie i tylko reset pomaga ale nie wiem czy to kwestia sprzętu czy błędy gry, podobnie kilka razy wysypało do pulpitu

co do książek - początkowo myślałem, że te co dają skille mają rysunki na okładce - ale spotkałem parę z jakimś wzorkiem na okładce, a nie dały skilla i tak samo natknąłem się na książkę bez wzorku a skill był, to samo z kwotami - natknąłem się na książkę wartą dyszkę (wartość, nie cena sprzedaży), która dała mi skilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do książek - początkowo myślałem, że te co dają skille mają rysunki na okładce - ale spotkałem parę z jakimś wzorkiem na okładce, a nie dały skilla i tak samo natknąłem się na książkę bez wzorku a skill był, to samo z kwotami - natknąłem się na książkę wartą dyszkę (wartość, nie cena sprzedaży), która dała mi skilla

Jezeli chodzi o ksiazki, ktore zwiekszaja konkretne umiejetnosci, to mozna sugerowac sie wartoscia oraz nazwa ksiazki (np. The Thief itd.)

A ja mam takie pytanko, bo mam troche zelastwa w plecaku, a konkretnie najwiecej miejsca zajmuja mi ksiazki. Mam zamiar je przeczytac, ale dopiero jak nabede jakas chatke, co by spokojnie przy kominku sobie umilic noc :tongue: . Moje pytanie brzmi; czy moge bez obaw zostawic przedmioty w Akademi Magow, w tym pokoju przeznaczonym dla nas? Chodzi mi o jakies polki, szafki itd. Bo nie chce sytuacji gdzie zostawiam te cenne rzeczy, a wracajac po dwoch tygodniach, okaze sie, ze wszytko wyparowalo.... dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem od Aeli z whiterun " totem of hircine" Mam udac sie do jaskini w celu odnalezienia totemu, niestety kiedy probuje tam wejsc gra nie chce mi wczytac lolacji( wczesniej wchodzilem tam bez problemu) . Jest to o tyle uciazliwe ze Aela ze mna wszedzie lazi i nie moge odebrac od Lydi swoich itemków. Jakies rozwiazanie? Próbowalem nawet ja zabic niestety sie nie da;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to ten dom w Whiterun jest za tak śmieszną cene, że bym nie zawracał sobie głowy zostawianiem w Winterholdzie. W czasie loadingu jest napisane, że w skrzyniach bywa różnie, a w domu masz pewność, że nie zniknie.

Ukończyłem główny wątek i mam mieszane uczucia. Podobnie jak po Morrowindzie i Oblivionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o ksiazki, ktore zwiekszaja konkretne umiejetnosci, to mozna sugerowac sie wartoscia oraz nazwa ksiazki (np. The Thief itd.)

A ja mam takie pytanko, bo mam troche zelastwa w plecaku, a konkretnie najwiecej miejsca zajmuja mi ksiazki. Mam zamiar je przeczytac, ale dopiero jak nabede jakas chatke, co by spokojnie przy kominku sobie umilic noc :tongue: . Moje pytanie brzmi; czy moge bez obaw zostawic przedmioty w Akademi Magow, w tym pokoju przeznaczonym dla nas? Chodzi mi o jakies polki, szafki itd. Bo nie chce sytuacji gdzie zostawiam te cenne rzeczy, a wracajac po dwoch tygodniach, okaze sie, ze wszytko wyparowalo.... dry.gif

W sumie jadę na tym samym wózku. Zwaliłem tam do tych szafek wszystkie swoje śmieci i biegałem po świecie. Dziś przed pracą co prawda W KOŃCU (lvl 20) udało mi się zakupić domek w whiterun za całe 0 kasy (fajny glitch....zresztą, należało mi się! W końcu to JA obroniłem tą zapyziałą wiochę!), zasejwowałem i do roboty, Jak wrócę wieczorem robię przeprowadzkę :P Książki na półki, alchemia do skrzynki, pierdoły w końcu zenchantuję dla kasy.. Zresztą, tak zarobiłem te 5000. Wyenchantowałem wszystko co miałem i sprzedałem.

W sumie najwięcej miejsca zajmują mi różnorakie czaszki.

Zrobię sobie z nich kopiec. Mmm... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych (jak ja), ktorzy dopiero planuja zakup - na brytyjskim amazonie skyrim za 23 funty sie pokazal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GAME.co.uk Skyrim za 22.49 funta tylko dzisiaj!. Jeszcze się zastanawiam. Warto wydać na to kasę?

http://www.game.co.u...dentifier=10225

EDIT: W Gamestation.co.uk ta sama oferta 22.49.

Edytowane przez sadurx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto to zależy od tego czy lubisz serie TES. Jeżeli lubisz to przymkniesz oko na część błędów, które w różnej postaci ale w każdej z części występują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie ze nie ma znaczenia czy lubisz TES - nigdy nie podobal mi sie Oblivion a od wczesniejszych gier tej serii mnie odrzucalo, za to Skyrim uwazam za swietna gre i pomimo braku zamilowania do marki bugi mi nie przeszkadzaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie ze nie ma znaczenia czy lubisz TES - nigdy nie podobal mi sie Oblivion a od wczesniejszych gier tej serii mnie odrzucalo, za to Skyrim uwazam za swietna gre i pomimo braku zamilowania do marki bugi mi nie przeszkadzaja.

W porównaniu do Obliviona Skyrim wypada o wiele lepiej. Zwłaszcza zróżnicowane tereny. Nie ma co się zastanawiać i brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam dosyć tych częstych zawieszeń konsoli i pokazów slajdów!!! U mnie to masakra była z tym. Musiałem sprzedać nie skończywszy tej gry, kupie innym razem jak to połatają w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbugowałem sobie questa wczoraj:

zabierzcie kostkę przed wyjęciem elder scrolli bo inaczej nie będziecie mogli zrobić daedrycznego questa z Oghma Infinium.

Edytowane przez Marru
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem grę i jak do tej pory bardzo mi się podoba. Pograłem około dwóch godzin i wydaje mi się, że spędzę przy niej dużo czasu. Co do bugów to na razie tylko zauważyłem, że mój towarzysz lubi gdzieś zniknąć na jakiś czas tongue.gif. No ale może jest po prostu trochę tchórzliwy, w końcu to wielki i niebezpieczny świat. pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą wyrwałem nówke w folii za 140zł z wysyłką .

Gościu ma jeszcze jedną szt na sprzedaż na GT (160 pozytywów)

Kto pierwszy ten lepszy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie zdążyłem :-/ już nie ma, najtaniej za 180.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie zdążyłem :-/ już nie ma, najtaniej za 180.

ludzie się tej gry pozbywają kiedy jeszcze można dostać za nią dobrą kwotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie się tej gry pozbywają kiedy jeszcze można dostać za nią dobrą kwotę

Tak jak i ja!!! Porażka roku

Zakupiłem grę i jak do tej pory bardzo mi się podoba. Pograłem około dwóch godzin i wydaje mi się, że spędzę przy niej dużo czasu. Co do bugów to na razie tylko zauważyłem, że mój towarzysz lubi gdzieś zniknąć na jakiś czas tongue.gif. No ale może jest po prostu trochę tchórzliwy, w końcu to wielki i niebezpieczny świat. pardon.gif

Bo to początek, poczekaj aż pograsz. He he mi jak kompan gdzieś wsiąkł to kaplica a zanim się kapłem, że zaginął (nie wiem gdzie i jak) to musiałem wczytać grę z przed kilku godzin. No ni cholery nigdzie go nie było a drugiego nie mogłem wziąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to początek, poczekaj aż pograsz. He he mi jak kompan gdzieś wsiąkł to kaplica a zanim się kapłem, że zaginął (nie wiem gdzie i jak) to musiałem wczytać grę z przed kilku godzin. No ni cholery nigdzie go nie było a drugiego nie mogłem wziąć

Nie wiem czy wiecie ale jeśli kompan wam znikł lub kazaliście mu czekać w jakimś miejscu to nie będzie tam stał jak kołek w nieskończoność, po jakimś czasie wraca do miejsca z którego go zwerbowaliście a huskarlowie wracają do waszego domu z miasta którego pochodzą ( czyli np Lydia wraca do domu w whiterun). Nawet pojawi się w górnym lewym rogu info że twój kompan przestał czekać. Jeśli nie posiadacie domu w mieście to huskarl wróci do kwater Jarla danego miasta czyli np wspomniana Lydia do Dragonsreach (tego nie sprawdzałem osobiście, wyczytałem na jakimś forum)

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompani to porażka jak w F:NV. Zgubić ich łatwo jak dzieci w hipermarkecie. Brak komunikatu o ich zgonie w trakcie walki. Miałem najazd rewolucjonistów na Whiterun i mój kompan nie dość że zginął to nie wiem kiedy i gdzie. Po prostu poleciał na pałę do przodu z toporem w ręku i słuch po nim zaginął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak powinno być, ale nie wiem dokładnie, w którym miejscu zaginęła i kiedy ale jak wczytywałem save sprzed 1.5 i 2 godzin to nadal jej nie było (nigdzie!!! Ani w domu ani kwaterach tam gdzie zwykle była). Dopiero save sprzed prawie 3 godzin znalazłem i tam już była (3 godziny w plecy!!!).

Kompani to porażka jak w F:NV. Zgubić ich łatwo jak dzieci w hipermarkecie. Brak komunikatu o ich zgonie w trakcie walki. Miałem najazd rewolucjonistów na Whiterun i mój kompan nie dość że zginął to nie wiem kiedy i gdzie. Po prostu poleciał na pałę do przodu z toporem w ręku i słuch po nim zaginął.

Hmmm... W F:NV nie miałem żadnych problemów ale tu faktycznie porażka!!! Też mnie to denerwowało strasznie jak lecieli z frontalnym atakiem i ginęli - powinno być więcej opcji a nie tylko ''czekaj tu''! Ja nawet Lydii pozabierałem miecze i dałem najlepszy łuk żeby waliła tylko z dystansu i lepszą zbroję od mojej. Ja sobię poradzę bez :rolleyes: Tak na marginesie to mam jakieś loty tak jak w Dragon Souls, że chcę ich pojedynczo powyłapywać a jak widzę smoka to aż mnie ciarki przechodzą tak jak przed bossami w DS :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak przez 2h ktos sie nie zozrientowal ze mu zniknal kompan to pogratulowac rozgarniecia :) Gubi mi sie czasem gdzies ta Lidka, ale potem niczym Lessie wraca - bez niej podrozowalo by sie po Skyrim'ie nudno bo nie bylo by z kim pogadac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilne pytanko: czy jak teraz sprzedam Skyrim i kupię później inną płytę to save będą się wczytywały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilne pytanko: czy jak teraz sprzedam Skyrim i kupię później inną płytę to save będą się wczytywały?

nie

bo to będzie całkiem inna gra :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×