Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

wyłącz autozapis,może pomoc

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z questem. Mianowicie dostałem misje aby pójść do gildii magów. Po dotarciu i wejściu do środka ten quest się nie zakończył. Pomóżcie bo wkurza mnie ten aktywny quest w dzienniku zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pogadałeś z ich przywódczynią? Powinna gadać z tym wysokim elfem przed wejściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woooooooow. Czyli w takim tempie to Dawnguard może wyjdzie jeszcze w tym roku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłącz autozapis,może pomoc

niestety nic nie pomogło, nadal ten sam problem, wpadam do wody i konsola sie zawiesza. w ten sposob nie moge przejsc wiekszosci misji :/ dodam jeszcze, ze dbam o to ps3, podlaczone jest kablem hdmi do telewizora lcd i nigdy nie mialem problemow technicznych z tym sprzetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest waga save? czytałem że po przekroczeniu 10mb takie rzeczy mogą się dziać

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nic nie pomogło, nadal ten sam problem, wpadam do wody i konsola sie zawiesza. w ten sposob nie moge przejsc wiekszosci misji :/ dodam jeszcze, ze dbam o to ps3, podlaczone jest kablem hdmi do telewizora lcd i nigdy nie mialem problemow technicznych z tym sprzetem.

Przecież ten problem to wina patcha wprowadzającego nowe efekty i rozwiązanie jest jedno - usunięcie całej gry oraz aktualizacji (oprócz save'ów!), a następnie zainstalowanie całości od nowa.

Waga save'a w tym wypadku nie ma nic do rzeczy, bo to problem związany z czym innym. Nie wiem zresztą, czy najbliższy patch nie ma tego poprawić.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up po tym zabiegu już się nie będzie wieszać w wodzie? bo nie wiem czy ściągać tego patcha. mogę usunąć pliki z grą przed zainstalowaniem tego patcha czy po nim zrobić tą operacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deinstalacja gry i aktualizacji -> Ponowna instalacja gry -> Instalacja patchy.

Powinno pomóc, bo to rozwiązanie podała sama Bethesda. Ja akurat nie miałem problemów ze zwiechami w wodzie (a na liczniku godzin 150, save wazy więcej niż sama gra :P), ale to był i tak bardzo powszechny problem.

http://www.nowgamer....eezing_fix.html

Patch 1.7 (zwierający w sobie porawki z 1.6) ma naprawić ten błąd:

"Fixed crash related to new water shaders"

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poczekam na nowego patcha i pogram na starym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie będę instalowal tego patcha póki platyny nie wbije. No sory nie będę grał od nowa kiedy mam przegrane 150+h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? Przecież nie musisz grac od nowa - nie usuwasz przecież save'a. Usuwasz grę i same aktualizacje - po ich ponownej instalacji grasz dalej. Chyba że myślisz o czyś zupełnie innym, bo nie łapię.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.07 (2.05) dostępny. Zajmuje 107 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deinstalacja gry i aktualizacji -> Ponowna instalacja gry -> Instalacja patchy.

Powinno pomóc, bo to rozwiązanie podała sama Bethesda. Ja akurat nie miałem problemów ze zwiechami w wodzie (a na liczniku godzin 150, save wazy więcej niż sama gra :P), ale to był i tak bardzo powszechny problem.

http://www.nowgamer....eezing_fix.html

Patch 1.7 (zwierający w sobie porawki z 1.6) ma naprawić ten błąd:

"Fixed crash related to new water shaders"

No ja grałem bodaj na 1.2 i chodziła gra jak złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no po 150h platyna w końcu wpadła

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hearthfire potwierdzone jako kolejny dodatek. Trailer:

Luzik, a my sobie dalej poczekamy na Srawnguard. To powyższe akurat średnio mnie kręci - a mieli podobno nie wypuszczać żadnych popierdółek.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę to zalatuje Sims'ami. Mimo to, chętnie bym zagrał w ten dodatek. Problem w tym, że nawet nie podali na końcu PS3 jako docelowej platformy. Dawnguarda też pewnie nie dostaniemy w tym roku. Aż trudno mi uwierzyć, że Bethesda nie radzi sobie z optymalizacją na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nawet nie podali na końcu PS3 jako docelowej platformy. sobie z optymalizacją na PS3...

Bethesda nigdy nie podaje. Ta ich umowa z MS to w ogóle chyba zabrania nawet wspominania o innych platformach przez okres tych 30 dni :P

A co do DLC jako takiego - wprawdzie nie wiem ile sobie za to zażyczą, ale to powinno być darmowe moim zdaniem. Howard wyraźnie obiecywał, że nie powtórzą błędów z Obliviona i Fallouta 3 i wszystkie dodatki będą naprawdę ogromne. Cała reszta mniejszych rozszerzeń natomiast miała być darmowa. No a tu już wypuszczają jako płatny dodatek coś, co w sumie normą było w Morrowindzie - owszem, tam nie mogliśmy sami projektować posiadłości od fundamentów po dach, ale jednak opcja budowy domu istniała. Tak jak by nie mogli czegoś podobnego wprowadzić już w podstawowej wersji gry.

Poza tym gracze na PC spokojnie mogą sobie postawić choć jaką chawirę korzystając z edytora. Tym bardziej na konsolach "rozszerzenie" to powinno być w pełni darmowe.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC jest addon który umożliwia zbudowanie własnego domu oczywiście za darmo

Wysłane z mojego R800i

Edytowane przez tomaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham tą grę i nienawidzę jednocześnie. Uwielbiam klimat nordów, śniegi etc.. Ale to jak gra wygląda na ps3 po prostu mnie przeraża. Na patchu 2.04 bylo nawet ok, ale po zainstalowaniu nowego patcha 2.05 wróciły problemy z framerate'm. Idąc sobie po świecie co jakies 15-20 sekund animacja spada na 2-3 sekundy o kilka klatek. Nie jest to coś co boli mega, ale mimo wszystko. Do tego ciągłe doczytywanie terenu tu i tam. Mam nadzieję, że kiedyś w końcu załatają to raz a dobrze. Na szczęście swojej kopii nie kupiłem, a pożyczyłem od kumpla, bo szczerze wkurzył bym się jakbym wydał ponad 100zł.

No ale coż, zagryzam zęby i gram dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu wart ten nowy dodatek. Ja mam na blaszaku już około 4-5 posiadłości ( w tym dworek i zamek) za darmo dzięki modom z Nexusa. Bethesda może sobie wsadzić to DLC, a podobno nie miało być gównianych pierdółek tylko rozbudowane duże dodatki.

Swoją drogą Dawnbreaker również nie zamierzam kupić, wszystko przez Cenege która totalnie olała graczy PC-towych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sam nie wiem czy kupie pewnie też nie

Wysłane z mojego R800i

Edytowane przez tomaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×