Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie - ile na ogół ważą wszystkie patche do Skyrima i czy da radę w miarę pograć bez nich? Mam zamiar kupić ten tytuł, a mój internet ostatnio coś nie jest w dobrej formie ;(. Dzięki z góry.

Edytowane przez Jarvis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz śmiało, ja sam nie mam neta podpiętego do ps3 i gram, mam przegrane już coś ponad 30 godzin i miałem raz zawiechę. Błędów jako takich bardzo rzucających się w oczy nie zauważyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos ile kosztuje skyrim w empiku na dzien dzisiejszy ???

Na stronie empiku "Produkt chwilowo niedostępny"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale stroną Empiku się i tak nie sugerujcie, bo to coś troszkę innego niż sklepy - z reguły maja tam zupełnie inne ceny. Nie mówiąc już o tym, ze same stacjonarne Empiki mogą mieć skrajnie odmienne ceny w różnych miastach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy w Empiku 249zł...

Łał.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały Empik :P Pewnie w innych salonach też będzie cena premierowa (czyli co najmniej 199zł).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem Skyrima, muszę powiedzieć, że gra jest świetna, wciągająca bardzo, soundtrack dodaje tylko klimatu. Bez patchy trochę pograłem, oprócz lekkich 'cięć' gry jest póki co git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

wyłącz autosave żeby potem nie mieć problemow z dużym savem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genrelnie u mnie po spatchowaniu gry problem nadal był ale w mniejszym natężeniu lecz po ciągłym 2-3h graniu musiałem wyłączyc grę bo strasznie klatki spadały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie male pytanie dotyczace gildii zlodziei. Do ostatniego zadania potrzebne jest wykonanie wszystkich zadan pobocznych i Vex i Delvina, ale wystarczy wykonac po jednym z kazdego czy kilkukrotnie ?

Edytowane przez grzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o questach, które trzeba wykonać w poszczególnych miastach, to należy je wykonywać do momentu, aż Vex/Delvin nie powiedzą (nie pamiętam czy wprost, czy dają jakieś większego questa wtedy) że wpływy Gildii w danym mieście wzrosły. Nie ma znaczenia czy wykonuje się kradzież, włamanie, etc - chodzi o fakt, by wykonać kilka questów w danym mieście. Jak już Gildia zyska wpływy np. w Whiterun, to wtedy wybieramy questy do zrobienia w innych miastach (a to trochę upierdliwe, bo jak wiadomo te questy są losowe).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie male pytanie dotyczace gildii zlodziei. Do ostatniego zadania potrzebne jest wykonanie wszystkich zadan pobocznych i Vex i Delvina, ale wystarczy wykonac po jednym z kazdego czy kilkukrotnie ?

Nawet dość sprawnie zrobiłem te Questy dla gildii złodziei. Wystarczy robić je w 4 miastach - odpada Riften. Jak dostajesz misję w tym mieście to skasuj ją i wybieraj ponownie. Generalnie starałem się wybierać różne rodzaje misji tak żeby dwa razy w jednym nie robić tej samej - ( przyznam że zrobłem sobie ściągę w notatniku). Genralnie po 4 misji w jednym mieście dostajesz w nim większy quest. Jak ponownie "wylosujesz" od Vex i Delvina misję w mieście, w którym masz już "zakończone sprawy" to bez problemu skasuj ją i bierz ponownie aż trafisz na miasto w którym masz coś jeszcze do załatwienia - niby Vex i Delvin reagują na to negatywnie ale nie ma żadnego znaczenia.Oceniam, że grając w ten sposób zajęło mi to łącznie ok 2-3 godzin - liczę od pierwszego zadania aż do momentu zakończenia trofikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zatrzymać Skeleton Key czy wykonać misję z oddaniem go, i zostać agentem?

Ja zostałem agentem i w zbroi którą dostałem grałem do końca. Ten klucz nigy nie był mi potrzebny. Pancerz natomiast jest całkiem niezły, dobrze wyglada i przy bonusie za komplet jednego typu i upgrajdzie (z tego co pamiętam 410 pkt) nie potrzebowałem nic lepszego.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o jaką zbroje chodzi? Bo jak o słowiczą, to ją dostaje się przed tym kluczem.

A sorki, racja wydawało mi się żę pod koniec questa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się dość skromny patch opatrzony numerem 1.8:

BUG FIXES

  • General memory and stability improvements
  • Fixed rare crash when using vampiric grip
  • Fixed issue where Arnleif and Sons Trading Company could become permanently locked
  • Fixed issue related to duplicate NPCs
  • Fixed rare issue where exterior door would not open properly

http://forums.bethso...18-beta-update/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×