Skocz do zawartości
lysystrzelno

[Spot-Event] Tylko Dla Aut Vag (Vw, Audi, Seat)

Rekomendowane odpowiedzi

No pięknie, w weekendy się chodzi na imprezy a nie jeździ w gt5 O_o Ewentualnie jak nie będę pijany to chętnie pogram, nie tylko w weekend, moje psn: Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnych zapraszam dziś popołudniu lub wieczorem na wyścig długodystansowy (z 50 okrążeń)

jak by co wiecie gdzie mnie znaleźć :D

(jarekcg)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey hey hey...

Może byśmy coś wspólnie pojeździli? Proponowałbym np. najpierw poszaleć trochę, a potem wyścig na kilka kółek na torze Top Gear :)

I do wspólnego upalania dopuściłbym każdy samochód niemiecki, a potem na sam wyścig ustawić wspólnie na np. 500KM limit.

Co o tym uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey hey hey...

Może byśmy coś wspólnie pojeździli? Proponowałbym np. najpierw poszaleć trochę, a potem wyścig na kilka kółek na torze Top Gear :)

I do wspólnego upalania dopuściłbym każdy samochód niemiecki, a potem na sam wyścig ustawić wspólnie na np. 500KM limit.

Co o tym uważacie?

Pomysł jest bardzo dobry, lecz zamiast wyścigu z ograniczeniem do 500KM, lepszym rozwiązaniem byłby wyścig takich samych modeli. Powiedzmy Golfów :)

A termin? Piątek, Sobota, czy może niedziela? :D

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest bardzo dobry, lecz zamiast wyścigu z ograniczeniem do 500KM, lepszym rozwiązaniem byłby wyścig takich samych modeli. Powiedzmy Golfów :)

A termin? Piątek, Sobota, czy może niedziela? :D

tylko jak ma się golf I GTI do golfa V GTI? Myślę, że należy jednak ograniczyć wagę i moc, żeby szanse były wyrównane :)

W piątek będzie ciężko bo był wczoraj, dzisiaj nie wiem czy się uda chętnych znaleźć, więc może wstępnie jakoś na jutro się ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak ma się golf I GTI do golfa V GTI? Myślę, że należy jednak ograniczyć wagę i moc, żeby szanse były wyrównane :)

W piątek będzie ciężko bo był wczoraj, dzisiaj nie wiem czy się uda chętnych znaleźć, więc może wstępnie jakoś na jutro się ustawić?

Wydawało mi się, że jesteśmy na tyle ogarnięci, że możemy ustalić, którym golfem będziemy się ścigać.

Wydawało mi się, że piątek występuje co tydzień, ale możemy spróbować nagiąć czasoprzestrzeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że jesteśmy na tyle ogarnięci, że możemy ustalić, którym golfem będziemy się ścigać.

Wydawało mi się, że piątek występuje co tydzień, ale możemy spróbować nagiąć czasoprzestrzeń :)

proponuję

tor top gear; 10 okrążeń; golf mk5 -ten dostępny z zalecanych

tor wewnętrzny indianapolis; drifty; upalanie i inne po wyścigu golfów kto ile będzie chciał bez ograniczeń mocy i wagi

czas hmm do ustalenia ja bym wolał piątek w niedzielę wieczorem odpadam ewentualnie poniedziałek lub wtorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jeździmy coś? Można ogarnąć jakąś powtórkę i sesje foto, drifty na tsukubie;d, może ktoś ma możliwość zgrania na yt?;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to żeby temat nie umarł to zapraszam na mały wyścig lupo

a potem będziemy śmigać czy kto che po jakichś asfaltach

start może odbywać się codziennie np o 18 kto chce ten Śmiga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja chętnie się będę pojawiał od czasu do czasu, jednak dzisiaj mam wyścig, więc odpadam, ale Lupo chętnie gdzieś poganiam. jakieś ograniczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×