Skocz do zawartości
DaraS

Tales Of Xillia

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh giera fajna ale .......wiadomo jak z nią będzie kraina kwitnącej wiśni wydanie gry ale poza jej granice pewnie nie będzie. Ale ogólnie cała seria jest fajna Tales of vesperia także nie wiem chyba z 20 petycji w sprawie wydania tej gry u nas ale wszystko na nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh giera fajna ale .......wiadomo jak z nią będzie kraina kwitnącej wiśni wydanie gry ale poza jej granice pewnie nie będzie. Ale ogólnie cała seria jest fajna Tales of vesperia także nie wiem chyba z 20 petycji w sprawie wydania tej gry u nas ale wszystko na nic.

Dziwne, ja Tales of Vesperie zaliczylem po angielsku (tyle ze to na xboxie bylo, lecz moim punktem jest to, ze petycje chyba na nic nie byly, albo i byly bo moze mieli juz w planach wypuszczenie gry poza granice jp) wiec raczej nie mam obaw o wyjscie tego tytulu poza granice jp, choc moge sie mylic (oby nie :D), trailer spoko, na pewno zaopatrze sie w te pozycje.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy ktoś planuje premierę w Euro/USA albo czy wersja angielskojęzyczny jest dostępna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półtora miecha poczekamy jeszcze na Graces f, początek przyszłego roku to Ni no Kuni, gdzieś pewnie w międzyczasie XIII-3 się wciśnie i czas do Xilli zleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My czekamy na pierwszą część a w japonii grają już w drugą. Ja poczekam. Każda gra z serii Tales to pozycja obowiązkowa dla każdego fana jrpgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiadomo, że nie pojawi się już XIII-3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dla Ciebie, u mnie mus na premierę, nie wyrobiłbym jak musiałbym dłużej czekać, po Graces'ie jestem cholernie pozytywnie nastawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schranz zabralbys się najpierw "jak biały czlowiek" za graces f lamo jedna ;) ... czekam do sierpnia i się spreorderuje zaraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście miażdżący trailer. Chciałbym jednak bardzo, ale to bardzo japoński voice acting. Niby angielski to standard w jrpg już od czasów PSX'a, ale mimo wszystko byłoby miło.

 

Uwaga offtop:

 

Zdun, naprawdę warto ToG F brać? Taki ktoś kto siedział w starych jRPG na PSX'a, za jedne z gier wszech czasów uważa Okami  i Dark Chronicles oraz Xenoblade Chronicles (Wii) się w to wkręci? Nie grałem nigdt w tales'y dlatego się pytam. Boję się trochę, że mnie infantylna fabuła zniechęci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ale osobiscie bardziej polece ni no kuni które właśnie dzis wymasterowalem (max lvl i wszyscy bossowie opcjonalni ubici)...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ale osobiscie bardziej polece ni no kuni które właśnie dzis wymasterowalem (max lvl i wszyscy bossowie opcjonalni ubici)...

 

Ni No Kuni leży i czeka, aż uporam się z innymi zaległościami. Na ten tytuł chce mieć trochę więcej czasu, a obecnie mam masę roboty.

 

Wracając do Xilii to wydaje mi się, że od skali sukcesu tego tytułu mocno zależy przyszłości gatunku jRPG. Nie ma się co oszukiwać, posiadacze konsoli Sony tego  nie byli  zbytnio rozpieszczani, jedno Ni No Kuni wiosny nie czyni. Xilia wychodzi na przełomie generacji i ma szansę otworzyć drzwi podobnym tytułom. Trzeba trzymać kciuki, na razie zapowiada się wyśmienicie.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grabeq o fabułę Graces'a się nie martw, w ostatnich finalach jest więcej infantylności niż w tym tytule, a system walki to czysty miód.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strife dobrze prawi mi jedynie co się średnio podoba to design który ssie względem takiej vesperii np...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graces F ja odpuszczam na razie co za dużo Talesa to nie zdrowo tym bardziej że strasznie się napaliłem na Xillię .

Narracja postacie design jak dla mnie bomba z resztą teraz mam w co grać .

RF katuje za chwilę Xcom w plusie a i Bio Infinite do ogrania (must have ) 

Graces musi poczekać gdzieś na końcówkę roku . 

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=FJv7y1Tq4bU

 

Krótka recenzja japońskiej wersji. Film ma już 2 lata, ale być może nie widzieliście. Sporo informacji na temat systemu walki i trochę o fabule, ale bez spoilerów.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie Strife, ale nie dlatego, że czekam na Xilię tylko z uwagi na spore zaległości i małą ilość wolnego czasu. Jeszcze nie skończyłem Okami HD, na półce leży Ni No Kuni, a w między czasie ogrywam MGS HD Collection (nie potrafię tego odłożyć i grać w co innego O_o). Zakładam, że nie wyrobię się z Graces F do sierpnia, a jestem gotowy odłożyć całą resztę i zabrać się za Xilię, szczególnie, że będzie przyjemnie tutaj podyskutować jak wszyscy będziemy grali w ten sam tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebys sie nie zdziwil z tym wszyscy,premiera niedługo a w temacie tylko 2 strony.

TogF tez wielkiej popularnosci nie zrobil a jest rewelacyjny.

Ja wiem ze Xilli biore w preorderze w ciemno;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby z Graces f na premierę też miało trochę osób gadaę, a udzielały się 4:P.

W Xillie chyba zaopatrzy się więcej osób, tak mi sie przynajmniej wydaje.

Co się wciskasz przede mnie:P

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej myślałem o ekipie z forum, która się jara jRPG, bo nie wątpię, że wszyscy z niej złapią Xilię w dniu premiery.Skład wypowiadający się tutaj mi w zupełności wystarczy.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×