Skocz do zawartości
DaraS

Tales Of Xillia

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu masochista xd ją po prostu lubię japońskie gry itp itd xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak ,ale liczę na to że nie będę czekał dwóch tygodni dłużej na paczkę, jak to miało miejsce z Graces f.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem miło zaskoczony, Tales of Xillia trafi na półki sklepowe w dniu moich urodzin i co dla mnie na plus w polskiej wersji językowej. Muszę się bardziej zainteresować tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem miło zaskoczony, Tales of Xillia trafi na półki sklepowe w dniu moich urodzin i co dla mnie na plus w polskiej wersji językowej. Muszę się bardziej zainteresować tym tytułem.

Poważnie ta gra ma być po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd to info, że będzie po polsku? To byłby chyba pierwszy rasowy jrpg oficjalnie wydany w naszym języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę bardzo przeprosić, moje niedopatrzenie, zmylił mnie news na ps3site.pl na temat polskiego wydania przez Cenega Poland. Pierwsza myśl to polska wersja językowa ale chyba na to się nie zanosi. Jednak i tak gra trafiła do mojej Wishlisty.

Pozdrawiam miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to Cenega wydaje to i lepiej, że nie po polsku w sumie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wishlisty prawie wyleciala na wiesc o polonizacji.

 

"Zel Jablkowy" :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe albo lepiej ten co odnawia hp/mp - "żelik melanżowy " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie przywitał ten tytuł z Polskimi napisami i Japońskim voice actingiem, chociaż to marzenia ściętej głowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie marzeniami ściętej głowy są chociażby angielskie suby i jp voice acting :( czemu muszą wszystko dubbingować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie marzeniami ściętej głowy są chociażby angielskie suby i jp voice acting :sad: czemu muszą wszystko dubbingować?

 

Z tego samego powodu, przez który GTA V w polandii będzie tylko w wersji PL.

 

Płaczki w postaci "będzie wersja pl." bo ja nie szprecham po angielsku. "Mieszkam w Polsce to chce po polsku”. A potem kumple są zmuszeni sprowadzać z zagranicy, bo dla nich granie w co kol wiek w wersji dla Polaczków to tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa...krzyki i jęki że to obraza dla rodaków że nie ma gry w naszym języku...jak czytam takie komenty to mi się słabo robi.

 

Kiedyś 99% gier było po angielsku i nikt nie narzekał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwileczkę, jakoś produkcję niegrzecznych piesków zadowalają wszystkich, ustawiasz jak sobie chcesz i grasz, wina leży po stronie leniwych wydawców i deweloperów.

Trace ma rację wielcy lingwiści się znaleźli, bo im polski dub nie odpowiada, barany powinny się cieszyć że gry są spolszczone, i tak jesteśmy 20 lat za murzynami.

Kiedyś nikt nie narzekał, bo nie miał wyboru, teraz przecież "gusta są wyrafinowane" mamy 21 wiek :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dziś zamówić swoją szt. na muve wpisuję kod rabatowy a tu zonk "podany kod rabatowy nie wpływa na cenę zamówienia więc nie będzie wykorzystany "

WTF ?  ponoć cenega to wydaje ......

Chyba że ten day 1 special edition jest traktowany jako limitka ? albo preoredera ze zniżką złożyć nie można ?

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zarejestrujesz grę w KG to piszesz maila z prośbą o jeden kod -50% na dowolną grę na ps3.

 

Taki kod dostaje się jednorazowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie na dowolną tylko na to czego dystrybutorem jest cenega choć też na pewne rzeczy jak limitki itd nie uwzględniają kodu .

Mi tej Xilli na zniżkę nie chcą dać dziady .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, a muve przypadkiem nie zmienił ostatnio właściciela? Może temu Ci zniżka nie działa.

Żeby było na temat :)

Edytowane przez Strife
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta pseudo special edition(a tylko takie mają) jest liczona jako wydanie specjalne/kolekcjonerskie a na takie zniżki nie są uwzględniane .

Kij im w oko kupie sobie jak będzie używka za 150zł a kod zużyję na Darks Souls 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hype który nakręca Stfife bardzo mi się udzielił ;) jeszcze trochę.... Patrząc po trailerach, gameplayach, recenzjach wersji krzaczkowej można stwierdzić że jest to duchowy spadkobierca starych fajnali, suikodenów, eternal sonaty czy wild armsów... "Podoba mnie sie to"... Oby klimat z trailerów przełożył się na wyśmienity fun z gry w jrpga ! Od czasów premiery ni no kuni (a wcześniej mój hype na eternal sonatę) nic mnie tak nie jarało...  

 

Póki co ostatcznie wybieram Xillie i dopiero po jej przejściu pomysli się o ff14...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa...krzyki i jęki że to obraza dla rodaków że nie ma gry w naszym języku...jak czytam takie komenty to mi się słabo robi.

 

Kiedyś 99% gier było po angielsku i nikt nie narzekał...

 

 

Trace ma rację wielcy lingwiści się znaleźli, bo im polski dub nie odpowiada, barany powinny się cieszyć że gry są spolszczone, i tak jesteśmy 20 lat za murzynami.

 

Mowisz ze Trace ma racje, a jednoczesnie piszesz zupelnie co innego niz on mial na mysli. :mellow:

 

Za wielkiego lingwiste sie nie uwazam, ale slabo mi sie robi jak jestem zmuszony grac z polskimi napisami, dlaczego ? Bo jakosc tlumaczenia w 99% przypadkow wola o pomste do nieba i wyrywa mnie z immersji jak widze np kolor broni "Upadek" a nie "Jesienny" bo slowo Fall to taka trudna enigma translastyczna.

 

PS. Baranem nie jestem i w przyszlosci radzilbym sie zastanowic przed rzucaniem takich inwektyw w strone szerokiego grona osob o ktorym nie masz zielonego pojecia.

 

 

@Zdun

 

Tales of Xillia to nie jest zaden duchowy spadkobierca finali, o czym Ty sriti ti ti, ten niedobor jrpgow chyba Ci szkodzi bo wszedzie bys widzial spadkobiercow starych serii  :sweat: , gra ma wlasny charakter, staly i niezmienny jako godny reprezentant serii Tales of... Serii ktora jako jedyna od czasow PSXa trzyma sie swojej formuly i nawet PS3/Xbox360 nie byly w stanie jej zeszmacic jak zrobily to w przypadku wielu innych serii legend. :thumbsup:

 

Hail Vesperia, best Tales of... game of the current generation.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×