Skocz do zawartości
DaraS

Tales Of Xillia

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem czy bedzie lepsza od TogF.

Po gameplayach na yt wydaje mi sie ze graficznie to polka wyzej,walka wyglada super...nie wiem tylko jak bedzie z fabula bo ta w Graces F mi bardzo podeszla,no i rozwoj postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwój w Xilli jest równie dobry,a jest to pierwszy Tales na PS3 nowej generacji "która się konczy", Graces był portem, ale to nie przeszkodziło mu zostać najlepszym jRPG'em na chlebak według mnie( zdun nie sącz jadu że nie wychwalam Oliviera i spółki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F*ck. Trzeba będzie jednak zamówić to ToGF. Perspektywa zakupu PS4 się oddala, zanim ogram wszystkie  interesujące mnie tytuły na PS3 będzie jesień 2015....

 

Edit:

 

O uj, ale to wszędzie drogie...

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z zakupem PS4 do momentu aż ujawnią nowego Tales'a, w przeciągu ostatnich lat na finalach się za bardzo przejechałem więc teraz czcze Bamco:P, a po tym jak zapowiedzieli na początek roku 2014 Symphonie w HD w ogóle odleciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlinczujecie mnie ale ja nie moge doczekac sie 3 jrpgow: xilli ,ff x hd i ff XII hd;D

Grabeq jak NNK tak lezy i czeka to znak ze moze lepiej kupic ToGfa :D

U mnie tez NNK lezy i czeka,co prawda z 15 godzin dopiero :D

Zaraz chyba od Zduna dostane reprymende:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w Xilli cholernie design świata i postaci się podoba, po za tym jak będę pykał z małym to frajda jest podwójna, a tylko w Gracesa z jRPG'ów jak na razie z nim grałem, bo tylko ten tytuł pozwala na pykanie razem na jednej konsoli, i te pochlastane lego.(najśmieszniejsze jest to, że te gry są najlepszy filmowymi odpowiednikami, a nie oficjalne produkcję co wołają o pomstę do nieba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zagrac w Batmana AA zamiast Lego Batmana,malemu tez przypasuje.Joker jest zabawny i kolorowy a Bane wyglada jak duzy klocek lego;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że Czemu w LOTR'a gramy po 21 zazwyczaj, nie chcę żeby mi żona urwała coś co bardzo lubię :P , Na chlebaku tylko w lego na ps2 gra sobie teraz w Klonoe2 i mam spokój.

Zobaczymy czy Xillie tak łatwo odpuścisz jak Graces :P 36% :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Stare"

, ale ja już to chcę, jeszcze cholerny miesiąc czekania, olewam wtedy wszystkie inne tytuły i mam nadzieje że zejdzie mi więcej czasu niż przy Graces f, bo całym "desingiem" jestem zachwycony.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia xilla czy ff14... ale oglądając gejpleje xilla prezentuje świetny styl i chyba wygrywa na premierę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Stare"

, ale ja już to chcę, jeszcze cholerny miesiąc czekania, olewam wtedy wszystkie inne tytuły i mam nadzieje że zejdzie mi więcej czasu niż przy Graces f, bo całym "desingiem" jestem zachwycony.

Ja też tak myślałem zobacze teraz biorę Atelier meruru , potem zależy czy wcześniej będzie FF X HD czy Xillia więc jak wcześniej final to biorę finala a Xillia poczeka miesiąc jak Xillia będzie wcześniej to biorę Talesa a z tego co widzę chyba Tales będzie w mojej wyeksplatowanej konsoli he he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tales ma niby być za 34 dni, czyli w sumie miesiączek.

Finala sobie odpuszczam, za dużo odgrzewanych kotletów od kwadratowych, choćby nie wiem jak byłyby wysmażone i podane z pyszna suróweczką, to tylko wczorajszy kotlecik.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość! Xille łykam bankowo na premierę (po vesperii oraz nnk jestem w j rpgowym niebie) zostało dokończyć graces f i zatopic sie w Xili :biggrin: to dobry czas dla fanów gatunku :biggrin: W koncu w mordę jeża! A fajnale sie skończyły w erze psxa :(

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu dopiero teraz do jasnej cholery, człowiek kupił "chlebak" dla jRPG'ów, to było ich jak na lekarstwo, ale lepiej późno niż wcale.

Xillia, dwie Symphonie i Xillia 2, Bamco daje nieźle do pieca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nadal tylko oni...a kwadratowi mają to w nosie, wolą wejść w mobilny biznes (hit):D oraz dlc z 1000000000000 strojów dla lightning w over and over returnes !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwadratowi po fuzji z Enixem zdechli, tak samo jak Rare które trafiło do Microsoftu, a Namco z Bandai kopulują jak puchate króliczki.

Bamco daje czadu z jRPG'ami, natomiast chrzanią kolejne Tekkeny i Soul Calibury (Soul Calibury mi nie podeszły(mimo że 1 i 2 to świetne gry), ale to co zrobili na szaraka Soul Edge vel Blade rozjebało system, szczególnie intro, lepszego w życiu nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem przed ograniem ToX'a ograć też starsze części...zobaczę jak wypada ta gra w porównaniu do reszty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będziesz ogrywał?

Ja większość ograłem które wyszły w zrozumiałym języku( oprócz tych z ninny, ale to też nadrobię).

Teraz katuje Destiny z szaraka na psp i może mi jakaś dobra dusza powie jak się dostać do Mikheil, bo przelazłem już Ignasea, Josaia, Rodeon i Deimos i mam małego wała, bo nie wiem gdzie leźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te Talesy są ze sobą jakoś powiązane? Można bez problemu od tej części zaczynać? Bardzo mi się spodobały filmy z tej gry i mam chęć ją wziąć już na premiere. W ogóle jako fan "Finali" mam szanse się w tym odnaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak samo jak z finalami, każdy jest o czym innym.

Jeśli lubisz real time'owe walki to jak najbardziej, obecnie ta seria jest pełnoprawnymi i najprawdziwszymi jRPG'egami na tej generacji, kwintesencja starej szkoły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będziesz ogrywał?

Ja większość ograłem które wyszły w zrozumiałym języku( oprócz tych z ninny, ale to też nadrobię).

Teraz katuje Destiny z szaraka na psp i może mi jakaś dobra dusza powie jak się dostać do Mikheil, bo przelazłem już Ignasea, Josaia, Rodeon i Deimos i mam małego wała, bo nie wiem gdzie leźć.

 

 

Planuje ograć minimum:

 

Tales Of Hearts

Tales of Symphonia

Tales of the Abyss

Tales of the World: Radiant Mythology

Tales of the World: Radiant Mythology 2

Tales of the World: Radiant Mythology 3

Tales of Innocence R

Tales of Symphonia: Dawn of the New World

Tales of Eternia

Tales of Phantasia

Tales of Legendia

Tales of the Tempest

 

Czyli w skrócie wszystkie gry z tej listy https://en.wikipedia.org/wiki/Tales_(series)

 

Kumpel zamawiał z KKW ostatnio kilka i powiedział że pożyczy mi to co tam ma...a reszte będę musiał kombinować jak kupić.

 

Na chwile obecną zaczynam z Tales Of Destiny też, a raczej zacznę jak tylko wrócę dzisiaj z pracy.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję że z Ciebie typ masochisty :P

Dorzuć do listy Tales of Rebirth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tales of destiny nuuby ;)

 

strife nie grałem od 1999 roku w ToD wiec niestety nie pomogę...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnąłem miejscówkę, tylko bateria mi padła, 2 potwory polazą spać to sobie nadrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×