Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

Kończę właśnie TR:A, niedawno przeszedłem TR:U i TR:L, więc dam sobie z tym zestawem spokój. Jednak bardzo podoba mi się takie połączenie w jeden zestaw 3 spójnych fabularnie gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przejściu TR:U już dam spokój serii, bo pod koniec gra już odrobinę irytowała. Najbardziej wkurzały niewidzialne ściany i sterowanie jakoś mi nie leżało (szczególnie skoki, ale to szczegół). Czasem też z nieznanych przyczyn checkpoint potrafił się zwalić i wczytywać jakiś sprzed 30 minut, chociaż po drodze było kilka innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że poprawili tą grafike

już sie nie moge doczekać

It comes on 22 march :woot:

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno kupię pomimo tego, że mam wszystkie TR na PC. Może wreszcie ukończę Anniversary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legend jakoś mnie ominęło... mimo,że podobna najlepsza część cyklu. "Jubileusz" grałem na PS2 zaś co do Underworld miałem mieszane uczucia.... Tak czy siak w kolejce najpierw czekają przygody Sama Rybaka a dopiero potem się pomyśli nad Indianą Jones w spódnicy.. a właściwie szortach ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię na pewno, mimo, że wszystkie części już przeszłam. :)

Edytowane przez X-Natsumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem trylogię i jestem zadowolony, dobrze zrobiona konwersja, Legend i Underworld na poziomie, Anniversary niestety bardzo słabo, choć to druga wersja po Legend to tekstury i reszta jest o wiele gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Underworld musi być na poziomie. Ostatecznie to gra tej generacji. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś jak wrażenia?

przechodzę Legendę i jestem na plus zaskoczony. Przechodziłem wcześniej singlowe wydanie TR Underworld i zdecydowanie więcej mnie tam wkurzało. Nie ma tu tylu problemów z haczeniem się, spadaniem, obijaniem się o ściany lub w nie wchodzeniem. Zdecydowanie Lara biega i skacze płynniej niż jest to w TR U. Legendę spokojnie mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa trofeów?

Jedna platyna czy trzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki,że pod sobą:confused:

czy żeby dostac w Legenda trofe za HARD to trzeba zrobić new game i ustawić hard czy wystarczy, że będę robił load level, ustawiał hard i robił level, a potem tak kolejno level po levelu???

EDIT: dla zainteresowanych

ok sprawdziłem sam, można, tak wiec trofka za hard to trochę fikcja bo można używać kodów dostepnych po pierwszym przejściu gry :thumbsup:

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legend już zaliczony teraz robię time trial

Underworld w połowie

Anniversary dopiero zaczynam

trylogia jest rewelacyjna !! polecam każdemu kto jeszcze sie zastanawia nad zakupem

a według mnie najlepsza część: Legend :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, niż dziwnego. Jak się tak zastanowić, to w tym zestawie mamy 3 najlepsze części Tomb Raidera.

Anniversary jest dopracowaną i hardcorową wersją oryginału. A umówmy się, że potem dopiero 4 część na PSX trzymała poziom.

Legend był powiewem świeżości w serii i wprowadził jakąś konkretną fabułę, której kontynuacją jest:

Underworld, gra, która pomimo kilku bugów jest fantastyczną i ciekawą przygodą z interesującymi zagadkami i monumentalnymi krajobrazami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. TR2 nie był wcale zły. Ale faktycznie gry wchodzące w skład "Trylogii" dają radę. Nie kupię ich po raz 3 (mam wersje PC i na PS2/PS3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram :)

Nie da się ukryć, że Legend i Anniversary to gry genialne. Nie boję się użyć tego słowa. Mają niesztampową fabułę i gameplay, o którym inne gry mogą tylko marzyć (wyjątkiem jest tu Uncharted). Przechodzę trzeci raz w życiu Legend w chwili obecnej i czuje się jakbym grał w nią po raz pierwszy. Gra nic się nie zestarzała. Ba! Wygląda momentami lepiej niż niektóre pozycje z nowej generacji. Polecam jeśli ktoś nie miał styczności z tą grą wcześniej - jest to perła gier video.

Nadal jednak ciężko mi zrozumieć jak gra, która wyszła w czasach kiedy rządził bodajże GF 6800, jest na PS3 wyświetlana w 720p. Przecież PS3 ma jakieś 10 generacji lepszą kartę graficzną... Gra wygląda świetnie, umówmy się, ale wyglądałaby olśniewająco w 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz ździebko. Legenda jest świetna, ale bez przesady. Sam ukończyłem ją 2 razy i dzięki niej nawróciłem się na TR, które trochę zaniedbałem (ogrywałem TR1 i 2, a potem nastąpiła przerwa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłem pogrywać w Anniversary i powiem szczerze, że Legenda była znacznie łatwiejsza. Mało jest przeciwników, ale prawdziwe schody zaczynają się zwłaszcza w Time Trialach. W Legendzie można było pozwolić sobie na błędy tu błąd to powtórka. 35 minutowy Time Trial w Grecji robi wrażenie. Zapamietać prawidlową "ścieżkę" i kolejność czynności - masakra. :biggrin: Zapowiada się sporo powtorek. :confused:

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie da się ukryć, że Anniversary jest znacznie trudniejszą grą. Myślę nawet, że to najbardziej core'owa część serii i najbardziej wymagająca po trójce, która była po prostu masakryczna. Ja w ogóle podziwiam, że chce ci się robić Triale. Dla mnie to coś nieosiągalnego. Poza tym jakoś przeczy samej idei gameplayu TR. Zawsze lubiłem te gry przechodzić wolno, spokojnie rozkoszując się klimatem i zagadkami. Speedruny to nie dla mnie. A szkoda, bo chciałbym zrobić platyny w Trilogy. I tu ciekawostka. Mając platynę w Underworld, można zrobić drugą w Trilogy. Trochę bezsens, no ale cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie mówisz o dublowaniu się platyny za Underworld? Jak to niby wygląda? Zdobywasz wszystkie trofiki od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobioną platynę w Underworld a po zagraniu kilku minut w Underworld z Trilogy pucharki zaczęły wpadać od nowa. Ciężko cokolwiek więcej powiedzieć, bo brak PSNu powoduje, że nie mogę sprawdzić dokładnie listy, szczególnie w porównaniu z kimś innym. Wiem, że nie mam teraz w ogóle zaznaczonej tej gry (Underworld- stary), na liście. Podobną sytuację miałem kiedyś z Resistance 2. Grałem na premierze, pozdobywałem trochę trophies a potem sprzedałem. Całkiem niedawno grałem od nowa w Resa2, którego odkupiłem. Ze zdziwieniem stwierdziłem, że trophies zaczęły wpadać od nowa, a stara lista zniknęła (a miałem tam dobre 50%). Na prawdę ciężko to wyjaśnić. Obie gry oczywiście były PAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. Underworld to moja pierwsza platyna zdobyta... tysiąc lat temu i faktycznie pamiętam, że kiedy działał jeszcze PSN to zauważyłem przypadkowo, że zniknęła z mojej kolekcji trofików. Hmm... Trilogy stoi na półce i czeka na koniec Mass Effecta. Fajnie byłoby przypomnieć sobie ten tytuł. Jak naprawią PSN na pewno sprawdzę ów dziw natury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×