Skocz do zawartości
kyni

Nba Jam

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka bardzo fajna i fajnie moc zagrac w cos podobnego do starego HANGTIME. Ale jedyny minus to to ze w sumie FIRE nic nie daje. Troche tylko lepsza celnosc. W hangtime pamietam bylo to prawie 100% skutecznosci jak sie mialo. Tutaj czy czlowiek ma czy nie ma FIRE to malo robi :/ No i moglo by byc wiecej roznistych dunkow no i DOUBLE DUNKOW. Ale i tak gier extra i dlugo ja bede mial zapewne :>

Eee.. ja jak mam zawodnika "on fire" to mu wszystko wchodzi. Trójki, dunki spod sufitu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to chyba jeszcze dobrze rzucac nie umie ;) Gram Lejkersami i Kobim....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to chyba jeszcze dobrze rzucac nie umie ;) Gram Lejkersami i Kobim....

Kobiemu to i bez "fire" większość wchodzi ;)

Ja Classic Campaign póki co robię, wziąłem Miami ale za łatwo idzie. James i Wade robią robotę aż za dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema pogrywa ktos jeszcze w NBA JAM , jak neta rozruszaja to chetnie bym pogral z kims :D moze ustawe czy cos .pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema pogrywa ktos jeszcze w NBA JAM , jak neta rozruszaja to chetnie bym pogral z kims :D moze ustawe czy cos .pozdro

ja chetnie pogram

PSNid: kaziuPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie pogram

PSNid: kaziuPL

o b.fajno mam nadzieje ze PSN bedzie juz dzialac w srode to pod wieczor mozemy pograc 20-23 :D pozdro KaziuPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema potrzebuje pomocy niewiem o co chodzi w tych trofach Eastern Conference Domination i Western Conference Domination ??? moze ktos z Was kuma czacze . pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema potrzebuje pomocy niewiem o co chodzi w tych trofach Eastern Conference Domination i Western Conference Domination ??? moze ktos z Was kuma czacze . pozdro

musisz przejsc cale Classic Campaign druzyna z kazdej konferencji...dla Eastern Conference Domination druzynami ze wschodu, dla Western z zachodu...strasznie czasochlonne i jak dla mnie nudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki dzieki .... no fakt czasochlonne . grajac orlando zajelo mi to 7-8 godz. a gdzie 6 ja pikolole to 3 dni bede gral. chyba se podaruje ale z 2 strony hehe..... czekam tylko aby online posmigac i juz a potem sie pomysli . pozdro i dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam jeszcze 1 pytanko o tego trofa Wrecking Crew jak rozwalic tablice w mniej niz w 2 min. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam jeszcze 1 pytanko o tego trofa Wrecking Crew jak rozwalic tablice w mniej niz w 2 min. pozdro

mi to wpadlo samo z siebie przy pierwszym meczu w trybie SMASH...po prostu nawalasz caly czas dunki lub alley oopy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to wpadlo samo z siebie przy pierwszym meczu w trybie SMASH...po prostu nawalasz caly czas dunki lub alley oopy ;)

oki spoko dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś usprawniona wersja ma wyjść na PSN. Wtedy kupię, bo niestety, ale gra nie nadaje się na nośnik i na taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i chyba KaziuPL posmigamy online tzn ustawe w NBA JAM hhihihi ............... pozdro Ziomus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sie robi te ośmieszające tricki?? Chodzi mi o rzut na siedząco lub taki rzut jak kiedyś w szkole sie rzucało piłką lekarską... nie wiem za cholere jak to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano gra ktos jeszcze w ta gre?? jesli sa chetni on-line moj login viktoria_ruszow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiac wylaczaja serwery - ktos chetny na trofiki online ?

Moj psn bronar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

prosze o podpowiedz jak sterowac 2 zawodnikami 1 padem ? jak gram to jest komputer razem ze mną w druzynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nba Jam chyba lepsze jest na PSP niz PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×