Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi


Zapowiada się naprawdę świetnie ;) Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się zajebiście ! wreszcie będą kliczko,haye,areola ,buterban itp tylko szkoda ze adamka ani sosnowskiego nie bedzie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się ten nowy tryb kariery. Szkoda, że nie będzie Adamka ale za to podobno ma być Sosnowski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się ten nowy tryb kariery. Szkoda, że nie będzie Adamka ale za to podobno ma być Sosnowski?

Skąd to info?

Na liście fighterów nie widziałem żadnego Polaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się ten nowy tryb kariery. Szkoda, że nie będzie Adamka ale za to podobno ma być Sosnowski?

Jak na razie żaden polski bokser nie został potwierdzony, miejmy nadzieje ze to się zmieni bo Adamek to przecież ścisła czołówka HW :thumbsup:

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie dadzą spokój z Sosnowskim. Z całym szacunkiem dla niego w pierwszej kolejności powinien być Adamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście Pacquiao i Mosley'a na ring

http://www.ps3site.p...481/#more-60481

Fajna grafika (przynajmniej mi się tak wydaje) tylko niestety kamienne twarze. Zero skupienia, emocji, nienaturalnie to wygląda. Mam nadzieję, że w finalnej wersji to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki EA! Znowu to zrobiłeś. Znowu tak zareklamowałeś swoją grę że kupię ją w premierę. Tak samo było z FNR4 i MMA i z tego co widzę to nowym Fight Nightem będzie podobnie. Nic na to nie poradzę, że tryb single player robi naprawdę wielkie wrażenie. W końcu będzie brutalnie a nie jakaś mała ryska na policzku.

Przy okazji nowy filmik (no może nie taki nowy ale nie wszyscy widzieli):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym trybie kariery bd można stworzyc zawodnik czy mozna grac tylko tym Bishopem ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się obsługa move'a. :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy wiadomo coś jak będą wyglądały treningi mam nadzieję, że nie będą tak trudne jak w FNR4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treningi w FNR4 rzeczywiście były niefajne. Zawsze jechałem na auto ,żeby chociaż minimalnie podnieść swoje statystyki.

Ta gra aż się prosi o MOVE, ale twórcy od początku nie dawali żadnych nadziei. Chyba że doczekamy się jakiegoś DLC w przyszłości, mam nadzieje ze darmowego.

Demko raczej na 99% będzie bo nie pamiętam żadnej gry EA SPORTS, której nie dali nam przetestować. Spodziewałbym się go ok. miesiąć przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym trybie kariery bd można stworzyc zawodnik czy mozna grac tylko tym Bishopem ?!

Ciężko powiedzieć gdyż nawet na filmikach pojawia się brat Bishopa więc nie wiem jak oni rozwiążą granie innym zawodnikiem. Wiem tylko że składając pre-order można uzyskać jakieś nowe rękawice i coś jeszcze które będzie można użyć przy swoim zawodniku w Legacy Mode. Jeżeli te wszystkie fajne filmiki z kariery to właśnie ten Legacy Mode to może oznaczać że będzie można tworzyć swojego fightera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu, a nie chcę zakładać nowego, więc spytam tutaj, z uwagi na pewne pokrewieństwo.

Gram w Fight Nighta 4 i mam problem ze stworzeniem zawodnika. Nieważne czy robię to w trybie Legacy Mode czy bezpośrednio w menu, problem pojawia się, gdy po zakończeniu wszystkich działań, chcę nacisnąć Start i przejść do dalszej części Legacy Mode/ wrócić do opcji. Otóż naciskam start, lecz pojawia się komunikat, żebym potrwierdził zmiany albo wrócił do opcji poprzednich. Tylko jak u licha mam te zmiany potwierdzić? Grę mam od kilku godzin dopiero, patcha ściągnąłem, może go odinstalować, po czym zainstalować ponownie? Jakieś pomysły ?

Znając życie rozwiązanie jest bardzo proste, pewnie jakiegoś klawisza trzeba użyć. Mniej się męczyłem przy zagadkach w Tomb Raiderze niż tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś jak będą wyglądały treningi mam nadzieję, że nie będą tak trudne jak w FNR4.

Z czasem idzie je dobrze opanować. Ja za każdym razem wykonywałem je sam i dostawałem maksymalne pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś jak będą wyglądały treningi mam nadzieję, że nie będą tak trudne jak w FNR4.

Bardzo przyjemne treningi były w MMA. Pewnie tutaj będzie podobnie bo faktycznie, to co było w FNR4 demotywowało.

EDIT:

Nowy trailer:

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-losing-fight-night/708958

Trochę boję się że ta linia fabularna będzie strasznie liniowa, tzn będzie pewnie walka którą będziemy musieli przegrać, potem przyjdzie czas na rewanż gdzie trzeba będzie wygrać i pewnie fabuła nie pójdzie dalej do przodu dopóki nie wygramy z danym fighterem.

Edytowane przez bartek-brt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupio zapytam, ale czy ta gra będzie PL? Jeśli tak to napisy czy wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki EA! Znowu to zrobiłeś. Znowu tak zareklamowałeś swoją grę że kupię ją w premierę. Tak samo było z FNR4 i MMA i z tego co widzę to nowym Fight Nightem będzie podobnie. Nic na to nie poradzę, że tryb single player robi naprawdę wielkie wrażenie. W końcu będzie brutalnie a nie jakaś mała ryska na policzku.

Przy okazji nowy filmik (no może nie taki nowy ale nie wszyscy widzieli):

Autorzy gry nigdy się chyba nie napieprzali, tam co drugi cios powinien wgnieść szczękę w mózg, a jeden udany sierp w bandażach to rozcięta skóra i krew zalewająca oko. A potem młodzież gra w te gry i myśli, że można się tak prać po pyskach, żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorzy gry nigdy się chyba nie napieprzali, tam co drugi cios powinien wgnieść szczękę w mózg, a jeden udany sierp w bandażach to rozcięta skóra i krew zalewająca oko. A potem młodzież gra w te gry i myśli, że można się tak prać po pyskach, żenada.

To by było bezsensu gdyby gra była by ta realistyczna co ty bys chcial zeby walki trwały 30 sek ? 3 ciosy i koniec walki...

btw.

gameplay z xboxa Edytowane przez arekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten gameplay nie widać dużej różnicy w stosunku do czwórki. Z kupnem wstrzymam się do pierwszych opinii/ recenzji albo poczekam aż stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×