Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Dema nie da się ściągnąć i niestety nie mam porównania do 3 ani do 4, ponieważ nie grałem, ale z różnych opinii i recenzji możesz wywnioskować, że gameplayowo FNC jest lepsze od poprzednich części lub równie dobry. Po samym gameplayu widać, że w FNC czuć bardziej cios, jest energiczniej i chyba ogólnie lepiej :)  no ale niestety, tylko singiel lub ze szwagrem na jednej kanapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem i jestem w niebie, miazga, świetny tytuł. 

Tylko nie ściągaj patch'a, bo cały urok pryśnie :) Patch co prawda daje możliwość grania przez neta, ale:

-pozbawia większości krwi

-brak możliwości wygranej przez TKO

-walki na max 3/4 rundy z racji tego, że albo zawodnicy padają po paru ciosach, albo ich stamina nie pozwala na rozegranie kolejnych rund:)

i tak dalej i tak dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gra ktoś jeszcze w to?

Otóż od zawsze byłem fanem boksu a że miałem PC nie było tam poważnej gry o tej tematyce.

No i nagle stałem się posiadaczem ps3, u pierwsza gra to FNC.

Kariera zbyt prosta, wszystko można wygrać na kontry, single historia w ogóle mnie nie interesuje, chociaż można odblokować różne postacie.

No i tryb multi...

Gram h2h,wygrywam czy przegrywam ranking nawet nie się rusza. Nie widzę sensu grać w to, raz ze każdy bierze Tysona lub aliego, dwa to po prostu lubię coś upgrade'owac w grach.

No i World championship Mode. Mam własną postać, własny exp (który dopiero po kilku grach tak naprawiłem, że go zdobywam.

A ranking dalej stoi w miejscu, każda walka wygrana przegrana a mój rekord to 0-0-0.

Jak to naprawić, czemu tak jest?

Jak wasze wrażenia?

Są tu jeszcze jakieś gymy?

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×