Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o odpowiedź do mojego ostatniego postu:

"Panowie jak tam z farbą i poszczególnymi patchami? Przymierzam się do kupna gierki, ale bez krwi to takie przepychanki raczej :) ewentualnie jest jakiś magiczny sposób, aby posoka zawitała na telewizorze przy jednoczesnym patchu?

Pzdr"

przekopałem się przez forum, ale czesc pisala, ze ma caly czas, czesc ze jedynie w online, a chce dzisiaj gierke zamówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kto gra w OWC??? ja gdzies od tygodnia mam problem żeby z kims zawalczyć, wcześniej godz 20-24 kiedy nie włączyłem to kilka walk sie bez problemu rozegrało, a teraz jak mi przez godzinę jedną osobę znajdzie to sukces, w H2H raczej nie ma problemu zawsze ktos jest,a w OHC czy to sobota czy w tygodniu nikogo mi nie znajduje tez tak macie?? aha, jest tak mimo że w grze pisze online players ok 2000- na 2 tys ludzi nikogo nie może znaleźć?

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przywrócili krew.

Thx Baton&Pablo

skoro jest krew to tytuł siada na półeczkę :)

rozumiem, że jest problem, że nie ma ludzi na multi powoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w FNC od kwietnia i liczba osób online jest cały czas mniej więcej stała. Mówię o H2H, bo w OWC nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam wlasnie swoja gierke mam nadzieje ze mi sie spodoba bo zostawilem sobie ja na deser po ostatnich zakupach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po odpaleniu gry niechce mi wejsc w redem code chodzi o online pass strasznie dlugo sie czeka i nic sie nie dzieje co zrobic?

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po odpaleniu gry niechce mi wejsc w redem code chodzi o online pass strasznie dlugo sie czeka i nic sie nie dzieje co zrobic?

na razie graj przez tydzien na darmowym wejsciu on-line a miedzy czasie zobaczysz dalej, może zapchane serwery, za pare dni może bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam, pomocy z Isaac Frostem!! Wytrzymałem do 4 rundy, uderzeń miałem 75/75 a mimo to nie padł, nic. ?? To co mam w końcu zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale z tego co można wnioskować po filmikach jest to ostatnia misja tak? I po pobiciu Isaaca odblokowuje się te kilka postaci? Bo narazie jest dużo zablokowanych, szczególnie chyba w wadze średniej. Czy trzeba potem przejść grę na wyższym poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś pomóc z Frostem ? Wspiałem się na wyżyny umiejętności ,miałem 75/75 ciosów na korpus i w 4 rundzie padłem... Jeśli ktoś byłby chętny (i o ile to możliwe) ,to udostępniłbym swoje konto po to by ktoś przeszedł tą walkę dla mnie. Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś pomóc z Frostem ? Wspiałem się na wyżyny umiejętności ,miałem 75/75 ciosów na korpus i w 4 rundzie padłem... Jeśli ktoś byłby chętny (i o ile to możliwe) ,to udostępniłbym swoje konto po to by ktoś przeszedł tą walkę dla mnie. Pomoże ktoś ?

hahaha padlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslij mi konsole a przejde ci to %-), a tak na powaznie to wpisz na YT jak go pokonac i po problemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ,próbowałem go ugryźć przez kilka godzin ,ale nie dawałem rady.Jego pojedyńczy cios kończy walkę :/ Swoją drogą mam pewien inny problem. Otóż ściągam bokserów przez 'boxer share' ,mam już ich kilku i gram nimi,ale dziś ściągnąłem kilku zawodników ,mogę nimi toczyć walki itd,ale kiedy zapisuję plik 'boxer file' ,a potem wczytuję go ponownie nie mam już tych zawodników ,których dziś pobrałem (Ci ,których miałem już dłuższy czas zostają). Podobny problem występował kiedy tworzyłem siebie jako zawodnika za pomocą photoface. Ktoś miał ten problem i wie jak go rozwiącać ?

Edytowane przez Rabbit313

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle że większym problemem jest to że nie ma z kim juz pograć na tej grze nawet wieczorami juz nie ma nikogo, gra ktoś tutaj jeszcze na OWC bo o H2H sie nie pytam. ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie pytasz to odpowiem ;) ja nie mam problemu ze znalezieniem gracza, ale na H2H. Do OWC chciałem face mapping użyć, ale tak długo mi to zajęło, że olałem sprawę. W każdym razie na dniach chce zbudować fightera to podeśle zapro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie pytasz to odpowiem ;) ja nie mam problemu ze znalezieniem gracza, ale na H2H. Do OWC chciałem face mapping użyć, ale tak długo mi to zajęło, że olałem sprawę. W każdym razie na dniach chce zbudować fightera to podeśle zapro

dlatego sie nie pytam bo na H2H zawsze ktos jest a na OWC nikogo mi nie znajduje i juz nie wiem czy z netem jest cos u mnie czy jak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×