Skocz do zawartości
thandor

Zawody Sezonowe

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej weź Mini '07- identyczne jak lider wyścigu i bankowo dojedziesz na 30s przed nim na metę...... bez konkretnego tuningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi udało mi sie już skończyć te zawody a jechałem Lupo Gti Cup car

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem dwóch serii w tych zawodach.. Z pucharem Roadsterów i lekkich K. Nie potrafię tych samochodów ustawić tak, żeby osiągnąć jakąśznaczącą przewage. Na okrążenie odrabiam tylko z 2 sekundy. Dodatkowo przy lekkich są tylko 3 okrążenia... W pierwszym mam Mazdę z Salonu z równym 360 PO a w drugim jakieś Suzuki. Jak i czym udało się Wam to przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam problem z przejściem dwóch serii w tych zawodach.. Z pucharem Roadsterów i lekkich K. Nie potrafię tych samochodów ustawić tak, żeby osiągnąć jakąśznaczącą przewage. Na okrążenie odrabiam tylko z 2 sekundy. Dodatkowo przy lekkich są tylko 3 okrążenia... W pierwszym mam Mazdę z Salonu z równym 360 PO a w drugim jakieś Suzuki. Jak i czym udało się Wam to przejść?

Używałem dwie Mazdy:

1.Roadster RS(NC)'07 tą wygrałem pierwsze cztery wyscigi.

2.Roadster 1800 RS(NB)'04 tą wygrałem Eifel(Gokarty.

W nagrodę oyrzymałem Mazada ATENZA SPORT 25Z'07,którą już miałem w garażu,gdybym wiedział,że będę miał drugi taki samochód,to bym wogóle nie brał udziału w tych wyścigach.Zanim dobrałem te samochody z wygraniem tych tras,to zeszło mi ponad tydzień,więc nie warto było się meczyć i szkoda czasu za taką nagrodę.

Edytowane przez eugeniuszg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W nagrodę oyrzymałem Mazada ATENZA SPORT 25Z'07,którą już miałem w garażu,gdybym wiedział,że będę miał drugi taki samochód,to bym wogóle nie brał udziału w tych wyścigach.Zanim dobrałem te samochody z wygraniem tych tras,to zeszło mi ponad tydzień,więc nie warto było się meczyć i szkoda czasu za taką nagrodę.

Mi się wydawało, że w tych wszystkich sezonówkach chodzi gównie o to, żeby trochę pomęczyć się z przeciwnikami, mieć trochę dodatkowej zabawy, a potem satysfakcję z wygranych wyścigów, a nie o to że w nagrodę dostanie się "drugi taki sam samochód", no ale co kto lubi. Osobiście w 95% przypadków nawet nie wiem jaki samochód wpadł mi za ich ukończenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na nagrodzie kompletni mi nie zależy. Mogłoby jej równie dobrze nie być ;) Chce po prostu ukończyć te wszystkie zawody sezonowe. Niewiele mi zostało, te wyścigi Lamborghini, bolidami Ferrari, no i te dwa wyżej wymienione, puchar Roadsterów i lekkich K. Za choinkę nie potrafię ustawić tej Mazdy tak, żeby nawet w pierwszym wyścigu, na prostej drodze zbliżyła się do przeciwników :dry: O lekkich K już nie wspomnę, gdzie są tylko 3 okrążenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś pożyczyć autko na Classic Muscle Car? Brakło kasy a nic innego nie mam do przejechania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyścigiem lamborghini na nurburgring nie przejade tego i mam pytanko jest taka możliwość żeby podać komuś swoje dane do konta żeby przejechał mi ten jeden wyścig?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest taka opcja - nawet ze 20 razy tak już "pomogłem"....

Jeżeli nie chcesz mieć satysfakcji z samodzielnej wygranej to zapraszam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sicho Sid, nie bądź lama. Na necie masz pełno porad czym to przejechać i nawet ustawienia do fury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już mam auto ustawienia też mam nawet pożyczyłem auto już zrobione i nic nie daje rady a jak jednego wyścigu sam nie wygram nie będzie dramatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w sezonowych zawsze startuje się z ostatniego miejsca czy można to jakoś zmienić? Przegięcie jest w niektórych wyścigach, męcze się z jednym do 650 PO. W tym wyścigu jedzie Nissan GTR Concept LM Race Car który odsadza wszystkich na 30 sec. a mi udaje się do niego zbliżyć co najwyżej na kilkanaście sekund. Fakt, że nie jeżdze jakoś super ale to jest przesada i kod gry chyba troche oszukuje bo czy jade Chellengerem czy Murcielago który jest dużo lepszy i ma ponad 200 koni więcej od Nissana, straty są podobne mimo, że Lambo jade lepiej i popełniam mniej błędów. Wygląda to tak, że jak szybko wskocze na 2 miejsce i dojade tak do mety to Nissan jest sam daleko w przodzie, jak dowloke się do mety z tyłu stawki to Nissan jest daleko w przodzie razem z innymi wozami i strata do niego jest podobna w obu przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też :P. Ale nawet jak się zepne i dobrze mi idzie to ten Nissan jedzie jeszcze szybciej, jakby miał nieograniczone pokłady mocy, a ma tylko 625 km. Reszta ma podobnie i ich daje rade odsadzić a on nie da się do siebie zbliżyć nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że się da to nie wątpie, tylko to jest troche przegięte bo ten Nissan nie powinien aż tak szybko zap****alać sądząc po jego osiągach. Wygląda to na sztucznie zawyżony poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemaneczko mam problem z kilkomwa wyścigami sezonowymi, a mianowicie:

1. Festiwal supersamochodów 620 PO

2. Mistrzostwa francuskie 450 PO

3. Mistrzostwa klasycznych MC 500 PO

4. Puchar lekkich K355 PO

Jeśli ktoś pamięta jakimi wozami to kończył na złoto/srebro prosiłbym o pomoc wystarczy jakie auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×