Skocz do zawartości
thandor

Zawody Sezonowe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pojechałem jak Wy to mówicie "tą najdroższą Mazdą z salonu" :P a konkretnie RX-7 Spirit R Type A 02' na ustawieniach zawieszenia z GTplanet. Spojlery podokładane, zawieszenie kupione, 399KM, skrzynia nie zmieniona. TCS 0, ABS 1, wychodzenie z poślizgu wyłączone, tylko linia włączona. No trochę się natrudziłem przyznam, czasy na poziomie 1:00'3xx średnio. Troche na styk dorwałem tego przebrzydłego Skyline'a na ostatnim wyjściu. :D Emocje gwarantowane. Ale dzięki temu eventowi zakochałem się w tej Mazdzie ponownie, tona frajdy.

EDIT: jako, że teraz odczytalem kilka wiadomości na PW z wnioskami o set up Mazdy wrzucam tutaj, bo nie gniewajcie się, nie chce mi się każdemu z osobna odpisywać:P oba set upy są z GTplanet nawiasem mówiąc, nie mojego autorstwa:

Pełen regulaminowy tuning dla Focusa i Mazdy (Tak, żeby się zmieścić w regulaminie) i ustawienia zawieszenia:

Wysokość zawieszenia: - 20 Przód , - 20 Tył

Twardość sprężyn: 16.0 Przód , 6.3 Tył

Amortyzatory (rozprężanie): 10 Przód , 5 Tył

-''- (sprężanie): 10 Przód , 5 Tył

Stabilizatory bez zmian.

Pochylenie : 2.0 Przód , 2.0 Tył

Zbieżność : i przód i tył na 0.00

Zamontowane spojlery, bez zmian w ustawieniach skrzyni biegów i aerodynamiki. 

Jazda na tym set upie w dużej mierze opiera się na uślizgu tyłu w zakrętach, wiecie; drift to jeszcze nie jest, ale grid też nie.

A oto i set up od razu do Focusa (też GTplanet). Jak sa problemy polecam tam zaglądać, naprawdę.

wysokość zawieszenia: front(-10), Rear(25)

twardość sprężyn: front (12.5), rear (6.7)

amortyzatory (rozprężanie): front (7), rear (3)

amortyzatory(sprężanie) front (3), rear (4)

stabilizatory: front (4), rear(4)

pochylenie: both 0

zbieżność: front(0), rear(0.50)

No i ja założyłem na przednią oś komfortowe miękkie, a na tylną komfortowe średnie. Stary i znany trick:)

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na padzie i na nascarach miałem koło 15sec przewagi (pierwsze okrążenie 6.35.xxx , drugie gorzej bo wyleciałem w piach), także można mieć więcej tej przewagi grajac na padzie. Ustawienia tak jak kolega wyżej napisał, nie pamietam tylko czy wychodzenie z poślizgów było włączone, ale chyba tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się ustawieniami z GTPlanet, ale niestety nic z tego, więc powróciłem do swoich i próbuję kombinować dalej. Łącznie z dniem wczorajszym ten wyścig z RX7 pożarł mi póki co jakieś 5 godzin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie przejechać zawody z mazda, zajrzałem do garażu i mam takie:

Savanna rx-7 infini

rx-7 GT-X (FC,J)

rx-7 Type R (FD, J)

RX-7 Type RZ (fd,j)

efini RX-7 Type RZ (FD) Ta najmocniejsza na wyjsciu jest 248KM

RX-7 GT-x (FC)

Za ktora sie zabierac? :pardon:

Wczoraj męczyłem sie trochę z Fiacikami i ciagle 2 :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Udało się :D Wyprzedziłem gnoja przed wejściem w ostatni winkiel :D Aż sobie zapiszę powtórkę chyba :D

@Bartek123 ja korzystałem z efini RX-7 Type R, czyli tej tańszej z salonu.

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Udało się :D Wyprzedziłem gnoja przed wejściem w ostatni winkiel :D Aż sobie zapiszę powtórkę chyba :D

@Bartek123 ja korzystałem z efini RX-7 Type R, czyli tej tańszej  z salonu.

Ja pojechałem RX-7 Spirit R Type A i dało raze z wyłączonym wychodzeniem z poślizgów. Ale ponoć Bathurst najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Zadziała się dziwna rzecz. Kupiłem salonowego Chevroleta Impala #24 Jeff Gordon i... pokazuje mi, że mam za dużo mocy, a o model samochodu nie psioczy. Co mam zrobić w tej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrać go aż spadnie mu moc kilkanaście okrążeń powinno wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam troche dziwne pytanie. Zrobiłem dzisiaj wszystkie eventy sezonowe na złoto, ale nie wpadło mi te 5 milionów i 500 000 PD, prosze pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam troche dziwne pytanie. Zrobiłem dzisiaj wszystkie eventy sezonowe na złoto, ale nie wpadło mi te 5 milionów i 500 000 PD, prosze pomóżcie

Pewnie oszukiwałeś :tongue:

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem efini RX-7 Type RZ (FD) , raz spróbowałem to miałem czasy 1:01 z małym hakiem ale na 4 okr przywaliłem w żółte auto i musiałem wyjsc z domu. Moze nie będzie az tak ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam troche dziwne pytanie. Zrobiłem dzisiaj wszystkie eventy sezonowe na złoto, ale nie wpadło mi te 5 milionów i 500 000 PD, prosze pomóżcie

A któż Ci powiedział, że za zrobienie Sezonowych dostajesz 5mln i 500k doświadczenia?!

Przynajmniej ja o tym nigdzie nie słyszałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg. Czytanie ze zrozumieniem sie klania. W sumie dostajesz 5 milionow i 500k expa. Nie jako bonus za zrobienie wszystkich.

Ja robilem je 9 z 10 w zasadzie na nowym koncie to wskoczylem na 23 lvl. Wczesniej licencja, nascar i gokart. Na 23 potrzeba 513k expa tak wiec dostaje sie te 500k. W dodatku po wszystkim (4 godziny grania) mialem tez 4 miliony. Dodac do tego kwote na kupienie bryk i tuning i bedzie 5m jak nic

Edytowane przez lavertan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noz ***** ale sie wnerwiłem, zmarnowałem 30min na tą gównianą efini RX-7 cala sie ślizgała, kupiłem Bathurst i odrazy bylem 2 ze strata nie całych 2 sekund, teraz mecze sie 20min i zawsze cos odwale, noz *****. Rano pewnie przejdzie sie to za 1 razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój setup na Efini RX7 salonową

Aerodynamika: 20

Skrzynia: 6 biegów, krótka

LSD: zainstalowany customowy, ale bez zmian

Zawieszenie: wysokość P/T -20, sprężyny P 13.0, T 11.0, rozprężanie P/T 3, sprężanie P/T 3, stabilizatory P/T 3, pochylenie P 4.0, T 0.0, zbieżność P 0.0, T 0.35

Hamulce: P/T 5

Ustawienia gry: wychodzenie z poślizgu ON, TCS 5, ABS 5

Udało mi się dolecieć tak, że na prowadzenie wysunąłem się na wejściu w ostatni zakręt.

Mój setup na Focusa

Aerodynamika: brak

Skrzynia: konfigurowalna, 210 km/h

LSD: zainstalowany, ale bez zmian

Zawieszenie: wysokość P/T -20, sprężyny P 11.0, T 9.0, amortyzatory sprężanie i rozprężanie P/T 3, stabilizatory P/T 3, pochylenie P 1.5, T 3.5, zbieżność P 0.00, T 0.20

Ustawienia gry: wychodzenie z poślizgu ON, ABS 5

Doleciałem z 1.356s przewagi.

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JES JES JES wkoncu, przeszedlem EVENT z focusem bez dopalaczy ABS 1 only uffff :D:D:DD:D:

Edytowane przez kazmi_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecdowałęm się kupić GT-R 07', to tobie też radzę, ew. możesz kupić Spec-V 09' jak chcesz, bez znaczenia, nimi można wygrać bez problemu.

Też napiszę o swoich postępach w sezonowych... Ciągle tkwię w tych pierwszych. Fiacik P1, Mazda P1, Dodge P1, CR-Z P2 (tutaj jeszcze poprawię, bo mam 2 sek. straty z moimi błędami), ale ten event z Nissanami :confused: Kupiłem GT-R '07 + odchudzanie na maxa, aero, skrzynia itp. i koszmar jakiś. Może jest za ciężki, bo po odchudzaniu jeszcze sporo waży... Może jakiś konkretny set-up na skrzynię?

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też napiszę o swoich postępach w sezonowych... Ciągle tkwię w tych pierwszych. Fiacik P1, Mazda P1, Dodge P1, CR-Z P2 (tutaj jeszcze poprawię, bo mam 2 sek. straty z moimi błędami), ale ten event z Nissanami :confused: Kupiłem GT-R '07 + odchudzanie na maxa, aero, skrzynia itp. i koszmar jakiś. Może jest za ciężki, bo po odchudzaniu jeszcze sporo waży... Może jakiś konkretny set-up na skrzynię?

Pozdrawiam

skręć skrzynię na 260km/h bo seryjnie po kupnie konfigurowalnej skrzyni ustawione jest chyba 320km/h, obniż go tak na -5 przód i tył. Jak dobrze jeździsz to powinieneś Forda GT łyknąć na ostatnim zakręcie przed prostą start/meta. Ja akurat nie montowałem do swojego GT-R'a '07 żadnych pakietów aerodynamicznych.

btw. usztywniłeś dodatkowo karoserię za pomocą rozpórek?

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. usztywniłeś dodatkowo karoserię za pomocą rozpórek?

Właśnie się zastanawiałem, czy opłaca się wywalić na to 20k cr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do tych zawodów polecam najnowszego GT-R 09 z salonu... rozpórki + skrzynia + zawieszenie i spojler i Forda GT łyknąłem zaraz za pierwszym zakrętem ostatniego okrążenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie sezonowe zawody na złoto oprócz tego z Nascarami, bo za dużą moc mam. Ogolnie to nie lubie tego toru nurburgring. Jakiś taki wąski i trzeba być porządnie skupionym.

A tak w ogóle to siema, bo nowy jestem na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo latwo zjechac moc. Wystarczy kilka okrazen i olej w plecy. Ktos wyzej mial ten sam problem. A trasa true jest trudna i to wlasnie jest wyzwanie w tych zawodach. Sam jej nie cierpialem ale jadac endurance i majac do wyboru 4h tsukuba (maly pierdek ze pokonuje sie xxx okrazen) albo 4h nurburgring to zdecydowanie wole to drugie ;p Znacznie mniej monotonne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie postanowienie. Jak wygram Nascary to sobie w prezencie kupie ENZO. A dodatkowy Ex bedzie bonusem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi został miniak bo jeszcze nie kupiłem, nascar ale nie mogę sie zmusić do tego toru wiec nawet z 3 miejsca będę sie cieszyć i fiacikiem złota nie moge zrobic :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój nascar też miał za dużo kucy a że nie chciało mi się go katować żęby moc zmniejszyć to kupiłem sobie nowego nascara:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×