Skocz do zawartości
xxxkowal

zwrot ps3 w saturnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

czy ktos z was zwracał ps3 w saturnie? To prawda że mam 14 dni na przetestowanie sprzetu i mozliwosc oddania (ofc bez zniszczenia, pudlo, makulatura, gry bez rys itd)?? Mam zamiar oddac ps3 ponieważ niedługo zostanie wypuszczony nowy cell 45nm i czuje ze zostałem sfrajerowanym a konsole kupiłem 6 dni temu .... ofc Wrocław jak coś : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem nie na temat: obawiam się, że na konsole z nowymi bebechami trochę sobie poczekasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ci po tym 45nm? Gry tak samo będą chodzić, jak kupujesz coś do komputera to też to idziesz odda bo czujesz sie sfrajerzony że wypuszczają nową kartę graficzną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to jedyna różnica to mniejszy pobór prądu, a sony je wypuszcza tylko po to żeby obniżyć koszty produkcji, także jak lubisz oszczędzać prąd to czekaj sobie na nowy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądze że nowy cell będzie wkładany w 120gb i 160gb oraz pewnie nie będzie okrojony tylko z wifi + czytnikiem kart : ) a moze cos jeszcze : ))?? kto wie

ps. zna ktos odpowiedz ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak ^^

ja mam 90nm i jakos nie placze ze inni maja 65nm. Nie ma roznicy, i tak dla 45nm nie zrobia obudowy slim to jeszcze nie ten moment.

Porownanie z karta graf chybione, to bardziej tak jakby kupil komputer i dowiedzial sie, ze jest fajniejszy radiator na cpu i chcial wszystko wymienic tylko dla niego przeciez czy 45 czy 90 wydajnosc pozostaje bez zmian, zmienia sie tylko temperatura a co za tym idzie pobor mocy (nie, twoja konsola nie bedzie przez to chlodniejsza. im mniej sie cpu grzeje tym daja slabsza wentylacje-wszystko wg potrzeb i w imie zmniejszenia kosztow produkcji)

Chcesz wieksy HDD? za 300 zlotych kupisz sobie jakis WD 500GB. ta-daaaa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

z dyskiem to ja wiem, sprzedam i kupie 320gb ; ) chodzi mi glownie o mniejszy pobor mocy : ). Zresztą też byście tak zrobili na moim miejscu : P. Rozumiem gdybym miał konsole już z 2 miechy ale mam nie całe 6 dni i wole jednak oddać i poczekać nawet te 2 miechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam 90nm i jakos nie placze ze inni maja 65nm. Nie ma roznicy, i tak dla 45nm nie zrobia obudowy slim to jeszcze nie ten moment.

Może nie ten moment ale ten rok

PS3 Slim

Jeśli to się potwierdzi to na jesieni możemy spodziewać się PSThree (co jest trochę dziwne, za szybko, ale może teraz taka strategia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo tematu

zwrócić nie możesz możesz tylko wymienić na coś innego

kasy nie oddają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie ten moment ale ten rok

PS3 Slim

Jeśli to się potwierdzi to na jesieni możemy spodziewać się PSThree (co jest trochę dziwne, za szybko, ale może teraz taka strategia).

nie sądzę aby wprowadzili slima tak szybko. Raczej za kilka lat bym się go spodziewał bo w końcu nie sam Cell tworzy konsole a napędy Blu-ray do najcieńszych obecnie nie należą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

czemu? przecież technologia pnie się bardzo szybko w górę i nie zdziwił bym się jak playstation 4 wyszło 2011 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a żarówki energooszczedne w całym domu masz, że tak ci zależy na tych parudziesięciu watach, których miesieczny koszt to 2 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, zazwyczaj jest tak że jak ktoś uslyszy 'NOWY MODEL' to myśli że lepszy od tych co są aktualnie na rynku... ale w rzeczywistości do oszczędzania prądu z gniazdka to chyba nie musisz czekać na nowy model konsoli

Kupiłeś taką jaka masz to ją zostaw! Co do PS3Slim, to powiem Wam że na obecną chwilę nie widzę jakoś sprzętu w mniejszej wersji... grzeje się w obecnej chwili a w wersji Slim jak to chłodzić?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to chłodzić?...

Zawsze wodą można polać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce slim tylko nowy procek : )) tak poza tym troszke odbiegliśmy od tematu hah , ale pewnie mi przyjmą : ). Wiecie w końcu to ja uzbierałem te 1800zł a nie starzy kupili dlatego chciałbym żeby konsola była w miarę nowoczesna technologicznie : ). Tak jak mówiłem wcześniej może dodadzą wsteczną kompatybilność w ps3 z 45nm cellem : ). Jednak wole poczekać mi się nie spieszy =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna roznica jaka bedzie to taka, ze zamontuja slabsze chlodzenie. TO JEST JEDYNA ROZNICA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce slim tylko nowy procek : )) tak poza tym troszke odbiegliśmy od tematu hah , ale pewnie mi przyjmą : ). Wiecie w końcu to ja uzbierałem te 1800zł a nie starzy kupili dlatego chciałbym żeby konsola była w miarę nowoczesna technologicznie : ). Tak jak mówiłem wcześniej może dodadzą wsteczną kompatybilność w ps3 z 45nm cellem : ). Jednak wole poczekać mi się nie spieszy =]

to se poczekasz i nie 2 miechy jak pisałeś :> dopiero w dniach 3-8 lutego Sony na Solid State Circuits Conference da oblookać tego proca czyli na szybko licząc zanim wyczerpią stare zanim naprodukują tych to minie co najmniej 9 miechów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciiii!

przeciez on chce najnowszy procesor.

bo on bedzie lepszy od tego co jest teraz.

i jego ps3 bedzie szybsze niz nasze ps3.

chociaz z drugiej strony po co czekac dwa miesiace na 45nm, przeciez za poltora roku bedzie 35nm.

tak, trzeba kupic wtedy, bo to bedzie najnowoczesniejsza playstation 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poczekaj jeszcze ze 3 miechy bo sony wypuści PS3 z nowymi śrubkami które łączą plejkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te argumenty za wymianą na nowego Cell'a to nie wiem czy mam się śmiać czy pukać w głowę... Może lepiej sprzedać PS3 i poczekać na PS4 bo będzie bardziej zaawansowane i nowsze technologicznie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po kiego *uja kupowałeś !!?? jak masz zamiar oddać -.-

Moim skromnym zdaniem uważam, że najlepszym wyjściem byłoby poczekać z 10 lat na ps4 on na pewno będzie miał lepszego proca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To po kiego *uja kupowałeś !!?? jak masz zamiar oddać -.-

Moim skromnym zdaniem uważam, że najlepszym wyjściem byłoby poczekać z 10 lat na ps4 on na pewno będzie miał lepszego proca

Dokładnie! To samo powiedziałem! Lepiej już poczekać na PS4 bo będzie miało lepszego procka i laser...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To po kiego *uja kupowałeś !!?? jak masz zamiar oddać -.-

Moim skromnym zdaniem uważam, że najlepszym wyjściem byłoby poczekać z 10 lat na ps4 on na pewno będzie miał lepszego proca

Ale pomysl po co kupowac PS4 skoro pozniej wyjdzie PS5 i bedzie jeszcze bardziej zaawansowane, nie lepiej poczekac?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×