Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by co to ja przeszedłem 100% gry i jek ktoś miał by problem z jakąś misją albo chciał się dowiedzieć jaki jest koniec AC Brotherhood to spokajnie pisać. A tak w ogule gra jast świetna i nie mogę się doczekać następnej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to ja przeszedłem 100% gry i jek ktoś miał by problem z jakąś misją albo chciał się dowiedzieć jaki jest koniec AC Brotherhood to spokajnie pisać. A tak w ogule gra jast świetna i nie mogę się doczekać następnej części.

Gra do najtrudniejszych nie należy więc raczej nikt nie będzie miał problemów z jej przejściem. Ci którzy ją skończyli znają zakończenie a ci, którzy jeszcze tego nie zrobili raczej nie będą chcieli go znać:turned:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady - gra jest tylko po rosyjsku lub Polsku (napisy w grze) nie ma wyboru języka angielskiego w menu czy grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sekwencji 7 gra zaczela mi sie ostro zawieszac. Podczas 1 i 2 misji musialem restartowac cala konsole. Wiecie może czym to jest spowodowane czy uszkodzona jest płyta czy konsola? Spotkaliście się w ACB z tym samym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z jedną szkrzynką ze skarbem. Nie mogę się do niej dostać, bo wody jest za mało. Czy jak naprawie akwedukty to wszystko będzie git? I wie ktoś gdzie znaleźć tojad do szybkiej trucizny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to to same miejsce gdzie jest leże Romulusa bo juz dokładnie nie pamiętam to naprawienie akweduktów powinno wystarczyć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w smoczej zbroi gra zalicza pucharki. Bo odkryłem kapliczkę w Bazylice św. Piotra i nie wpadło. Dodam, że odkryłem kapliczkę w Cloaxa Maxima i wszystko było git - pucharek wpadł. Może to po prostu zwykły bug ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to to same miejsce gdzie jest leże Romulusa bo juz dokładnie nie pamiętam to naprawienie akweduktów powinno wystarczyć ;)

Tak to chyba o to chodzilaugh.gif. Dzięki wielkiethumbsup.gif. A wie ktoś gdzie znaleźć tojad do szybkiej trucizny?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma u lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w smoczej zbroi gra zalicza pucharki. Bo odkryłem kapliczkę w Bazylice św. Piotra i nie wpadło. Dodam, że odkryłem kapliczkę w Cloaxa Maxima i wszystko było git - pucharek wpadł. Może to po prostu zwykły bug ?

Wątpie by to miało związek. Pewnie bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w smoczej zbroi gra zalicza pucharki. Bo odkryłem kapliczkę w Bazylice św. Piotra i nie wpadło. Dodam, że odkryłem kapliczkę w Cloaxa Maxima i wszystko było git - pucharek wpadł. Może to po prostu zwykły bug ?

Jakiegoś buga załapałeś. Gra zawsze informuje, gdy trofea są blokowane thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to chyba o to chodzilaugh.gif. Dzięki wielkiethumbsup.gif. A wie ktoś gdzie znaleźć tojad do szybkiej trucizny?!

Tojad, to musisz próbować od tych posłańców Borgiów.Oni zwykle mają thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś buga załapałeś. Gra zawsze informuje, gdy trofea są blokowane thumbsup.gif

Tak? Mnie tam nic nie poinformowało, że mi się zablokowały na drugiej sekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie związane z wersją na ps3.Czy Brotherhood chodzi podbnie jak AC 2 czyli w tlumie grze spadaja klatki,skaczac po dachach gra sie lekko przycina,czy tu gra chodzi płynnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całość i ani razu nie zauważyłem spadku FPSów. Nawet w największym tłumie. Raz chyba, na 30h grania ścieło konsolę, że trzeba było resetować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Ac 2 nie było żadnych przycinek a co dopiero w Ac: B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem spotkanie ze spadkiem FPS-ów, ale to nic, przy tym co działo się z jedną misją. Musiałem ja powtarzać 4 razy, bo cały czas coś się bug-owało. Strasznie mnie to zniechęciło :(, ale gra jest tak fenomenalna, że po 2-3 sekundach, zapomniałem, że byłem zły. Spadki choć dostrzegałem, to w ogóle mi nie przeszkadzały, bo gra jest po prostu: F-A-N-T-A-S-T-Y-C-Z-N-A!!!!

Game of the year! Must have!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jezeli kupie gre uzywana, to moge dalej grac na multi, czy musze kupic ten gupi online pass? I czy ten dodatek z misjami Kopernika jest za darmo do sciagniecia na PS Store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jezeli kupie gre uzywana, to moge dalej grac na multi, czy musze kupic ten gupi online pass? I czy ten dodatek z misjami Kopernika jest za darmo do sciagniecia na PS Store?

Możesz, przynajmniej ja nie miałem z tym żadnych problemów, a misje z Kopernikiem ściągniesz za darmo z PSS (ok. 330mb) rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jezeli kupie gre uzywana, to moge dalej grac na multi, czy musze kupic ten gupi online pass? I czy ten dodatek z misjami Kopernika jest za darmo do sciagniecia na PS Store?

Gra nie posaiada online pass. Natomiast dodatek Kopernika jest całkowicie za darmo. Jak zresztą ten drugi co wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.A mianowicie jak zmienic kolor zbroi bo jestem u krawca daje żeby zbroje zafarbował na białą albo na niebieską i nic.Dalej mam czarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka super, szkoda tylko, ze multi tak kuleje :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×