Skocz do zawartości
Allu

UNCHARTED: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

ocenianie calej gry po krotkim demo (ktore notabene nie zaczyna sie od paczatku gry) to jak ocenianie filmu po krotkim trailer.

Uncharted ma ladna grafike - ale to juz zauwazyles. Uncharted ma takze super fabule i to wybija ta gre ponad inne - ale jak mozesz to sprawdzic grajac w zupelnie wyrwany z kontekstu kawalek gry...

Najwiekszym atutem Uncharted jest gameplay - swietnie zbalansowany (stawiajacy wyzwanie ale jednoczesnie nie powodujacy frustracji). Co do historii - mogla by byc lepsza, nie jest to najlepsze dzielo ktore przeszlo przez rece Amy Hennig (do Legacy of Kain sie nie umywa - no ale tu historia ma kilka czesci) ale kobieta wie co robii i rezyseria nadaje calosci opowiesci swietny, ze tak to ujme, "feel". Niczym dobry film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy widzicie w tym Uncharted? Grałem w demo i jak dla mnie to zwykła strzelanka grafa ładna ale pozatym to zwykła gierka niczym sie niewyróżnia spośród wielu innych.

Ja miałem takie same uczucia po zagraniu w demko. Do tego czasu byłem tak nakręcony na tę grę, że wyimaginowałem sobie 8 cud świata. Tymczasem wersja demonstracyjna pozbawiła mnie wszelkich złudzeń i wręcz odepchnęła od tej gry, głównie przez niesamowitą ilośc strzelania (w sumie jedna z najbardziej jatkowych misji w całej grze). Trwało to do momentu pierwszych komentarzy i ocen. Postanowiłem kupic grę i dac jej drugą szansę. To była najlepsza możliwa decyzja. Krótko mówiąc, level w demo jest chyba jednym z najgorszych jaki ND mogli dac przed premierą. Naprawdę lepiej było dac 1 poziom na statku.

Jak dla mnie to jest gra na 10-/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę lepiej było dac 1 poziom na statku.

Jak dla mnie to jest gra na 10-/10.

najlepszym pomysłem byłaby druga misja - eksploracja na pewno więcej osób by przyciągnęła niż kolejna strzelanka, tylko że w dżungli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepszym pomysłem byłaby druga misja - eksploracja na pewno więcej osób by przyciągnęła niż kolejna strzelanka, tylko że w dżungli...

Druga misja to faktycznie chyba jedna z najlepszych w całej grze, obok tej z fortecą (nieziemski wręcz pejzaż nad klifem oraz sama forteca) jak również ta z łodzią.

Natomiast prawdopodobne założenie ND było takie, aby w dobie tryumfów Gearsów na x0, zrobic równie intensywną grę, z domieszką tombraiderowego smaczku w postaci zagadek i eksploracji. Coś pomiędzy TR a GoW właśnie. W moim odczuciu wyszło im prawie idealnie. Idealnie by było, jakby odjąc z Uncharted 10% strzelania. Stąd w moim odczuciu, 10 z minusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ile jest rozdziałów w tej grze, bo jestem na 21 i nie wiem ile jeszcze mnie czeka, a wygląda że sporo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, ile jest rozdziałów w tej grze, bo jestem na 21 i nie wiem ile jeszcze mnie czeka, a wygląda że sporo??

Jeszcze kilka (nie pamiętam dokładnie), a jak już spotkałeś te mutanty, to koniec gry bliski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety :/ grę za czołem jeszcze przed wyjściem łatki z trofeami, potem z pauzowałem na troszkę długo i teraz ponowiłem, więc narazię niebędę miał trofeł, chyba że zaczne gre od nowa ale tego jescze nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zacząłem przed wyjściem łatki, a dokładniej... zaraz po premierze gry Zatem jakoś nie chce mi sie przechodzic na nowo wszystko bo TAK, mam wsio w grze odblokowane i zebrane i... niech tak zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaa xD grafika zatykajaca dech w piersni to jest to . Ta muzyka co niczym w filmie "Szczeki" he kozak. Gra KOSIOR miazdzy pod kazdym wgledem goraco polecam !!

Grafika 9

Dzwiek 9

Grywalnosc 9

Ocena 9

a 9 dlatego ze jakby nie patrzyl to zawsze moze byc lepiej xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra jest bardzo dobra, jedyne co mi się nie podoba to uproszczenie w elementach platformowych (Drake klei się do różnych występów skalnych), a drugie to to że gra jest zbyt krótko.

A grafika to przy wielokrotnym przejściu potrafi zatkać dech w piersiach (ahh te widoczki)...

Jak dla mnie ocena 9-...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka full wypas!! moja pierwsza którą skończyłem na ps3 a wiecie jak to jest z pierwszymi grami jak dla mnie to 9+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu recenzji i zagraniu demka muszę przyznać, że trzeba tą gierkę kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu recenzji i zagraniu demka muszę przyznać, że trzeba tą gierkę kupić

To jest pozycja obowiązkowa dla posiadaczy PS3. Zwłaszcza teraz gdy ma dodatkowo Trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ta gra to must have na PS3. Praktycznie każdy, kto w nią grał, zachwala ją bez przerwy

No i do tego trophies...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie gra robi wrazenie mimo liniowosci,ale nie zachwalajcie tak tych trofeow-ja wlasnie probuje przejsc na crushingu i szlag mnie czasami trafia,choc dopiero chapter 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie zachwalajcie tak tych trofeow-ja wlasnie probuje przejsc na crushingu i szlag mnie czasami trafia,choc dopiero chapter 6.

Sorry stary ale jak chcesz mieć Platynę to musisz powalczyć. Pomyśl że kiedyś ludzie robili to TYLKO dla satysfakcji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry stary ale jak chcesz mieć Platynę to musisz powalczyć. Pomyśl że kiedyś ludzie robili to TYLKO dla satysfakcji!

alez i ja robie to dla satysfakcji-jesli mi sie uda to bedzie moja pierwsza platyna ale musze przyznac,ze jestem dosc nerwowy i podczas grania tragiczna smiercia zginela kisc winogron zmiazdzonych w mych bezlitosnych,stalowych dloniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam trochę głupkowaty problem w Uncharted, doszedłem do rozstawienia tych figur, luka ,marka i Michaela(czy jakoś tak) i nie mogę rozkminić jak one mają być poprzekręcane, męcze seię już z godzine i niewiem, ściągawka z dziennika niejest zbyt dobra jak dlamnie jak ktoś mógł by mi pomóc, naprzykład wklejając zdjęcie na którym jest wszystko ustawione, byłbym wdzięczny, grę przechodze 2 raz dla trophy, za pierwszym razem mi się udało to ustawić ale zajeło mi to jakąś godzinke, a teraz się męcze i męcze i niedaje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idź na łatwiznę

Patrz w notatnik i na podłogę i zaraz będziesz miał odp.

Jak sam do tego dojdziesz będziesz miał większa satysfakcje

w ostateczności masz you tube.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi lukelis nie idź na łatwiznę i sam odgadnij jak to ma być w końcu wcieliłeś się w odkrywcza przygód ale jak na serio nie możesz sobie poradzić to [span style=color:#000000;background:#000000]te figury muszą być ustawione tak jak wskazują kierunki geograficznie w książeczce Nathana czyli jak przy lwie pisze N (z angielskiego północ) to znaczy że lwa musisz ustawić tak by "patrzył" się w stronę północy (oczywiście nie pamiętam czy lew się patrzy na północ ale to tylko przykład byś wiedział co i jak)[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl że kiedyś ludzie robili to TYLKO dla satysfakcji!

Poczulem sie jak dinozaur dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem za radą lukelis i zajrzałem na YouTube, bo nie chciało mi się drugi raz z tym samym męczyć. Teraz przechodzę 3 raz i musze znaleźć jeden skarb gdzieś zapodziany po drodze, i wykonać kilka zadań , ale mam pytanko bo wcześniej grałem na normal, jak przeszedłem i chciałem grać na Hard to wystarczyło w ustawieniach przestawić na hard czy wybrać new game?? Pytam się bo niewiem czy otrzymam trophy za poziom Hard, a jestem już w 6 może 7 planszy i potem głupio zaczynać jescze raz na tym smym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
faktycznie gra robi wrazenie mimo liniowosci,ale nie zachwalajcie tak tych trofeow-ja wlasnie probuje przejsc na crushingu i szlag mnie czasami trafia,choc dopiero chapter 6.

Liniowości w niej jak w kurniku kogutów, czyli mało Bo więcej kur jest! co do trofików, wystarczy 2-3 razy i platynka wpada! Najlepiej iść na easy, zlapać wszystko, później na Crushing i platyna wpada po drugim razie

Poczulem sie jak dinozaur dzieki

ja również ale zarzekałem się, że nie będę robił trofików i co poradzić idę z postepem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczulem sie jak dinozaur dzieki

Proszę bardzo. Ale jeśli Ty jesteś dinozaurem to ja też nim muszę być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×