Skocz do zawartości
Socjopatolog

Nasze Konta Na Last.fm

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule tematu: podajemy tu nasze konta na Last.fm jeśli je oczywiście posiadamy. Dla nieobeznanych tłumaczę, że Last.fm służy do śledzenia ulubionych artystów, słuchania wielu stacji radiowych, szukania nowych brzmień wedle swoich upodobań i dzielenie się tym , czego sami słuchamy za pomocą Scrobblera - małego programu, który śledzi odsłuchane przez nas kawałki.

Moje konto na Last.fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konto na Last.fm posiadam od dość długiego czasu - scrobluję z różną częstotliwością, w każdym razie Last.fm jest niezwykle użyteczny - rekomendacje i nieocenione możliwości 'dogadania się' w shoutboxie pod danym wydarzeniem muzycznym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam: Killavus na last.fm

Dość aktualne, chyba, że słucham z płyt analogowych - niestety scrobbler nie jest aż tak zaawansowany ;)...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja se właśnie dopiero założyłem :) Fajna sprawa. Szkoda tylko że nie udalo się przesłać historii utworów z winamp'a. Da się jeszcze raz jakoś spróbować czy coś? :) Bym zapomniał, moje konto

http://www.lastfm.pl/user/InFeS-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasqez

http://www.lastfm.pl/user/ponoory

Słucham metalu i rocka, dlatego też najbardziej w moim guście odnajdą się fani takich zespołów jak Kiss, Opeth, Amorphis, itp. Możecie śmiało zapraszać do znajomych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×