Skocz do zawartości
Żywy

Modern Combat: Domination

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie miałem bugów ani naboje nie przenikały to dopiero zobaczyłem że ta gra jest świetna jak na 30zł. Przeszkadza mi jednak to że na servie grają boty i ludzie.

Wejdz w custom game i daj w wyszukiwarce cpu na off to Ci wyszuka gry bez botów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w custom game i daj w wyszukiwarce cpu na off to Ci wyszuka gry bez botów.

tylko kiedy tak zrobie serverów nie ma. A wiecie czemu jak dołączam do servera wyskakuje komunikat na czarnym tle Connecting been lost czy coś takiego albo coś o host-cie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem 1 wyszukuje ale jak chce wbić to coś tam jakiś error na czarnym tle. Że połączenie z hostem zostało przerwane. Często tak mam, pisze Joing the game i buh error

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w triala z kumplem, ogolnie gra fajna mozna popykać. Sadze ze nie jest to tutył przy ktorym mozna wysiedziec wiecej niz 2h. Posiada troche bugów, ale nie ma co narzekać bo kosztuje 8$ :]

PS chetnie kupie slota jak ktos ma wolnego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś gra nie przekonała. Pograłem trochę w triala, żeby zobaczyć jak się steruje movem - ciężko :) Pewnie potrzeba więcej czasu na wprawę niż 45min.

Miałem problem z podłączeniem się do jakiejś gry. Chciałem zagrać z kumplem i albo wrzucało mnie do gry, gdzie już nie było wolnych miejsc, albo do pustej gry i graliśmy z botami przeciw sobie. Nie doszedłem gdzie są te ustawienia gry :/

Raczej odpuszczę sobie zakup pełnej wersji, bo za chwilkę wyjdzie demko KZ3, a potem pełna wersja. Na razie dalej będę męczył BF BC2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem ani razu problemów z niedocierającymi pociskami do graczy itd (a może raz hostowałem gre z samymi botami) może to kwestia pingów, a może łącza (ja akurat na swoje nie narzekam).

Skaszaniona rejestracja obrażeń - no nie wiem, ja tam nie miałem się do czego przyczepić, trafiam tam gdzie strzelam. W BOSKICH grach serii COD (pomijając COD4) hitboxy są tak świetne że można strzelać dookoła ludzi i ich trafiać - może dlatego, że w MC:D sie tak nie da oznacza to kompletną kaszane?

Reload broni wg mnie jest naturalny, przypominający ten z BFa. No ale, oczywiście w BOSKIEJ serii COD można mieć kieszonkowca i zamienić się w demona reloadu (ba, na PRO nawet w demona celowania), robiąc to szybciej i precyzyjniej niz terminator - w MC:D tak nie jest... CO ZA KASZANA!!!!

Reasumując. Gra to kaszana. Jest TYLKO skillowa a przez to nieciekawa. Nie ma kieszonkowca, komandosa i innych ciekawych rzeczy. Nie kupujcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zbugowane ale czekam czekam cierpliwie. Mam dosyć przenikająch pocisków i tego że jestem za ścianą dawno a dedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że SONY jednak coś z tym zrobihttp://www.youtube.com/watch?v=fqHKx6u3jqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebniete zakompleksione cheatery. Czy wam kiedyś naszło na myśl żeby cheatować. Mi przynajmniej nie, bo umieją grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie odnośnie tej gry - chce kupić grę na swoim koncie , i pożniej na konsoli kumpla zalogować sie i ściągnąć grę , czy bedziemy mogli grać na 2 konsolach każdy na swoim koncie ? Chodzi o to by zminimalizować koszty tej gry i innych z PSstore .

Da się , ktoś już tak robił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

permament>raczej powinno zadziałać

Gierka jest całkiem fajna, tylko level wpada straaasznie wolno, mam dopiero 11 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koles na cheaty. Spójrzcie sobie na leaderborda( ranking) koles ma 18,500 tys zabitych i 850 zgonów. Niezły cheat, przy tym KD RATIO 21,7. Ciekawe czy sam go zrobił :D. Wszystko przez to że zhakowali konsolke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jest non stop hostem :D :D ja tej grze mam średni ping z 500 :|

wystarczyło by grę odlagować, poprawić bugi i CoD killer :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koles na cheaty. Spójrzcie sobie na leaderborda( ranking) koles ma 18,500 tys zabitych i 850 zgonów. Niezły cheat, przy tym KD RATIO 21,7. Ciekawe czy sam go zrobił :D. Wszystko przez to że zhakowali konsolke

Pewnie gra caly czas z botami, troche niedopracowane jest to ze jak dostajesz hosta i nie poczekasz na nikogo tylko od razu rozpoczniesz gre to cale lobby zapelnia sie botami i wszystko liczy sie do rankingu, chociaz ja zlewam na takich typow bo na rankingu sa bogami a jak nagle zagraja przeciwko byle ludziom to dostaja oklep i sie okazuje ze w ogole nie potrafia grac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się gierka podoba bo mi nawet nawet, jak nie ma lagów to se idzie dobrze pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wczoraj miałem 3x hosta na dominacji różnica przeogromna... da rade zabić 3/4 na raz... tylko nie wiem czemu ale podczas hostowania klatki spadły mi do ~20 ale i tak 10x lepiej się gra niż z lagiem ;x

btw. na dominacji exp zapie**** jak głupi :)

Edytowane przez zyggi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zasysam triala i poważnie się zastanawiam, czy nie kupić. Dużo funa z gry jest, moje pierwsze staty to 3 kille i zero dedow. Właśnie zaczynam drugą rundę i mam pytanie, czy jak się zginie trzeba czekać na kolejną rundę. Czy może są inne tryby, gdzie respawn to kwesta paru chwil ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5map każda ma swój tryb typu: rozbrajanie bomby, eskorta vipa itp(tutaj mamy 1życie na rundę) Do tego na wszystkich mapach można grac DM, TDM i dominacje (resp do kilka sekund). Gra warta swojej ceny przypomina się CS 1.6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki Cs 1.6 o wiele lepsze teraz ponad 50 Mb patch, jeszcze na multi nie grałem bo psn nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Można w to grać bez PS MOVE bo jak pobrałem triala to za pomocą pada nie dało się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pobrałem wersję trial i mogłem normalnie grać na pad'ie i na move. Trial mi się spodobał i po jakimś czasie kupiłem sobie pełną wersję. Gra może naprawdę wciągnąć:-) Mi się ona podoba zwłaszcza za taką cenę. Jedyną wadą jest tylko ilość map bo jak dla mnie 5 to trochę mało. Można więcej zarobić niż 2400 tylko trzeba umieć grać :-) U mnie gra chodzi fajnie. Poleciłbym ją, przypomina mi cs'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w tą grę?. Chodzi mi o to jak przedstawia się aktualnie sytuacja z ludźmi na serwerach.

Edytowane przez stillG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×