Skocz do zawartości
AGArtha

Top Darts

Rekomendowane odpowiedzi

5123265957_70220c4fd5_o-615x363.jpg

Zręcznościowa gra w lotki, wykorzystująca kontroler PS Move wprost ze studia Devil's Details.

W grze możemy sprawdzić swoje umiejętności w dziewięciu klasycznych grach w lotki, uczestniczyć w rozgrywkach turniejowych lub ligowych, aby zostać mistrzem Top Darts, zdobywać medale w serii przeróżnych wyzwań, opartych na limicie czasowym, wyniku docelowym oraz celności.

PlayStation®Move - wymagany

Tryb gry: single / multiplayer - wspólny ekran (graczy: 1-8)

Cena: 29zł

http://www.youtube.com/watch?v=4k4PSl_x5qc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrywam sie z kumplami i rodzinka :)

Naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi opisze jak to działa? Nie ma tak, że każdy celuje w potrójne 20 i gra się staje przez to mniej emocjonująca? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nie... celować można, ale trafic tam gdzie się chce jest naprawdę cięzko...

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nie... celować można, ale trafic tam gdzie się chce jest naprawdę cięzko...

czy ja wiem, musze obadac najwyzszy poziom trudnosci, bo poki co wygrywam na luzaku, ale zeby w kazdej rundzie robic 180 to zdecydowanie sie nie da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba naprawdę poćwiczyć rękę (stabilność ruchu panowie:) ) a na wyższych poziomach są większe wymagania. Jednak fakt, że odwzorowanie ruchu jest świetne i nie trzeba się gry "uczyć".

Warto wspomnieć, że posiada kilka trybów gry, multi z rodzinką wymiata, a na singlu można się zmęczyć stukając tzw "stos" czyli po prawej wyskakują nam klocki z opisem pól w które trzeba trafić. Jak trafimy to klocek się rozbija. Na stosie mieści się 10 klocków, wtedy game over. Oczywiście z kolejnymi poziomami jak w tetrisie rośnie prędkość, oraz częściej wpadają klocki z małymi polami Double20 itd. Gorąco polecam gierkę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadli do mnie znajomi, więc uruchomiliśmy gierkę aby popykać sobie przy piwku.

Zabawa była przednia, a nawet żona się skusiła na partyjkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliscie ze podczas trafienia w triple20 koleś mówi double20, taka mała drobnostka. :P 

Na najłatwiejszym i amatorze udało mi sie strzelić 180, nawet nie próbuje na wyższych poziomach trudności.

Gracie na stojąco czy na fotelu ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na stojaco, chociaz nigdy nie zastapi to prawdziwego darta gdzie trzeba wrzucic zetke, po lotki isc, zbierac je z ziemi itd ;)

double20, tak, troche wioska, ale co poradzic, mnie wkurza ten tekst, ktory pojawia sie przy przelaczaniu zawodnika, nawet nie wiem co on mowi, ale zawsze to samo...

ale suma sumarum pozycja warta rozpatrzenia, gier na move nigdy zbyt wiele!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potrafi mi łopatologicznie wytłumaczyć jak odtwarzać własną muzykę w grze?

Btw, gra bardzo dobra i warta uwagi. Jeden z moich bardziej udanych zakupów na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po zakupie move wraz ze Sports Champions prawdziwy stół do tenisa stołowego poszedł w odstawkę.

Czy możecie powiedzieć na wyczucie, czy z rzutkami też tak będzie? :D (posiadamy profesjonalną tarczę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że klasyczna tarcza wygrywa. Sam mam jedną. Jednak satysfakcja z trafienia bullseye'a w realu jest o wiele większa niż w wirtualnym świecie ;].

Tak czy siak, gra bardzo przyzwoita. Przynajmniej ściany nie mam dziurawej od całkiem nietrafionych strzałów ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aha, to w tej grze rzucamy padem (jako lotką) w telewizor (jako tarczę), im większa pajęczyna na tv się zrobi tym więcej punktów ? ;) Oczywiście żart.

Tak na serio, to kurcze zastanawiam się jak to wygląda, znaczy się ruszam ręką w górę i celowniczek też tam leci i stoi w miejscu czy po pewnym czasie opada ? Czy może jest to tak, że celownik sobie lata po tarczy, a my musimy w odpowiednim momencie wcisnąć przycisk FIRE ! (jak to miało miejsce na komórkowych dart'ach)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na youtubie jest dużo filmików. Najpierw celujesz w odpowiedni punkt, który Cię interesuje. Następnie wciskasz przycisk move. Od tego momentu rzut zależy tylko od Twojego wyczucia. Należy z odpowiednią siłą i dokładnością "rzucić" i w dobrym momencie puścić przycisk move.

Najlepiej obejrzeć sobie:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza zabawa jest przy grze w dwie osoby gdy każda ma mova. Rozgrywka dostaje dużego przyspieszenia i zaczyna się niezła walka i ogrome emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem, mam nadzieję że zabawa będzie przednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×