Skocz do zawartości
lst

Sls Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajsze testy wyjaśniły kilka palących kwestii. Dzięki za dużą frekwencję;)

1. Kwalifikacje działają, tak jak pisał wcześniej SUMO. Gra nie pokazuje na liście po prawej aktualnych pozycji wg czasówek a jedynie jakieś swoje-widzimisiowe pozycje, zależne chyba od ilości kółek. Po starcie wyścigu każdy jest na tej pozycji na jakiej być powinien. Czyli cacy.

2. Headsety mają duży wpływ na jakość połączenia, tak jak Kazmi podejrzewał. Na przykładzie Dibiego było widać różnicę z włączonym i wyłączonym hs.

Tak więc, dziś start wyścigu 22:00, kwalifikacje od 21:30 (Gawron będziesz mógł postawić?)

W momencie włączenia przez hosta wyścigu, natychmiast każdy kto używa hs wyłącza go na czas wyścigu. I tak podczas wyścigu nie ma żadnych debat, jedynie słychać pracujące kierownice:D co mnie osobiście czasem do szału doprowadza;) Po zakończeniu wyścigu, można oczywiście włączyć i gaworzyć.

Wszelkie skargi będę rozpatrywane dnia następnego. Czas złożenia skargi- 12 godzin od zakończenia wyścigu.

Lista na dzisiejszy wyścig. (proszę Was o zapisywanie po staremu, nie mam pełnej listy, nie wiem czy ktoś zrezygnował, Ryba chyba, nie wiem co z Hardgibem+ ewentualna rezerwa).

1. bErEdZiAk007

2.

3.

rezerwa:

1. perek

2. theDarkOnePL

3. valhalem

4.

@ perek jeżeli będzie tak jak przewiduje, czyli 1-2 osoby odpadną to wchodzisz do wyścigu.

Z racji tego że cały poprzedni temat wyparował w tajemniczych okolicznościach (kosmici porwali?) rezerwa jest wyzerowana, czyli jeżeli ktoś zapisywał się w poprzednim temacie na rezerwę, musi (jeżeli chce grać) zapisać się w tym. Nie pamiętam wszystkich, więc sami rozumiecie. Powyższa lista jest listą osób zgłaszających się w tym temacie.

INFORMACJA DLA NOWYCH OSÓB: JEŹDZIMY CZYSTO, BEZ SPYCHANIA, ZAJEŻDŻANIA DROGI ITP NIECZYSTYCH ZAGRAŃ. TAKIE RZECZY BĘDĄ SUROWO KARANE, WŁĄCZNIE Z WYKLUCZENIEM Z TURNIEJU, ZARÓWNO TEGO JAK I EWENTUALNYCH NASTĘPNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ NAS. JEŻELI NIE UMIESZ JEŹDZIĆ CZYSTO- NIE ZAPISUJ SIĘ.

Regulaminu nie będziemy przedstawiać ani nic, bo go przynajmniej ja nie mam, nie mam kiedy go napisać ale każdy wie o co kaman więc nad ewentualnym zastanowimy się wspólnie przy okazji następnego eventu (jak będzie;))

ok bede gotowy o 21.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke robi się młyn z tymi listami więc poniżej znajduje się lista ostateczna do dzisiejszego wyścigu:

1. bErEdZiAk007

2. mikusp

3. M-e-l-o-n

4. andre_maks_PL

5. dibi02

6. JackXP

7. dawidm

8. reissdorf84

9. DoloresHaze

10. Kazmi_pl

11. Watson20054133

12. hardgib

13. Garwon88

14. perek1977

15. valhalem

16. czarek02

na 100% i tak nie wiadomo czy wszyscy będą z listy więc uczestnicy wymienieni powyżej chcąc uczestniczyć w wyścigu muszą zjawić się w lobby do 20.50. Jak będą wolne miejsca to o 20.50 napisze na forum, że takowe miejsce jest i rezerwa wskakuje więc bądźcie gotowi.

rezerwa:

golebioTygrysi

Beredziak powyżej napisał szczegóły odnośnie wyścigu więc też już wszyscy wiedzą. Do zobaczenia na torze :)

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20.50? Przeciez kwal. Zaczynaja się o 21.30 i ja bede dopiero na tą godzinę. Coś się zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba miało być 21:50... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno andre się przejęzyczył...

BTW. Właśnie robiłem testy z czarkiem02, no i niestety ma coś skopane w routerze i ciągle go wywala. Wobec tego jestem zmuszony się w jego imieniu wypisać... Długo to on nie pojeździł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno andre się przejęzyczył...

BTW. Właśnie robiłem testy z czarkiem02, no i niestety ma coś skopane w routerze i ciągle go wywala. Wobec tego jestem zmuszony się w jego imieniu wypisać... Długo to on nie pojeździł :D

próbowaliście dmzu ? ja miałem podobne problemy i wstawienie stalego ip na konsolka + dmz + firewall disabled rozwiazal problem.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dmz jak najbardziej, firewalla bym nie ruszał bo nie ma potrzeby. żeby przypisać dmz urządzeniu IP musi być stałe. Mi pomogło, tzn czasami gra traci frejmy ale problemów z połączeniem 771 / 774 i innych nie mam od czasu ja to zrobiłem. Pisałem o tym temat ale moderacja nie pozwoliła mu żyć :\

jeszcze jak router obsługuje UPnP to trzeba włączyć i to samo w konfiguracji sieci w ps3 + ewentualnie DNS'y na stałe wpisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy nowi gracze tez moga sie dolaczac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up:Mogą, jak będzie miejsce. Możesz być na rezerwie w razie jakby kogoś nie było.

Wydaje mi się że maks się przejęzyczył (przepalcował:D?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła palcówka, tfu, literówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sorki za palcóweczke :P na szybkiego pisałem i myśli były już gdzie indziej :thumbsup:

czyli za czarkiem02 wskakuje kolejny z rezerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to może lekki offtop ale można by kiedyś pomyślec o nurburgring 24 ze zmienna porą i pogodą plus troche wiecej aut do wyboru chyba ze naprawde zalezy wam na slr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to może lekki offtop ale można by kiedyś pomyślec o nurburgring 24 ze zmienna porą i pogodą plus troche wiecej aut do wyboru chyba ze naprawde zalezy wam na slr ;)

mysle że każdy z nas chce dokończyć ten event bo wszyscy się w niego zaangażowali...a kolejne raczej na pewno będą inne auta i trasy..musi być urozmaicenie :P...będziemy się nad tym zastanawiać jak będziemy w końcówce "sls endurance"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze wiele ciekawych pomysłow - od wyścigów pojazdami zabytkowymi po formuły i prototypy, auta tylko jednej narodowości, pickupy itd itp. GT5 jest wielkie i za to je kocham. ;) Ale póki co skupmy się na SLS. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jeszcze jakaś rezerwa czeka to dzisiaj juz nei ma szans bo pokój pełny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bErEdZiAk007 OK tak z ciekawosci pytalem bo jeszcze nie mam PS3 :P ale planuje nie dlugo kupic wiec im wczesniej sie dowiem tym lepiej :D Dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 1 miejsce dla rezerwy. Wbijac!!!

Jak w wojsku   :biggrin:

EDIT: chociaż w wojsku w sumie nigdy nie siedziałem więc nie wiem tak naprawdę 

Edytowane przez lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że hadrgib nie napisałeś, że robisz restart czy coś to byśmy poczekali na Ciebie. jeśli chodzi o wyścig to za chwile napisze bo emocje muszą opaść:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Maks! Ogólnie dla mnie mimo 8 miejsca wyścig na +. Jazda na kierownicy to inna bajka. Na padzie nie przejechałbym tego wyścigu na 1 pit. Teraz czas aby poćwiczyć szybszą jazdę. Na pierwszym zakręcie ktoś niezłą rozpierduchę zrobił....Tylko nie wiem czy kogoś uszkodził czy zrobił się duchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gawron naucz się wyprzedzać = kara po nieprzepisowym wyprzedzeniu powiniene mi ustapic 

do tego ktoś na poczatku mi w dupe wjechał a potem mnie wypchnął na zakręcie.9 kolek wytrzymalem z calym rozszarpanym autem a reszte 18 jechalem caly czas na tych samych gumach i bym dojechal do końca... gdyby sie nie skończyły a jak się skonczyły :-) to już odrazu powiem jechać się nie da ogólnie mozna było trase na jeden pitstop jechac  , andre ładnie mnie tam na prostej wyprzedziles widziales ze mam marna przyczepnośc i smig gawron sie powinien uczyć od Ciebie :)

podsumowująć jakos opanowalem trasę jechało mi się dobrze liczyłem na dobre miejsce ale niestety skończyły sie opony i chyba  5 minut na nich dojezdzalem do pita :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że hadrgib nie napisałeś, że robisz restart czy coś to byśmy poczekali na Ciebie. jeśli chodzi o wyścig to za chwile napisze bo emocje muszą opaść:D

Naprawdę nieźle pojechałeś. Robiłem kolejne kółka a Ty nie odpuszczałeś i konsekwentnie siedziałeś mi na ogonie. I na jednym komplecie 15 kółek to już ładny wyczyn. :) Ja miałem dobrą pierwszą połowę, ale w drugiem zacząłem robić błędy (chciałem nadgonić "pociąg" na torze składający się z Ciebie, kazmiego i Gawrona, ale przesadziłem i jeb w bandę. Potem w okolicach 26 kółka znów przesadziłem z prędkością i kolejny nie planowany pit... Za dużo błędów, bo mógbym być kilka oczek wyżej, ale cóż. To pokazuje że mam się jeszcze czego uczyć.

Wyniki:

dsc00020xu.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie bardzo dobrze jechalo pit odwiedzilem 4 razy albo lepiej czasy w wyscigu na poziomie 1.57 ale skonczylo sie jak zawsze wsamym ogonku .

Nie potrafie ogarnac opon musze nauczyc sie o nie dbac bo inaczej nie mam czego tu szukac albo zainwestowac w fajere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafie ogarnac opon musze nauczyc sie o nie dbac bo inaczej nie mam czego tu szukac albo zainwestowac w fajere.

Ostrożniej z gazem. Przy wyjściu zakrętów nie pal gum tylko powoli dodawaj mocy, wtedy opony więcej przeżyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×