Skocz do zawartości
lst

Ogórki Na Tsukubie

Rekomendowane odpowiedzi

10-Arti_P

Nie do konca wiem jak to bedzie wygladalo, ktos zaklada pokoj, i wszyscy dolaczaja? Czy trzeba dodawac znajomych itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę pokój o 22:15 o ile nikt nie założy wcześniej i nie poinformuje na forum. Tak czy inaczej numer pokoju powinien się pojawić w tym temacie najpóżniej o 22:15

Mam nadzieję, że nie będzie problemów z duchami bo nici z destruction będą. Ale przy wyłączonych karach i uszkodzeniach powinny się nie pojawiać w ogóle :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dodam Cię na PSN i będziemy się kontaktować jak coś ponieważ mnie od jakiejś 18-tej nie będzie na PC a chodzenie po forum na konsoli to dla mnie tragedia...

i nie mam HSa jak coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogóreczek gotowy, full tuning, + troche go rozjeździłem, 202 KM :) fajnie sie jeździ całkiem, w porównaniu do Top geara :D Będzie ciekawie. W sumie można co tydzień zrobić takie zawody z innymi samochodami, właśnie klasyki jakieś :)

Ano jeszcze przemalowałem, cały czarniutki :D

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogóreczek gotowy, full tuning, + troche go rozjeździłem, 202 KM :) fajnie sie jeździ całkiem, w porównaniu do Top geara :D Będzie ciekawie. W sumie można co tydzień zrobić takie zawody z innymi samochodami, właśnie klasyki jakieś :)

Ano jeszcze przemalowałem, cały czarniutki :D

Ja mam o 6 koni więcej w swoim ogórku. Też cały czarny, wygląda jak by właśnie wyjechał z garażu "Pimp my ride" teehee.gif

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie Zajefajnie dzis moze na koniec race jakas grupowa fotka ogurasow

Popieram :D kolorystycznie sie ustawimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się dołączę. Psn id dawidm. Ale mogę mieć problemy aby sie podłączyć do Zohy. Poprostu jak mi się uda to będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to wyjdzie ale można by tak co niedziele pośmigać z 30minut ogórkami dla zabawy bez napinek żadnych..

a tam nawet można założyć opony na szuter lub śnieg wiec zabawa praktycznie nie ograniczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile okrążeń planowane? :)

- :teehee: :teehee:

No i zalecam wcześniejsze rozpoczęcie (22.00) lecz jak sie nie da to pozniej tez bedzie OK :)

jeszcze jedno-macie HSy? :)

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, okrążeń musi być na tyle dużo, że jak ktoś mnie wypchnie z trasy na pierwszym kółku to żebym miał jeszcze szansę dogonić. Tsukuba jest krótka więc myślę że 40 okrążeń będzie w sam raz.

Jedyna zasada to zakaz jazdy pod prąd! 

Na 22 będzie info na forum o numerze pokoju, w razie czego można mnie dodawać do znajomych

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sobie pacyfke walnął na maskę i trochę kwiatków ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr pokoju: 1472 6118 3830 2747 7894

12 miejsc bo chętnych było koło 10 a jakość będzie lepsza. Zapraszam, idę na fajkę, pojawię się 22:15. Trenujcie :]

keil, wyczyść cache z opcji - sieciowe i wpisz sie jeszcze raz do PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spóźnienie ;) Już wbijam do pokoju.

EDIT: Niestety błąd 774

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie zrobiono nas w bambuko z tymi 12 osobami co niby miały byc a ich nie bylo (chyba problemy techniczne) to bylo by lepiej, bo bylo najnormalniej w swiecie pusto. Generalnie hard rzadzil, a ja nie do konca umiem jezdzic bez kontroli wychodzenia z poslizgu :P Mozna ustawiac czesciej takie eventy, ale na normalne sciganie. 300SL, Fiat 500, Yarisy!!! :D Do nastepnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko te durne upc raczy do mnie przyjechac i zrobic mi wifi to na ogorkowe wyprawy pisze sie co tydzien :P zajaralem sie jak zobaczylem filmik z nim w roli glownej:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak mało ludzi bo jeździło się fajnie. Te ogórki to naprawdę dobre fury są na taką zabawę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem jak bedzie taka wyprawa ogorkowa to się dołącze dzis nie dałem rady ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez żałuje bo mialem ladny kolorek na aucie a tutaj ylod mnie dopadł. moze następnym razem bede mial wiecej szczęścia to pojeżdżę chyba ze konsola pójdzie na smieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pora na mnie:

-na początku problemy z połączeniem do pokoju (774), nie pomogło czyszczenie, odpalenie gry od nowa itp.. ale wpadłem na pomysł, ze znajdę pokój normalnie w onlinie i tak tez się stało po czym normalnie udało się dołączyć-taka ciekawostka

co do eventu:

-dla mnie bomba sprawa, dawno się tak nie bawiłem !! szkoda tylko że mało nas było.

może zrobimy jakaś seryjkę niedzielnych wyścigów dajmy na to miedzy 22-23 kilka torów po parę kółek z 5 niedziel i jakaś tam nagroda na koniec(mogę zasponsorować nawet) tabelka z wynikami.

Oczywiście dalej bez żadnych kar i srania się o linie czy kontakt ale troszkę spokojniej gdyż wczoraj widząc Artiego w lusterku czulem strach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×